Skocz do zawartości

Hobby


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko używam butle 11 kg z kołnierzem ale wygoniej byłoby mi 11 bez kołnierza wkładać i wyjmować i zapiąć tą tasmą co jest w schowku

i czy w te plastiki w podłodze schowka butla powinna wejśc we wszystkie 4 zaczepy?

A jakich butli koledzy używaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 453
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam przygotowane "gniazda" na 2 x11kg.. ale jezdze tylko z jedna - spokojnie starcza na 2 tyg wyjazd -

 

a czy butla ma kolnierz czy nie to do jej mocowania nie ma znaczenia

 

 

pozatym te plastiki sa przygotowane na butle 11kg i 5 kg...

przy 11kg plastiki wchodza pod butle i opieraja sie o krawedzie podstawy butli od srodka a 5kg ma wejsc pomiedzy nie - trzymaja z zewnatrz butle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam butli 5kg, nie korzystam z ogrzewania bo przeważnie z przyczepy korzystam tylko w wakacje i taka butla wystarczy mi mniej więcej na 3 sezony. Jeżeli chodzi o zamontowanie to brakuje mi jakiegoś elementu z tych plastików i mam butle przypiętą expanderami do podłogi w schowku, trzyma się tak że nie trzeba jej niczym innym montować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o butlach z tworzyw sztucznych? Podobno już takie są do kupienia. Przyznam się że jeszcze takiej nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o butlach z tworzyw sztucznych? Podobno już takie są do kupienia. Przyznam się że jeszcze takiej nie widziałem.

 

na BP są od dawna, fajne ale drogie i mało dostępne, poczytaj na forum bo temat nie raz wałkowany

jestem na nie głównie przez dostępność, kończy Ci się gaz gdzieś na uboczu i szukaj teraz BP :rolleyes:

zwykłą 11kg wymienisz w każdej wiosce, bo ludzie używają ich do gotowania :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale jesli do mojego luku technicznego wchodzi jedenastka bez kołnierza? Nie wszędzie są bezkołnierzówki.

 

Na stacji LPG przynajmniej u mnie, jeśli taką przyniosę to na taką samą mi wymienią

 

Tylko przy pierwszym razie dałem mu na piwo, aby przyjął z kołnierzem a wydał bez

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na BP są od dawna, fajne ale drogie i mało dostępne, poczytaj na forum bo temat nie raz wałkowany

jestem na nie głównie przez dostępność, kończy Ci się gaz gdzieś na uboczu i szukaj teraz BP :rolleyes:

zwykłą 11kg wymienisz w każdej wiosce, bo ludzie używają ich do gotowania :policja:

 

Tak wiem, czytałem ten temat. Choć w moim mieście jest jedno BP i kilka razy pytałem ale nie mająblink.gif

Dziewczyna z którą rozmawiałem nawet nie wiedziała że coś takiego istnieje. Jak jest teraz nie wiem, tankuję na Orleniedrive.gif

 

Zastanawia mnie czemu już nie wolno nabijać butli, tylko trzeba je wymieniać.

Edytowane przez Kotii (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, czytałem ten temat. Choć w moim mieście jest jedno BP i kilka razy pytałem ale nie mająblink.gif

Dziewczyna z którą rozmawiałem nawet nie wiedziała że coś takiego istnieje. Jak jest teraz nie wiem, tankuję na Orleniedrive.gif

 

Zastanawia mnie czemu już nie wolno nabijać butli, tylko trzeba je wymieniać.

 

nio u mnie reakcja była podobna, a jeden z Kolegów próbował kupić i też miał problem, więc ja dziękuje za takie wynalazki

co do nabijania 11, po co ? autogaz teraz droższy a butle wymienisz na każdej stacji, a we wioskach też często są przy jakimś sklepie

 

ja się zastanawiam czy nie wywalić koła z luki i wrzucić pod spód, można by kupić jakiś kosz z francuza na zapasówkę i dopasować do ramy

odciążył bym przód (chce zrobić bagażnik na rower) a w kufrze było by miejsce na brudne graty - grill, zabawki do piasku itp :rolleyes:

jak sie zrobi ciepło musze pomierzyć i wybrać się na jakiś szrot :hmm:

http://allegro.pl/citroen-xsara-mocowanie-kola-zapasowego-25-i1510777808.html

http://allegro.pl/kosz-ducato-boxer-jumper-kola-zapasowego-i1518838754.html

 

:policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nabijania 11, po co ? autogaz teraz droższy a butle wymienisz na każdej stacji, a we wioskach też często są przy jakimś sklepie

 

Tu się z Tobą zgadzam, ale mam takie małe butle 2kg i 1kg i miałem dość duży problem z ich wymianą na pełne. Udało się je napełnić po cichu, gdyby nie to pozostało by je na złom oddać.

Edytowane przez Kotii (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja się zastanawiam czy nie wywalić koła z luki i wrzucić pod spód, można by kupić jakiś kosz z francuza na zapasówkę i dopasować do ramy

odciążył bym przód (chce zrobić bagażnik na rower) a w kufrze było by miejsce na brudne graty - grill, zabawki do piasku itp

jak sie zrobi ciepło musze pomierzyć i wybrać się na jakiś szrot

 

 

Hmm ciekawe rozwiązanie...:policja: jak uda Ci się coś takiego złożyć to poproszę o zdjęcia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.