Skocz do zawartości

"Prima Aprilisowy" spot w Czerwonej Wodzie Południowców i przyjaciół.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy za wspólne spotkanie.

 

post-3380-0-68961900-1301922311_thumb.jpg

 

 

Szczególne podziękowania dla Fingera :bukiet: .

 

post-3380-0-14537600-1301920679_thumb.jpg

 

 

 

No i oczywiście ukłony dziękczynne :blagac: dla współorganizatora, Artura, AKISSJG :bukiet:

 

post-3380-0-15124700-1301921696_thumb.jpg

 

Wspaniałej atmosferze towarzyszyły liczne śpiewy oraz pląsy :yay:

 

post-3380-0-53224300-1301921999_thumb.jpg

post-3380-0-92709900-1301921978_thumb.jpg

 

A w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała, pomagały "zupki": grochówka, żurek oraz Krupnik...:pub:

 

post-3380-0-49738600-1301922160_thumb.jpg

 

Do zobaczenia, już wkrótce...:biwak:

 

Ewelina i Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

My również szczesliwie dotarliśmy do domku :) dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas i za wspaniałą organizację i strawe :)

Poniżej przedstawiamy naszą fotograficzną relację

 

post-3976-0-38799600-1301936703_thumb.jpg

Frajda dla dużych i małych, pieczona kiełbaska z ogniska

 

post-3976-0-30091000-1301936884_thumb.jpg post-3976-0-69142400-1301936962_thumb.jpg post-3976-0-98555600-1301937047_thumb.jpg

Serdeczne podziękowania dla Księdza Arka, za chrzest naszej przyczepki i nadanie jej przy tym nowego imienia "PATUSIA"

post-3976-0-42148200-1301937179_thumb.jpg post-3976-0-76090700-1301937242_thumb.jpg

Łowienie żab, bo w tym stawie było ich bardzo dużo, a łapiąc jedną miałeś gratis drugą :)

 

post-3976-0-33186000-1301937358_thumb.jpg

Ciężko pracowaliśmy :)

 

post-3976-0-17028200-1301937442_thumb.jpg

Potem trochę pobiegaliśmy :)

 

post-3976-0-95533200-1301937507_thumb.jpg

A wszystko wyglądało ślicznie, panoramicznie :)

 

Do zobaczenia na weekendzie majowym w Sławie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiłowani w ... Czerwonej Wodzie !!! :)

Myślę , że mieliśmy wspaniałe wejście w ten sezon .

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim za dobrą zabawę .

Stworzyliśmy wspólnie cudowną atmosferę . Dziś , tj. w poniedziałek Czerwona Woda za nami płakała , padał deszcz . Nam udało się wstrzelić w pogodę na 200% . Aż żal było wyjeżdżać .

Niestety trzeba było zejść na ziemię ale wspominać będę ten zlot szczególnie .

To dzięki Wam oraz wspaniałemu podejściu gospodarzy ośrodka .

Z tego co wiem to gospodarze zaglądają do tego wątku , więc wielkie ukłony jeszcze raz . :bukiet:

 

Przesyłam do ogólnej wiadomości to co napisano do mnie na mail'a -----

"Witam!

Dzięki za linka, naczytaliśmy się samych pozytywnych rzeczy, więc tym bardziej nas to cieszy :) Nie chciałam się logować na forum, żeby zrobić wpis, ale może P. przekazać, że grupa była wyjątkowo grzeczna i kulturalna, że pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - oby więcej takich nam się trafiało :)

Forum sobie jeszcze pośledzimy.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!!!

 

Ośr. Jagoda" -----

 

Bardzo się cieszę , że wszystkim udało się dojechać szczęśliwie do domu .

Ja padłem jak pies PLUTO . Zmęczyły mnie te przejścia po polu z informacją . Obawiałem się , że kolejne zakończy się w którejś przyczepie . Na szczęście zdrożonego wędrowca napoiliście , więc szedłem dalej na wspomaganiu z różnych specyfików zlotowych . ;) I do tego ten KRUPNIK . :lol:

 

Po cichu powstał pomysł realizacji kolejnego zlotu w Czerwonej Wodzie ale jest jeszcze trochę czasu . Mistrzostwa Europy z zbieraniu grzybów w tym rejonie będą przyczynkiem do tego zlotu .

Termin ustalimy za jakiś czas . Teraz mamy kolejne zloty w kalendarzu imprezowym .

 

PS - ATI za te zdjęcia to będzie dłuższa spowiedź . :hehe:

 

Bardzo proszę fotografów o zamieszczanie fotek . Duuuużo fotek .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony . Areczku mam nadzieję , że w Sławie w przedsionku będzie można się wyspowiadać i wypić łyczek mszalnego winka .

Piotrusiu ! Jeszcze nie wiem jaka pokuta Cię czeka a Ty już o łyczku winka piszesz . :skromny:

Lepiej sobie przygotuj Rysiaczkowy pejczyk . :pupa::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na festiwal fotek. Oto moje wypociny. Gdyby któreś były rozmyte to znaczy że byłem ,,zmęczony":pub:

 

 

Zbychu, te opłatkowe pożegnania, ach co to był za spot.winner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się przypominam organizatorom, a dokładnie osobie, która zajęła się przygotowaniem i kupnem znaczków i naklejek. Chociaż nie dojechałem chciałbym uregulować opłaty z tymi akcesoriami związane. Możemy spróbować wymiany znaczków na złotówki w Sławie, gdzie się wybieram - jeśli mi się rodzina znowu nie pochoruje :krzykacz:

Proszę o kontakt w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się przypominam organizatorom, a dokładnie osobie, która zajęła się przygotowaniem i kupnem znaczków i naklejek. Chociaż nie dojechałem chciałbym uregulować opłaty z tymi akcesoriami związane. Możemy spróbować wymiany znaczków na złotówki w Sławie, gdzie się wybieram - jeśli mi się rodzina znowu nie pochoruje :krzykacz:

Proszę o kontakt w tej sprawie

Przybywaj do Sławy i tam się ogarniemy ze wszystkim . Oprócz odłożonych dla 100pki i Spablo"niunia'1 zostało mi ... kilka sztuk , więc aby do Sławy . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.