Skocz do zawartości

hippis i jego HomeCar R481


hippis

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że w styczniu bo trochę zimno na wypad z przyczepką. :-) dwa lata przyczepka stoi nie ruszana na działce i służyła za noclegownię jak w domu nie dało się spać, mam nadzieje, że w tym roku jakiś urlop da się wysupłać czasowo i budżetowo i gdzieś polecieć. oczywiście musze grzebnąć tu i tam w budce żeby mi sie nie rozleciała całkiem no i do małego dziecka przystosować trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

dobrywieczór po dłuuugiej nieobecności. to dlatego, że moja doba powinna mieć przyniajmniej 36 godzin. przyczepka połatana, elektryka zrobiona. red bullik otwarty, za godzinę z kawałkiem ruszamy nad morze. na tydzień tylko ale mam nadzieję wypocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to podejrzewam, że nie tylko ode mnie ale i innych użytkowników autostrady A1 należą się słowa uznania dla koncesjonarjusza w/w za zniesienie opłat w weekendy. Kilkadziesiąt zł zostalo w skromnej kieszeni i przejazd przez bramki bezkolizyjny. Ale zajefajny camper na belgijskich blachach stoi na kempingu. Żebym miał odpowiedni portfel i lubił campery tak jak lubie cepki to bym sobie takie cudo kupił. Pozdrawiam Szanownych Forumowiczów z Białogóry, z kempingu Hecz Kaszubska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

no i kicha mondek się zepsuł i naprawa wydaje się nieopłacalna przy całokształcie stanu technicznego. czeka mnie kupno innego wozu. na razie nie ma problemu bo mam sejka ale na urlop sejem przyczepy nie pociągnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

i przyczepa doczekała się nowego holownika. stałem się posiadaczem toyoty avensis. w prawdzie rozgladałem się za czymś innym ale trafiła się toyka. przyczepę pociągnie tylko hak muszę zamontować bo nie ma. a przyczepa ciągle remontowana kawałek po kawałku. szybka konstrukcja, żeby najmłodzy członek naszej rodziny miał gdzie spać (i żebym nie musiał się z łózka od małżonki wyprowadzać). Właśnie za to kocham moją budę, nie szkoda jej na przeróbki i wkręcanie śrubek niemalże gdzie popadnie.

post-5624-0-47568300-1426615784_thumb.jpg

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zapadła decyzja co do tegorocznego urlopu. Bieszczady. objazd trochę po cywilizacji i trochę po dziczy. będę w tym roku unowoczęsniał cepkę. solarki się pojawią na dachu, bo w wielu wybranych miejscach nie ma żadnej infrastruktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypel na pewno zaliczymy, żeby 4 litery w wodzie pomoczyć a póżniej berdziej w dzicz. z cywilizacji jeszcze Wetlinę odwiedzimy żeby sprawdzić czy w Mgiełce dalej sprzedają wino poziomkowe lane z kija :]. później kilka miejsc na dziko tylko muszę się dowiedziec jeszcze o pozwoleństwa na wjazd i pobyt bo to parki krajobrazowe z BdPN-em włącznie. a konkretną trasę to Magda będzie wymyślać bo ona zna Bieszczady jak własną kieszeń. a kołyska to potrzeba chwili. jak mi małżonka zaprezentowała plan, że ona będzie spała z maluszkiem a ja ze starszym Bartkiem to musiałem coś wyrzeżbić żeby do takiej sytuacji nie dopuścić. bo żeby tyle czasu :sex: nie uprawiać to przegięcie :)

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.