Skocz do zawartości

I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szczepan, z tego co pamiętam to tam jest miejsca chyba na 60-70 załóg, ale może

 

się zmieścić dodatkowe 20 ( będzie trochę ciaśniej), nie sądzę abyśmy byli dyskryminowani, ale u nas nie było wielu chętnych a camperowców było sporo zresztą FTW65 wywodzi się

 

z CamperTeam a do nas czasem zagląda tak jak my do nich. :(

Dokładnie. W CT zapisy trwały wcześniej i z większą intensywnością...Ale damy radę!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek tak dobrze widzisz

żeby tylko siły czsu i gazu w aucie starczyło to się spotkamy i tu i tu :(

 

 

ooo przepraszam.... więcej będzie załogantów z naklejeczką na dachu..;...

i co wazne - Oni tez lubią długie nocne dyskusje poparte wieloam załącznikami.

 

 

"Po naklejce HOBBY Club ich poznacie" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety pragnę zakomunikować iż z przyczyn zdrowotno-rodzinnych jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu :niewiem:.

 

Jeśli ktoś z forumowiczów nadal jest chętny na wyjazd to może się wpisać na listę za mnie ( ja miałem opcje 2+1) - proszę o info na priv

 

 

Pozdrawiam

 

Michał

Edytowane przez Proper76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety pragnę zakomunikować iż z przyczyn zdrowotno-rodzinnych jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu :niewiem:.

 

Jeśli ktoś z forumowiczów nadal jest chętny na wyjazd to może się wpisać na listę za mnie ( ja miałem opcje 2+1) - proszę o info na priv

 

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

 

Chyba jakies fatum - wczoraj dowiedziałem się, że córce wyznaczyli termin zabiegu na piątek 6 maja - tym samym zwalnia się jeszcze jedno miejsce 2+1. Jeśli ktoś jest chętny - niech pisze do organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,bez obaw nie ma żadnej dyskryminacji ,liczy się kolejność zapisów a nie kto z jakiego forum się wywodzi ... .Wszyscy którzy są na liście do momentu zamknięcia mają zapewnione miejsca (choć uwaga że będzie trochę ciaśniej jest trafna ) Jeżeli ktoś zrezygnował z listy podstawowej to wydaje mi się ,że na to miejsce powinien wejść następny z listy rezerwowej (lub następny który wyraził chęć uczestnictwa ) Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie ,bez obaw nie ma żadnej dyskryminacji ,liczy się kolejność zapisów a nie kto z jakiego forum się wywodzi ... .Wszyscy którzy są na liście do momentu zamknięcia mają zapewnione miejsca (choć uwaga że będzie trochę ciaśniej jest trafna ) Jeżeli ktoś zrezygnował z listy podstawowej to wydaje mi się ,że na to miejsce powinien wejść następny z listy rezerwowej (lub następny który wyraził chęć uczestnictwa ) Pozdrawiam i do zobaczenia

 

Witam jeszcze się załapę :mellow: 2 osoby i :przyczepa:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie :-) oddaje Ci moje miejsce na liście, niestety nie mogę jechać bo przełożono mi ze względu na majowe święta egzaminy i mam właśnie wtedy kiedy zjad w Kaputach. Życzę dobrej zabawy :banan:

 

Witam jeszcze się załapę :mellow: 2 osoby i :przyczepa:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mimo wsparcia z różnych stron ,różnych instytucji min. Starosty Ożarowa ,Burmistrza gminy a nawet Posła ...z przykrością informujemy ,że dostaliśmy ostateczny przydział biletów do C.K. w wysokości tylko 50 szt .(na 100 zamówionych ) W związku z tym musimy teraz sprawiedliwie rozdzielić te bilety i po wstępnych konsultacjach mamy trzy propozycje rozdziału

 

-według kolejności zgłoszeń

 

-rodziny z dziećmi według kolejności zgłoszeń i ew. jeżeli zostaną bilety pozostałe osoby według kolejności zgłoszeń

 

Dodatkowo bilety proporcjonalnie do ilości zgłoszonych załóg musimy podzielić między Carawaning.pl ,C.T,CNC,Kampermanie

 

Czekamy na wasze propozycje

 

Wszystkich którzy nie dostaną się do C.K. ,wszystkich którzy tylko ze względu na C.K zapisali się na Zlot ,serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuacje i ze zrozumieniem przyjmiemy ewentualną rezygnację

 

Chcemy tez ogłosić konkurs z cennymi nagrodami ufundowanymi przez firmę TRISTAR na „Najlepsza relacje z podróży”(forma relacji dowolna ,prezentacja slajdów ,opowiadanie itd. co kto woli ) Nagrodzimy również, załogę która zrobiła największa ilość kilometrów by do nas dojechać ,najstarszego i najmłodszego uczestnika Zlotu. Kolejną niespodzianka będzie prezentacja luksusowego kampera firmy Phoenix .Pozostały program zlotu pozostaje bez mian

 

I teraz rzecz najważniejsza, znając Wasze duuże serca organizujemy zbiórkę darów na rzecz Ożarowskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Jana Pawła II w postaci wszelkiego rodzaju artykułów szkolnych oraz zabawek

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista Karawaningu

 

1. Marmur (2os.)

2. Szczepan (3os.) C.K.

3. Kondzio (2os.)

4. Luksusowa_buda ( 2+2os.)

5 Piotr 05(?)

6. Kubryk1 (2os.)

7. Topirex (2+1os.)

8. Beldzik (2+1os.)

9. Yachu 4 (3os,)

10. slawekchy (2+2)

11. comsio (2 os..)

12,

 

 

Zostało jedno miejsce do obsadzenia.

 

Pozdrawiam :hej:

Edytowane przez WODNIK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista Karawaningu

 

1. Marmur (2os.)

2. Szczepan (3os.) C.K.

3. Kondzio (2os.)

4. Luksusowa_buda ( 2+2os.)

5 Piotr 05(?)

6. Kubryk1 (2os.)

7. Topirex (2+1os.)

8. Beldzik (2+1os.)

9. Yachu 4 (3os,)

10. slawekchy (2+2)

11. comsio (2 os..)

12,

 

 

Zostało jedno miejsce do obsadzenia.

 

Pozdrawiam :hej:

 

No to ja się dopisuję na ostatnie miejsce GEMIX 2+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.