Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2019 o 20:50, witus napisał:

Kolejna reklamacja, poprosili o podanie adresu na maila, wysyłają po raz drugi, a może trzeci ... mam czekać spokojnie 12 working day. 

ja już się poddałem  :wacko:

po którejś z kolei reklamacji poprosiłem o zwrot pieniędzy

ACSI.thumb.jpg.4a1bc669eb0e57b5f2cc6ee4bffae731.jpg

oddali wszystko co do centa, dziś otrzymałem przelew

trochę dziwna sytuacje że niby wysłali karty a pieniądze zwrócili po dwóch dniach od mojej prośby sam nie wiem co o tym sądzić  :rolleyes:

tak czy inaczej , kasa z powrotem na koncie a karty zamówione dziś w ELCAMPIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się poddałem  :wacko:
po którejś z kolei reklamacji poprosiłem o zwrot pieniędzy
ACSI.thumb.jpg.4a1bc669eb0e57b5f2cc6ee4bffae731.jpg
oddali wszystko co do centa, dziś otrzymałem przelew
trochę dziwna sytuacje że niby wysłali karty a pieniądze zwrócili po dwóch dniach od mojej prośby sam nie wiem co o tym sądzić  :rolleyes:
tak czy inaczej , kasa z powrotem na koncie a karty zamówione dziś w ELCAMPIE


Mojej nadal nie ma. Nie mieści to się w głowie. Niby ostrzegali, że 12 dni roboczych idzie do Polski, przestałem wierzyć. Czy standardem jest, że oni 1% w porywach zamówień potrafią obsłużyć?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacyś dziwni jesteście

odwołałem tegoroczną kartę i nic nie płaciłem , i dostałem dziś przesyłkę z katalogiem i kartą

napisałem, że to pomyłka i nie zamawiałem niczego - odpisali, że życzą miłych chwil i żebym spokojnie korzystał z karty albo dał ją znajomym a w przyszłym roku zapraszają po płatną wersję :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chris_66 napisał:

jacyś dziwni jesteście

odwołałem tegoroczną kartę i nic nie płaciłem , i dostałem dziś przesyłkę z katalogiem i kartą

napisałem, że to pomyłka i nie zamawiałem niczego - odpisali, że życzą miłych chwil i żebym spokojnie korzystał z karty albo dał ją znajomym a w przyszłym roku zapraszają po płatną wersję :hehe:

To ja anulowałem subskrypcje to mi wysłali wezwanie do zapłaty :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem przez neta standardowo, nie w elcampie bo zależało mi na wersji francuskiej dotarła po tygodniu od zamówienia i to wysłano ją priorytetem choć na stronie jest info, że przesyłka zwykłą ekonomiczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - Jeśli ktoś jest zainteresowany to odstąpię cały zestaw ACSI zakupiony w Elcampie jakieś trzy tygodnie temu ( wersja nemiecka) za jakieś 60 PLN  - jest odpakowany, ale karty nie podpisałem. Ja tego po prostu w tym roku nie wykorzystam. Nie wybieramy się nigdzie przed sezonem ani po gdzie można by tą kartę wykorzystać. Jeśli ktoś chce - proszę o kontakt na priv.

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijają kolejne tygodnie od drugiej reklamacji i podobno wysyłce drugiego zestawu. Nic nadal.

W tym czasie przyszły zakupy z Amazon UK, Amazon IT, Chin.

Porażka, ten sklep internetowy ACSI powinien trafić na czarną listę robiących walki w internecie :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, witus napisał:

Mijają kolejne tygodnie od drugiej reklamacji i podobno wysyłce drugiego zestawu. Nic nadal.

W tym czasie przyszły zakupy z Amazon UK, Amazon IT, Chin.

Porażka, ten sklep internetowy ACSI powinien trafić na czarną listę robiących walki w internecie :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Kolego Witus, pisz jak ja o zwrot kasy, mi przelali całą kwotę w przeciągu dwóch dni , na giełdzie widziałem pawel1966 chce sprzedać kartę za 55 zł + porto ,

a jak nie to zamówisz w Elcampie   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

Kolego Witus, pisz jak ja o zwrot kasy, mi przelali całą kwotę w przeciągu dwóch dni , na giełdzie widziałem pawel1966 chce sprzedać kartę za 55 zł + porto ,

a jak nie to zamówisz w Elcampie   ;)

Tak zrobię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.