Skocz do zawartości

Spotkanie w Turawie


Rekomendowane odpowiedzi

Kemping w Kościerzycach, może nie jest rewelacyjny, ale na pewno nie śmierdzi woda, jest gdzie się spokojnie rozbić , spokojnie rozpalić ognisko ( w Turawiku w tym lesie - trzeba by uważać), jest spora wiata koło ogniska , podłoże trawiaste .

W ten weekend będzie parę załóg między innymi Wotrzyk - zrobimy oględziny , pogadamy z właścicielem i zdamy relacje po niedzieli.

Do tego weekendu "Boże ciało" jest ponad miesiąc - myślę , że sporo się zmieni do tego czasu na kempingu , bo nowy właściciel sporo inwestuje w niego.

Edytowane przez Wirek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mesert wstrzymamy się do do następnego tygodnia , niech inni co będą w ten weekend też ocenią i jak zdecydujemy się na ten kemping założę nowy temat i poprowadzę listę. Nie chce, aby było tak, że sam chce Was namówić na zmianę miejsca .

 

Dorzucimy fotki, obgadamy z właścicielem.

Edytowane przez Wirek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co bić piany,przekonałeś nas do zmiany miejsca i odpowiadasz za całokształt, a jak coś nie wyjdzie to zrobimy spóźnione topienie Marzanny hehe. Jak chcesz to zakładaj nowy wątek. Przypomnę jednak że celem tego spotkania jest integracja czyli galicjanie bratają się z wielkopolanami i dolnoślązakami, a czy to będzie taki standard czy inny to już nie ma dla nas większego znaczenia. Taaa - w temacie ogniska to wystawiamy naszego szarpidruta Janbasa i oczekujemy z Waszej strony podobnego zawodnika.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Ty miejscu muszę podziękować za zaufanie, ale jednak temat założę po niedzieli niech swoje 3 grosze dołoży Wotrzyk i inni.

A tak na wszelki wypadek już trenuje pływanie i nurkowanie w razie topienia ten marzanny.

Myślę , że dam radę o ile nie przywiążecie mi nastu kilogramowych obciążników, bo wtedy skumam się z sumami , karpiami, amurami i innymi rybkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem jeszcze ani w TURAWIKU ani w Kościeżycach. Polegam na opinii szacownego grona doświadczonych obieżyświatów. Martwi mnie tylko widok (na zdjęciu) pomostu, który wchodzi w jezioro.

Czy ktoś wie kiedy był przeprowadzony ostatni przegląd techniczny tego obiektu. Mój pies może nie chcieć zwiedzać tego pomostu (jeżeli mu nie wyjaśnię, że ocena techniczna dopuszcza ten obiekt budowlany do użytkowania - art.62 ust 1 ustawy prawo budowlane) - Piszę się na Kościeżyce i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobas proponuje nie wchodzić na ten pomost , ani też nie wpuszczać psa, obiekt ten nie spełnia wymogów zacytowanych przez Ciebie przepisów prawa budowlanego. Wchodzą na niego zakręcenie, desperaci, samobójcy, kaskaderzy moherowe berety itp :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dobrze, że zmieniliście miejsc spotkanie w Turawie brak bieżącej wody - robią kanalizacje i tylko w nocy jest bieżąca woda i ponoć nie w każdą .

Dziś się o tym dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.