Skocz do zawartości

Prośba o obejrzenie budki


lupilu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją opinię już wyraziłem Te fotki tylko ją utwierdzają. :niewiem:

Lupilu - szukaj czegoś innego. Oczywiście może mieć trochę wad i 20 lat. Ale wtedy niech kosztuje 7000, a nie 10 000.

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwięcej do myślenia daje ta wycięta i rozgięta górna listwa :oslabiony: przy tej cenia budka powinna być jak tzw "igła" :bzik: no i dwa poważne mankamenty; brak trumy i wceta :oslabiony: w tej cenie znajdziesz kolego coś lep[iej wyposażonego i w dobrym stanie :ok: powodzenia w poszukiwaniach

 

PS. dla Adama1988 + za fatyge :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją opinię już wyraziłem Te fotki tylko ją utwierdzają. :niewiem:

Lupilu - szukaj czegoś innego. Oczywiście może mieć trochę wad i 20 lat. Ale wtedy niech kosztuje 7000, a nie 10 000.

 

Zgadzam się w 100 % za droga !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, ryski bez przerwań odpuść sobie. Klosz lampy i osłonę dyszla również. Skup się na rozszczelnieniu w górnej części na listwie dach/ściana i sprawdź jak to wygląda od środka. Najmniejsza plama w analogicznym miejscu jest już wyraźnym sygnałem do niepokoju.

Odnoszę jednak wrażenie, że sprzedający szuka frajera , szukaj gdzie indziej.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam1988, tak jak w rozmowie tel. do zobaczenia w trasie - masz u nas duże :piwko:, a my u Ciebie ogromny dług wdzięczności...Rozmawiałem dziś ze sprzedającym, który powiedział,że żadne obniżenie ceny nie wchodzi w grę :look:, tak więc szukamy dalej. Szkoda, bo gdyby cena była adekwatna do stanu budki zastanowilibyśmy się nad zakupem (wc i ogrzewanie nam niepotrzebne, zasadniczą rolę odgrywa u nas szczelność przyczepy, estetyczne wnętrze, 5 miejsc do spania i małe wymiary) Wydaje się, że nasze szanse na znalezienie czegoś odpowiedniego maleją wprost proporcjonalnie do szybkości z jaką zbliżają się wakacje :hmm: , ale nie poddajemy się jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ja, i ja, ja... no... ja jeszcze, proszę...

Lupilu, Kolego już nasz znany... Nie bagatelizuj ogrzewania. Siku pójdziesz w krzaki i git, ale ogrzać jak potrzeba to musisz.

Naprawdę. Ja w lipcu nad Bałtykiem, jak się usmoliłem to przy 20*C w nocy grzanie odpalałem bo zimno czułem mimo, że chłód od przegrzewania wolę. A na dziko... we wrześniu... jak ci odbije że na weekend w las pojedziesz to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ja, i ja, ja... no... ja jeszcze, proszę...

Lupilu, Kolego już nasz znany... Nie bagatelizuj ogrzewania. Siku pójdziesz w krzaki i git, ale ogrzać jak potrzeba to musisz.

Naprawdę. Ja w lipcu nad Bałtykiem, jak się usmoliłem to przy 20*C w nocy grzanie odpalałem bo zimno czułem mimo, że chłód od przegrzewania wolę. A na dziko... we wrześniu... jak ci odbije że na weekend w las pojedziesz to co?

 

Wiesz, z nami jest trochę inaczej...My sentymentalni jesteśmy do bólu i od podróży poślubnej (ładnych parę lat) jeździmy stale w to samo miejsce na południu Francji. Podróż zajmuje nam ok.4 dni - jedziemy po parę godzin dziennie, nie przemęczając się, zatrzymujemy się zawsze w miejscach z dostępem do wody i wc. Na miejscu ukochany kemping, stawiamy budkę na 3 - 4 tygodnie, wypuszczamy się tylko samochodem w coraz to różne, nowe dla nas miejsca, potem wracamy i odstawiamy cepkę na rok. Tak więc budka służy nam tylko raz w roku przez miesiąc (bardzo ciepły miesiąc). W tym roku po raz pierwszy chcieliśmy przerwać rodzinną tradycję i pojechać do Chorwacji, ale taka tęsknota nas już ogarnia za "naszym" kampem, że nie wiem, czy damy radę...chyba niereformowalni jesteśmy po prostu...Dlatego nie potrzebujemy ogrzewania i wc, tylko stosunkowo małej i lekkiej budki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, rozumiem.

A czy mógłbyś mi zdradzić jaki to kemping jest na południu F i co ciekawego jest w okolicy?

 

Opisywałem już ten kemping, moderator przeniósł wątek do działu Podróże< Francja, tytuł wątku "Kemping z klimatem", napiszę tu tylko, że położony jest w miejscowości Le Lavandou i nazywa się Saint Pons (i przepraszam, że znów robię bałagan i umieszczam informacje niezgodne z tematyką działu :blagac: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.