Skocz do zawartości

Przeróbka toalety chemicznej


Rekomendowane odpowiedzi

LMC,super pomysł,wszyscy ci zazdroszczą.Ale pomyśl żeby ta rura wychodziła w strone przedsionka,bedzieś mógł sprawdzic,czy dobrze ci zołądek pracuje i przetwarza to co zjadłeś,czy dobrze trawi.:hehe: :hehe: :hehe::lol: :lol: :lol: :lol: .Pisze i ryje,aż mnie moja uspokaja,bo dawno takiej głópoty nie widziałem ,ani nie czytałem.:puk: :puk: :puk: .

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodi,może i żle napisałem,ale jeśli przeczytałeś to znaczy, że tak samo się mylisz nieraz.A tak swoją drogą jedż z LMC,i posiedż w jego przedsionku wekend,to zobaczymy co napiszesz po powrocie.Polecam.:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek zgadza się. Nie jest to rozwiązanie idelane - na tę chwilę zaznaczam. Chłop kombinuje, szuka rozwiązań i ja to doceniam. A wy lecicie po nim jak po łysej kobyle. Nie zasłużył na to bo jeszcze nic złego nie zrobił. Ja w przeciwieństwie do innych wierzę w Polskę i Polaków, choc jak mówiłem kiedyś tam żyjemy w chorym kraju. Często idę pod prąd - taką mam naturę. A LMC zmodyfikuje swój pomysł i będzie cool. Szkoda że mu w tym nie pomagacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek zgadza się. Nie jest to rozwiązanie idelane - na tę chwilę zaznaczam. Chłop kombinuje, szuka rozwiązań i ja to doceniam. A wy lecicie po nim jak po łysej kobyle. Nie zasłużył na to bo jeszcze nic złego nie zrobił. Ja w przeciwieństwie do innych wierzę w Polskę i Polaków, choc jak mówiłem kiedyś tam żyjemy w chorym kraju. Często idę pod prąd - taką mam naturę. A LMC zmodyfikuje swój pomysł i będzie cool. Szkoda że mu w tym nie pomagacie.

Pozdrawiam

 

 

Droga nie jest łatwa, ale chłopak ma swój rozum ok.gif, a swój rozum jest jak swoje buty - daleko można zajść skromny.gif.

 

Wydaje mi się po orientacji podpory że jednak wylot nie jest do przedsionka - no chyba że przedsionek jest przyczepiany do tylnej ściany przyczepy hmm.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wolny kraj wiadomo że są za i przeciw, a żarty myślę że nie są za bardzo zgryżliwe.Swoją drogą te przeróbki przypominają mi czasy PRL'u ,gdzie nic nie było trzeba było kombinować i modernizować czy naprawdę w XXI wieku jest taka toaleta niezbędna? :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast ryc cepe i brodzik poszedlbym ku pompie rozdrabniajacej... moze to drozsze rozwiazanie ale takie pompy sa male i potrafia scieki wypompowac kawalkiem weza poza cepke do pojemnika...

http://allegro.pl/po...1612492762.html

mozna to zespolic z toaleta w calosc i umiejscowic na stale w cepie

 

wymiary chyba nie sa az takie wielkie a i waga do przelkniecia - przciez takiego patentu nikt nie bedzie nosil...

i zamiast pchac przez cepke rury pcv 80 czy 100mm mozna uzyc rurki miedzianej gietkiej 1 cal... i calosc wykonac z jednego kawalka az do odplywu /zero przeciekow i zapachow/

 

prosciej sie chyba nie da

 

mozna zaszalec i wszystko w cepie podlaczyc na czyms takim

http://allegro.pl/po...1620181111.html

i pchac poza cepke az do kratki sciekowej na kempie lub do zbiornika

 

czasami warto wydac wiecej pieniazkow po to aby cos mialo rece i nogi ze o wygladzie nie wspomne...

takie moje zdanie

 

p.s.: wysokosc tloczenia do 8 metrow... hmmm to mozna odrazu za plot na kempie zrobic fontanne...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ostatnie zdanie to zart ale nie moglem sie powstrzymac :D

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł LMC wg. mnie jest interesujący i do akceptacji przez Kolegów nawet z wyczulonym powonieniem pod następującymi warunkami; - całe ustrojstwo musi działać w obiegu zamkniętym ze stosownym odpowietrzeniem. Pod przyczepą podwiesić wg. systemu AL-KO wyjmowany szczelny chemiczny zbiornik na fekalia tak jak koło zapasowe.Przypominam, że pomysł powstał bo LMC nie chce wynosić kasety z budki . I nie będzie wynosił bo będzie miał kasetę własnego pomysłu tylko pd spodem budki a nie z boku. Wszystko będzie funkcjonować dobrze pod warunkiem używania kibelka jako toalety CHEMICZNEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMC - zanim niektórzy zaczęli żartować, albo się martwić, to zadałem pytanie, na które nie odpowiedziałeś, a zamknęłoby temat.

Czy planujesz podwiesić jakiś zbiornik.? Bo z Twojej wypowiedzi wynikało, że to koniec pracy. Albo dotyczyło tylko tematu pompki:

Twoje zakończenie postu:

 

Moje pytanie:

Myślałem, że dolny zbiornik podwiesisz pod budką

 

I Twoje zakończenie postu:

 

Na kolejnym wyjście z kibelka na zewnątrz i ostatnie zdjęcie to spłuczka , czyli podłączenie wody bezpośrednio ze zbiornika i przycisk po przawej który uruchamia pompę wody i ot cała filozofia

Więc się nie dziw ....:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gfizyk ,ma rację tak to wyglądało do czego ja jeszcze mógł bym się doczepić to rozmiar tej monstrualnej RURY z tyły budy.Pomyślałes ile będzie ci potrzeba wody by spłukać tą ,,Wenecję'' żeby przepchało kolanko oraz wyleciało do zbiornika (nie zostawiwszy śladu bytności na końcu wylotu gdy ściągniesz przyłącze) .I jeszcze jedno jeśli ta przyczepka będzie stacjonarna to cofam wszystko (domek holenderski) ale jeśli ma się przemieszczać :hmm: czekamy na dokończenie tematu i obronę swego (na razie zabierają głos tylko obrońcy za ciebie ) :ok:

Edytowane przez Wotr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.