Skocz do zawartości

Hobby


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 453
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mogę zamawiać, ale niech się jeszcze inni wypowiedzą, bo do tej ceny należy

 

Doliczyć koszt wysłania chyba w zwykły list (kopertę) się zmieści.

 

 

Kotii wytłumacz mi krok po kroku jak umieścić logo w podpisie u dołu, bo mi jakoś nie wychodzi może coś źle robię

 

 

Jestem za drukiem :palacz:

Mireczku te naklejki chyba nie wejdą do zwykłej koperty. :przytul:

 

 

Musiał byś policzyć ile by kosztowała jedna wysyłka + jakieś koszty utraty własnego czasu, bo wiem że będzie to czasochłonne. :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek nie o czas mi chodzi tylko na razie to we trzech o tym dyskutujemy a jak zamówię

 

100 szt., Co ja zrobię z 97 szt., Dlatego myślę poczekać i niech inni się zadeklarują, że są zainteresowani tymi naklejkami :przytul:

 

 

 

Mireczku spokojnie ja sam wezmę 5 sztuk. Chodzi mi oto żeby podać zainteresowanym ile kosztuje jedna nalepka + koszt wysyłki, a wtedy zrobi się listę i jeżeli będzie odpowiednie zainteresowinie da się zlecenie do druku. Ja tak to widzę. :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Waldek znaczek na list to 1, 4 zł +koperta to chyba razem wyjdzie 3zł

 

Wiedz naklejka 3, 15zł sztuka+ koszt wysyłki 3zł =6, 15 zł

 

Tak prawdopodobnie będą wyglądać koszt, ale na 100% to muszę sprawdzić, dopiero

 

jak się obrobię z malowaniem mieszkania dajcie mi kilka dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Waldek znaczek na list to 1, 4 zł +koperta to chyba razem wyjdzie 3zł

 

Wiedz naklejka 3, 15zł sztuka+ koszt wysyłki 3zł =6, 15 zł

 

Tak prawdopodobnie będą wyglądać koszt, ale na 100% to muszę sprawdzić, dopiero

 

jak się obrobię z malowaniem mieszkania dajcie mi kilka dni

 

 

 

Spokojnie mamy czas. :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mogę zdjęcia ze swojego kompa?

 

 

Jasne że możesz tylko wtedy oprócz ograniczenia na rozdzielczość dojdzie Ci jeszcze ograniczenie na wagę (rozmiar w kB).

Więc o wiele wygodniej jest zamieścić fotkę gdzieś na serwerze i tylko podać do niej adres.

Jest mnóstwo serwisów udostępniających darmową przestrzeń do publikowania fotek.

Ja osobiście korzystam z Google Picasa Web Albums waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że możesz tylko wtedy oprócz ograniczenia na rozdzielczość dojdzie Ci jeszcze ograniczenie na wagę (rozmiar w kB).

Więc o wiele wygodniej jest zamieścić fotkę gdzieś na serwerze i tylko podać do niej adres.

Jest mnóstwo serwisów udostępniających darmową przestrzeń do publikowania fotek.

Ja osobiście korzystam z Google Picasa Web Albums waytogo.gif

 

 

dodaj sobie zdjecie tutaj do swojej galerii...

pozniej odpal sobie ów zdjecie, kliknij prawym klawiszem na obrazku, wybierz wlasciwosci, skopiuj adres i juz masz linka do swojego zdjecia... link wklej w podpis i po klopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj sobie zdjecie tutaj do swojej galerii...

pozniej odpal sobie ów zdjecie, kliknij prawym klawiszem na obrazku, wybierz wlasciwosci, skopiuj adres i juz masz linka do swojego zdjecia... link wklej w podpis i po klopocie

 

Dokładnie tak też możesz zrobić Waldek.

 

bodzioklb, zajmiesz się zalegalizowaniem Naszego klubu??

 

komunikat, że nie mogę umieścić zdjęcia o tym rozszerzeniu :przytul:

 

 

 

 

Dokładnie jak napisałem Ci wcześniej w Profilu w Sygnaturach.

Nie wiem czy po linku cokolwiek zobaczysz bez logowanie na moje konto. Ale pośle.

 

Najprościej zmienić rozszerzenie fotki na .jpg w programie np. Paint jest w każdym systemie Windows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.