Skocz do zawartości

I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście odpowiednio wcześnie zamkniemy listę i postaramy się o bilety dla grup zorganizowanych i rezerwacje dla Nas , Jeśli chodzi o jedzenie to jest to impreza otwarcia Campingu w Kaputach i wszystkie atrakcje, w tym kulinarne są ujęte w tej cenie(85zł) Jedyny koszt to ceny biletów do CK lub MPW

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja proponuje organizatorowi przeczytać od poczatku posty pisane przez nas od momentu zaproszenia i założenia listy chętnych a od początku kilka osób się zgłosiło to tak dla orientacji i uporzadkowania aby każdy był spokojny że jest na liście i miejsce dla niego sie znajdzie po przyjeździe :)

Ponownie wyrażam chęć uczestnictwa w zlocie i zabawie:

szczepan 3os.+wycieczka do CK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście odpowiednio wcześnie zamkniemy listę i postaramy się o bilety dla grup zorganizowanych i rezerwacje dla Nas , Jeśli chodzi o jedzenie to jest to impreza otwarcia Campingu w Kaputach i wszystkie atrakcje, w tym kulinarne są ujęte w tej cenie(85zł) Jedyny koszt to ceny biletów do CK lub MPW

 

Pozdrawiamy

 

 

 

Na stronie Centrum Nauki Kopernik jest następująca informacja

Uwaga!

- Bilety dla osób indywidualnych sprzedajemy tylko na dany dzień.

- REZERWACJE DLA GRUP NA PIERWSZĄ POŁOWĘ 2011 ROKU ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.

W związku z ogromnym zainteresowaniem osób z całej Polski zwiedzaniem Centrum Nauki Kopernik limit miejsc przygotowanych dla grup na pierwszą połowę 2011 roku został już wyczerpany. Zmuszeni jesteśmy zamknąć rejestrację, którą uruchomimy znowu, jeżeli pojawią się wolne miejsca

(gdy ktoś zrezygnuje z rezerwacji). Będzie to jednak możliwe nie wcześniej

niż w pierwszym kwartale 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zlot to gwarantuję,że to nie jest ściema. CT organizował w tym dworku wigilię w tamtym roku i ta informacja(o zlocie) jest na CT. W CamperTeam na zlot zaprasza Camperpapa ( Tadeusz ) czyli,można mieć pewność,że wszystko jest jak najbardziej legal. . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, postaram się odpowiedzieć na Wasze wszystkie kolejne pytania

 

-Bilety postaramy się zarezerwować dla wszystkich chętnych,nie jest to proste, ale jesteśmy dobrej myśli

 

-Na campingu jest 60 stanowisk w standardzie 5 gwiazdkowym (60m2 na stanowisko) w razie potrzeby możemy dodać około 20 stanowisk, na zlocie nikt chyba i tak nie będzie miał wymagań.. (60m2 na stanowisko)

 

-Sanitariaty oczywiście tak

 

-Prąd oczywiście tak

 

Wszystkich podchodzących nazwijmy to.. z dużą dozą nieufności ,odsyłam do kolejnego wydania Polskiego Caravaningu (wiem,wiem trzeba jeszcze trochę w niepewności poczekać...)

 

Pozdrawiamy

 

 

 

 

 

 

Lista na I Zlot i otwarcie Campingu w Kaputach

 

 

 

1.Marmur (2os.)

 

2.Szczepan (3os.) C.K.

 

3.Kondzio (2os.)

 

4.Majka 329 (3os.) C.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o dopisanie 2 osób dorosłych i 2 dzieci, wiek 4,5 i 2,5 roku

pozdrawiam,

 

ps. piękna galeria zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj widziałem z za płotu, bo brama była zamknięta, ale wygląda na fajny ośrodek, co prawda teraz jest zima i jest szaro.

 

Ale jak się zazieleni to pałacyk naprawdę rewelka i zlot powinien być zajefany.

 

FTW65 :winner: przepraszam za nieufność ale nie sądziłem że pod warszawą (prawie w warszawie)

 

Może być tak fajne miejsce. :)

 

Na 80% się piszę 2+1 x 2 przyczepy w sumie 6 osób pod koniec tygodnia potwierdzę na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.