Skocz do zawartości

I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach


Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność zaprosić na I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach

 

Piątek 06.05.2011

 

- Przyjazd, powitanie i wręczanie pamiątkowych drobiazgów oraz odbiór darów na zbiórkę charytatywną

-18.00 Uroczyste otwarcie Campingu w Kaputach oraz I Zlotu Kaputy 2011

-18.30 Wieczór pełen atrakcji, a wśród nich:

- Muzyka na żywo w wykonaniu Kapeli Czerniakowskiej

- Smakołyki Kulinarne, czyli Kocioł Bigosu, Pieczone Prosiaki, Golonki, Szaszłyki, Kaszany, a wszystko to prosto z rusztu lub rożna

- To, z czego słyną Kaputy – Wędzone Łososie i Węgorze- Ognisko, przy którym nie zabraknie pieczonych ziemniaków, kiełbas, jabłek. A co by w sercach zimno nie było po szklaneczce wybornego grzańca każdy dostanie.

- Zabawa, zabawa, zabawa – do białego rana, albo dopóki kondycja pozwoli.

 

Sobota 07.05.2011

 

-9.00 Śniadanie Kontynentalne – Świeże pieczywo, miody, dżemy, chrupiące płatki, nasze słodkie wypieki, oraz kawa i herbata do woli.

- przez cały dzień, dla chętnych prezentacja i jazdy testowe kamperów P.L.A

 

-11,00 wyjazd na wycieczkę do Warszawy,zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego

lub Centrum Kopernika a dla nie zainteresowanych wspólną wycieczką możliwość

wynajęcia samochodu osobowego lub skutera i zwiedzanie Warszawy według własnych

życzeń

-17.00 zawody wędkarskie o największą złowioną .rybę – Uwaga! Wędki przywozimy swoje.

-18.00 konkurs łuczniczy o Złote Jabłko

-19.00 muzyka,tańce, gril,ognisko,integracja,zabawa, rozdanie nagród dla zwycięzców w konkursach.

 

Niedziela 08.05.2011

 

- pożegnalne śniadanie,jajecznica z kurkami,kawa

- wyjazd w godzinach dowolnych oraz czułe pożegnania przy wyjeździeÔÇŽ

 

Prosimy o potwierdzanie udziału osób chętnych do zwiedzania Muzeum Powstania Warszawskiego lub Centrum Kopernika,ze względów organizacyjnych możemy zorganizować tylko jedną wycieczkę, na którą będzie większą liczba chętnych

Oczywiście istnieje możliwość drobnych zmian, i będą one dokonywane w programie na bieżąco

Wjazd dla wszystkich z czapkami K-1 gratis !dla pozostałych bez względu na ilość osób w załodze 85,00 zł Koszt wycieczek to tylko bilet wstępu do M.P.W. lub C. K. `

Czekamy również na Wasze uwagi i sugestie

 

Pozdrawiamy

 

 

Kaputy

ul. Sochaczewska 222

/koordynaty GPS/

52° 13' 53,68" N

20° 47' 33,03" E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Brzmi interesująco...

Rozumiem że ta cała impreza z okazji otwarcia nowego campingu?

 

No to zapisujemy sie na liste chętnych:

 

1.szczepan 3os. + wycieczka do Centrum Kopernika

2.marmur

 

dopisujcie się do listy

a co to za czapki z daszkiem k-1 ?

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te wszystkie atrakcje to w cenie pobytu czy jakieś ukryte opłaty cfaniaczek.gif,wstyd sie przyznać ale warszawe to widziałem z okna auta i to głównie trasy przelotowe choć zgubić bym sie nie zgubił,bo i po ,,bokach'' hasałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Kamping bedzie na terenie tego Dworku ?? :)

Ja tak to piękne miejsce :winner:

 

Tak, na terenie posiadłości Dworku Kaputy

 

Czy te wszystkie atrakcje to w cenie pobytu czy jakieś ukryte opłaty cfaniaczek.gif,

Wydaje mi sie ,że wszystko o opłatach zawarte jest w programie Zlotu, ale jesli masz konkretne pytanie/wątpliwości pytaj, postaram się konkretnie odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wycieczka jest organizowana jako grupowa i Państwo zamawiają bilety (oczywiście na nasz koszt) czy każdy powinien zakupić go sam? Wiem od znajomych,że są duże kolejki po bilety stąd moje pytanie-chcę wiedzieć czy czeka nas 'ogonek' czy będzie rezerwacja wcześniej.

Myślę,że pytanie o ukryte opłaty dotyczyło kosztu oferowanego jedzenia jakie Państwo proponująna zlocie, czy jest ono w ramch tych 85zł czy platne dodatkowo a opłata dotyczy tylko pobytu na terenie campingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.