Skocz do zawartości

Prośba o obejrzenie budki


lupilu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromną prośbę do forumowiczów mieszkających w ok. Poznania. Na allegro pojawiła się przyczepa (miejscowość Wągrowiec ok 60 km od Poznania), której od jakiegoś czasu poszukuję http://allegro.pl/adria-prima-i1603136986.html Czy ktoś może mieszka w pobliżu i mógłby ją dla nas obejrzeć?Jesteśmy z Zabrza i chętnie pojedziemy tak daleko po budkę, ale musimy być pewni, że warto. Obejrzeliśmy już dużo przyczep, najbardziej nam odpowiada właśnie ta Adria i Knaus 450, z tym,że wszystkie Knausy jakie oglądaliśmy mają poważne mankamenty lub przekraczają nasze możliwości (finansowe, rzecz jasna). Gdyby ktoś mieszkał w pobliżu i pofatygował się ją dla nas obejrzeć bylibyśmy bardzo wdzięczni :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda dobrze. :brawo: Najlepiej niech się wypowiedzą właściciele Adrii. Cena wysoka jak na budkę bez kibelka , no ale jak Tobie to pasuje ?Zadzwoń i poproś o dodatkowe zdjęcia, jest to prywatna oferta to nie powinno być z tym problemu Powodzenia

Edytowane przez kazik1976 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, myślę, że spokojnie do 10tys, kupisz rocznik 93-95 w dobrym stanie z wc kasetowym, prysznicem, brodzikiem 4os. Ja taką sprzedałem http://forum.karawan...__1#entry127200

 

Drogo - fakt, ale już desperacja zagląda nam w oczy :look: (wakacje tuż,tuż, trasa wstępnie zaplanowana, a cepki jak nie ma tak nie ma), kibelka w zasadzie nie potrzebujemy, a zawsze możemy wykorzystać jego brak do potargowania się :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wcześniej nie przeczytałem Twojej prośby... Własnie wróciłem do domu po weekendzie spędzonym w Skokach koło Wągrowca. Kurcze... może w przyszły weekend dam rade chociaż nie obiecuje, bo w planach jest jakiś wypadzik plenerowy. Jeśli będę w tamtych rejonach w przyszły weekend to na pewno możesz na mnie liczyć. :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lupilu, piterek obiecał dziś zobaczyć tę Adrię w Piotrkowie Tryb. (poprosiłem go rano w Twoim imieniu) - wieczorem coś będziesz wiedział :) mnie się ta bardziej podoba (może dlatego, że miałem taką samą i mile wspominam), no i ma łazienkę :) nie wiem tylko, czy będzie Ci pasować łóżko piętrowe? Dodatkowy plus wg mnie to wbudowany zbiornik na czystą wodę (ok 30l) z wlewem zew.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lupilu, piterek obiecał dziś zobaczyć tę Adrię w Piotrkowie Tryb. (poprosiłem go rano w Twoim imieniu) - wieczorem coś będziesz wiedział :) mnie się ta bardziej podoba (może dlatego, że miałem taką samą i mile wspominam), no i ma łazienkę :) nie wiem tylko, czy będzie Ci pasować łóżko piętrowe? Dodatkowy plus wg mnie to wbudowany zbiornik na czystą wodę (ok 30l) z wlewem zew.

 

Wielkie dzięki za zaangażowanie, niestety ta Adria odpada ze względu na piętruska: nasi chłopcy będą spać w trójkę na dużym łóżku, a nam pozostałby piętrusek, natomiast w sprawie Hobby z Ostrowa będziemy dziś dzwonić, jeżeli większe z łóżek ma min.155 cm to będzie nam pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jakoś mogłem pomóc :) Powodzenia :)

 

Dzwoniłem do Ostrowa, wymiary łóżek będę miał jutro, ale sprzedawca powiedział,że przyczepka ma świeży silikon przy wlocie kominka (wywietrznika) na dachu, więc prawdopodobnie była jakaś nieszczelność, natomiast wewnątrz nie zauważył pan zawilgoceń. No nic, poczekamy na wymiary łóżek i podejmiemy decyzję.

W międzyczasie sprzedawca tej Adrii z ok. Poznania podesłał więcej zdjęć, zauważyłem,że co poniektórzy na forum mają rentgena w oczach, może prześwietlicie też te zdjęcia :dzieki:

http://zalacznik.wp....og=1&lgr=zalall

Pan sprzedający Adrię jest skłonny obniżyć cenę, zapewnia,że budka jest w idealnym stanie, przywiózł ją dla siebie z NL 4 lata temu i użytkował prywatnie bardzo o nią dbając. Szkoda,że to tak daleko i nie możemy tego zweryfikować osobiście. Liczymy na Was - pomóżcie

 

No tak, źle zapisałem zdjęcia, spróbuję jeszcze raz

Edytowane przez lupilu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.