Skocz do zawartości

Prośba o obejrzenie budki


lupilu

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że w Hobby 370 nie będzie komfortowo dla 5 osób, w rzeczywistości to mała przyczepa, a zdjęcia są zrobione szerokim kątem, żeby wydawała się większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupilu - ja miałem podobną sytuację. Nie chciałem spać na pięterku z żonką. Kupiłem mojego Knausa. Rocznik 1993, dmc 1100 kg, 4,5 metra podłogi ;-)

 

Coś mi, kurczę nie wychodzą te zdjęcia :niewiem: Gdyby któryś z szanownych kolegów mógł i chciał "rzucić okiem" na tę Adrię, to bardzo proszę o przesłanie na PW swojego maila, wtedy po prostu prześlę te fotki. Z góry dziękuję :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem Ci na @ moje spostrzeżenia.

 

To teraz już wiem, dlaczego jesteś karawaningową legendą:bravo:, przez cały wieczór patrzyłem na te fotki i patrzyłem, upewniając się,że wszystko gra. Dopiero konfrontując swoje odczucia z otrzymaną przez Ciebie listą zastrzeżeń zauważyłem to, na co zwróciłeś uwagę. Kolega kazik1976 podobnie jak ja nie dopatrzył się usterek i był ciekaw Twojego werdyktu. Ze wskazanych przez Ciebie wad najpoważniejszą wydaje mi się potencjalne zawilgocenie drzwi. Spróbuję to zweryfikować telefonicznie. Kolega Adam1988 zaoferował się obejrzeć przyczepkę w sobotę. Myślisz, że ma to sens zakładając,że wskażę Adamowi na co ma zwracać uwagę? Wady nie przeszkadzające w eksploatacji Adrii jak rysy i wgniecenia mogą znacząco obniżyć cenę (przynajmniej powinny). Może nie skreślać jeszcze całkowicie budki, przynajmniej do soboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem już ze sprzedawcą tej Adrii w sprawie zauważonych (co prawda nie przeze mnie) mankamentów. Potwierdził, że drzwi od spodu faktycznie mają jakby zacieki, ale on nie wie co to jest, bo nigdzie nie cieknie i te ślady są suche :niewiem:,powiedział też, że przyczepa nie była garażowana, stała zimą na podwórku ale regularnie do niej zaglądał, wietrzył i nigdzie nie zauważył śladów wody.Natomiast ten czerwony "śmieć" ze zdjęcia okazał się być peleryną, pod którą "nie ma nic do ukrycia". Sam już nie wiem, szkoda mi trochę tej budki, bo wydaje się taka zadbana wewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, że legendą :mlot:. jest tu wiele Kolegów, którzy zobaczyliby to samo, może więcej. Ja miałem po prostu więcej czasu od nich.

Potwierdzę co napisałem, szukałbym czegoś w podobnym stanie (albo lepszym). W tych pieniądzach można znaleźć budkę, na której przynajmniej na fotkach nie będzie się do czego przyczepić :-)

Kazikowi wysłałem kopię moich "wypocin" ;-). Ale cieszę, się, że moglem pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gfizyk za liścik :ok: Faktycznie droga jest , ale ja bym jej nie skreślał, trzeba ją zobaczyć i jezeli te usterki są powierzchowne i do łatwej naprawy to zbijać cenę i opijać :brawo:

Edytowane przez kazik1976 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, wróciłem. Co do zdjęć to dopiero jutro wieczorem mogę coś wrzucić ponieważ moja lepsza połówka nie zabrała kabelka od aparatu a w domu będę dopiero jutro wieczorkiem. Przyczepka na pierwszy rzut oka jest ok. Jednak jest kilka mankamentów które uchwyciłem na fotkach. Co do mojej oceny: przyczepa jest sprawna 100% facet mówił prawdę! Jest kilka pierdółek które mogły by pozwolić na zbicie ceny. Co do ceny, nie jestem pewny czy właściciel zgodzi się na dużą negocjację bo jak twierdzi "wie co ma".

 

Dla mnie 2 największe minusy to:

1- brak toalety (pomieszczenia)

2- brak ogrzewania (trumy)

 

Moim zdaniem to dyskwalifikuje tą budką, dla mnie to taki lepszy namiot. Co więcej, naoglądałem się w życiu dużo Knausów i mam ogromne wrażenie, że jakość wykonania jest nieporównywalnie inna. Knaus wydaje się zdecydowanie solidniejszy ale to może moje zboczenie i nie warto się tym sugerować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co do zdjęć to dopiero jutro wieczorem mogę coś wrzucić ponieważ moja lepsza połówka nie zabrała kabelka od aparatu a w domu będę dopiero jutro wieczorkiem...

 

no i czekamy na obiecane fotki :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem i słowa dotrzymuje. Na potwierdzenie mojej tezy że cena tej adrii jest przesadzona załączam fotki i proszę o komentarz

 

Wgniecenie

post-2103-0-01402300-1305486295_thumb.jpg

 

Pęknięcie schowka

post-2103-0-11389400-1305486389_thumb.jpg

 

Zarysowania na drzwiach

post-2103-0-06031600-1305486526_thumb.jpg

 

Zarysowania na ścianie przy podłodze

post-2103-0-72719800-1305486635_thumb.jpg

 

Naderwana tylnia listwa

post-2103-0-51655800-1305486741_thumb.jpg

 

Pajączek na kloszu lampy

post-2103-0-76518500-1305486875_thumb.jpg

 

Dziwne wycięcie

post-2103-0-28580700-1305486978_thumb.jpg

 

Rozgiętą listwa

post-2103-0-29236900-1305487073_thumb.jpg

 

Jeśli kogoś jeszcze interesuje ten temat to proszę koledze podpowiedzieć czy warto za tą cenę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.