Skocz do zawartości

Spotkanie w Turawie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hmmm miloby bylo sie z Wami spotkac... ale po zeszlorocznych ogledzinach Turawika... odpuszcze sobie - jakos to miejsce zamiast przyciagac - odpycha mnie...

 

bede kombinowal cos " w poblizu" - co z tego wyjdzie zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadacie kolego że aż tak źle to wygląda? Nigdy tam nie byłem,moja wiedza o tym miejscu bierze się tylko z opowieści moich moherów,nawiasem mówiąc zadowolonych.Padła dzisiaj propozycja innego miejsca,ale muszę ten temat omówić z Naczelnym Moherem :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm miloby bylo sie z Wami spotkac... ale po zeszlorocznych ogledzinach Turawika... odpuszcze sobie - jakos to miejsce zamiast przyciagac - odpycha mnie...

 

bede kombinowal cos " w poblizu" - co z tego wyjdzie zobaczymy...

Turawik też mnie odpycha.

 

W ubiegły roku roku w maju chciałem też zrobić spotkanie w Turawiku i już nawet listę chętnych miałem i gdy pojechałem na oględziny kempingu - odpuściłem nawet facetowi odpuściłem 80 zł zaliczki jaką wpłaciłem i latem przyjeżdżałem obok Turawy i zajrzałem i to był stracony czas :( .

Też chętnie bym się spotkam a Wami , ale Turawik odpuszczam - to nie jest kemping na zloty , parę załog znajdzie miejsce na rozbicie , a pozostałe muszą się wciskać między drzewa i korzenie - Kto pierwszy ten lepszy Ci co później przyjadą nieźle się nawywijają by znaleźć odpowiednie miejsce.

Ma to być spotkanie integracyjne , więc raczej bliżej siebie , a w Turawiku jednak przy większej ilości załóg , niestety będzie trzeba się rozpierzchnąć. Moim zdaniem jako miejsce na zlocik integracyjny w tym lesie - nie bardzo się nadaje..ale i nie tylko z tych względów, to już jest prawie koniec czerwca i woda już może zakwitnąć ( w zależności jaka pogoda będzie ) i w tym smrodzie buuuu w maju jeszcze nie kwitnie.

Edytowane przez Wirek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Trafko ty chyba te 240km to masz przez Kraków. Odemnie jest ok 135, to ty więcej jak 170 to chyba nie będziesz miał. a więc niezdziwiaj :hehe:

 

Sebuś , czytamy ze zrozumieniem :mlot:

Ja zacytowałem Konrada.

 

Użytkownik konrad_b dnia 10 maj 2011 - 11:59 napisał

 

no że moher z bochni się wybierze 200km :look:

 

 

Kondziu 240km

 

Więc jak byś tyle nie pił to byś wiedział , że 240 km ma moher z Bośni hehe%281%29.gif

 

Ja mam 177 i o 176 za daleko. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wątek Wirka na temat Turawy , to rzeczywiście nie brałem pod uwagę tej śmierdzącej wody w zbiorniku , no i dlatego po uzgodnieniu z towarzyszami moherami , przenosimy spotkanie do Kościerzyc , koło Brzegu.

Proszę o opinie na ten temat , czy jesteście za.?

http://mapy.google.pl/maps?ll=50.876354,17.530564&spn=0.003534,0.007199&t=h&z=17&lci=com.panoramio.all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.