Skocz do zawartości

Spotkanie w Turawie


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy chętnych na spotkanie w Turawie , w weekend czerwcowy [ Boże Ciało] ., na kempingu Turawik . Może nie jest tam najwyższy standart , ale są prysznice , dużo podłączeń do prądu , sklep na terenie kempingu, no i spokój i cisza . Kto będzie chętny , poprostu niech przyjeżdża , na obecną chwilę są chętne załogi.

 

1. Janbas56

2. Mesert

3, Marco 69

 

http://www.turawik.pl/

Edytowane przez janbas56 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no że moher z bochni się wybierze 200km :look:hehe%281%29.gif

 

mnie niestety, albo stety ;) nie będzie w tym czasie, więc dopiero w lipcu się możemy gdzieś spotkać :ok:

 

 

aha i czemu w nazwie nie ma " Moherowe Spotkanie w Turawie " :-]

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no że moher z bochni się wybierze 200km :look:hehe%281%29.gif

 

mnie niestety, albo stety ;) nie będzie w tym czasie, więc dopiero w lipcu się możemy gdzieś spotkać :ok:

 

 

aha i czemu w nazwie nie ma " Moherowe Spotkanie w Turawie " :-]

 

Po pierwsze to ,,Bochnia,, z dużej litery albo w łeb,po drugie;jak ktoś woli Albanię no to co mu zrobisz? Po trzecie; nie wiadomo czy zaopatrzenie beretowe dotrze na czas :palacz: Aaa a Trafko niech tam trenuje noszenie baldachimu nad sukienkowym

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondziu 240km :hop1:

 

:ok: nie wiem czy "stary parch" nie wyzionie ducha :lol: ( i nie chodzi mi o woźnicę :-] )

 

po drugie;jak ktoś woli Albanię no to co mu zrobisz?

 

Panie, zabrał bym Cię bo widzę że żal.pl :-]

ale miejsce tylko w bagażniku zostało i to na spółę z wózkiem Szymcia :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Wrocławia i ta lokalizacja mi pasuje. Prawdopodobnie przyjadę. Mam nadzeję, że nie istnieją przeszkody żeby przyjechać z psem (wigorem) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaktualizuję listę chętnych,kto nie będzie mógł to nie przyjedzie , nie ma dramatu .Liczby osób w danej załodze nie ma chyba sensu zapisywać.Cena podana za pobyt dotyczy całej załogi, ale jest ustalona dla członków naszego forum Karawaning pl.

1) Janbas -Naczelny Moher IV RP

2) Marko69- Moher nr.2

3)Mesert- kierownik od kurzu

4)Kobas - Specjalista od kajaków i wodorostów

5)Balthur

6)Wotr-sędzia Kalosz,przekupny

Uprzedzając pytania dlaczego chcemy się spotkać właśnie w Turawiku-odpowiem że jest to miejsce chyba najbardziej optymalnie położone ,biorąc pod uwagę odległości między Wrocławiem,Poznaniem a Krakowem

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.