Skocz do zawartości

"Prima Aprilisowy" spot w Czerwonej Wodzie Południowców i przyjaciół.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zamiar wyjechać najpóźniej o 14.00 . Czyli 14.30 na miejscu .

Muszę odebrać młodego ze szkoły .

 

Pamiętajcie o kablach (duuużo metrów) i ... "prądzie" :rolleyes:

 

Każdy jakiś prowiant będzie miał .

Wszelkie nowinki będę podawał już z pola .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chciałem tego pisać, ale od kilku dni wszyscy oprócz mnie walczą z chorobą. Niestety, stan na jutro 1 osoba zdrowa, 1 prawie zdrowa i dwie chore (antybiotyk). To już drugi zlot (pierwszy był w październiku na Jurze) z którego jesteśmy wyeliminowani przez chorobębeksa.gif. Ponieważ byłem pewien że przyjedziemy, zamówiłem znaczek i naklejkę. Dlatego chciałbym za nie jakoś zapłacić osobie, która to sfinansowała. Proszę o kontakt: kaczmarek-slowo(małpa)tlen.pl lub 606 28 64 73.

Życzę Wam udanej zabawy i do zobaczenia - być może w Sławie, choć znając mojego zdrowotnego pecha nie mam odwagi :rolleyes: wpisywać się tam na listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego pisać, ale od kilku dni wszyscy oprócz mnie walczą z chorobą. Niestety, stan na jutro 1 osoba zdrowa, 1 prawie zdrowa i dwie chore (antybiotyk). To już drugi zlot (pierwszy był w październiku na Jurze) z którego jesteśmy wyeliminowani przez chorobębeksa.gif. Ponieważ byłem pewien że przyjedziemy, zamówiłem znaczek i naklejkę. Dlatego chciałbym za nie jakoś zapłacić osobie, która to sfinansowała. Proszę o kontakt: kaczmarek-slowo(małpa)tlen.pl lub 606 28 64 73.

Życzę Wam udanej zabawy i do zobaczenia - być może w Sławie, choć znając mojego zdrowotnego pecha nie mam odwagi :rolleyes: wpisywać się tam na listę.

 

Bardzo nam przykro - kurujcie się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, nie będzie Andrzejabeksa.gif, więc powraca problem projektora. Kto ma dostęp niech weźmie bo z kareoke nici, o wspólnym oglądaniu fotografii nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy mieszkacie ? W szklarni , że Was tak wiosna przytłoczyła ? Potrzebny jest koniecznie zimny wychów albo :pub: zaprawa poranna TURTL'a . :hmm:

Jeden za drugim choruje . :policja::rolleyes:

Jeszcze niech ktoś zgłosi , że nie przyjedzie to :yay:

 

Mamy mieć 20 stopniową temperaturę , więc nie szalejcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i u nas chorobska nie odpuszczają....

Grypa jelitowa trzyma nas juz 5-ty dzien a najbardziej dzieci....

Musimy zrezygnować...beksa.gif

 

Jakby cos sie zmienilo to moze w sobote dolaczymy i zostaniemy do poniedziałku (ustalone z właścicielem), ale to nic pewnego.

Nie wiem jak z naklejkami, ktore zamowilem. Proszę o podanie nr konta to peniążki przeleję.

Życzymy udanego wypoczynku a nam pozostaje czekac na Sławę w maju!

....chyba, że wybierzemy sie do Sulistrowic w kolejny weekend w ramach rekompensaty :rolleyes:

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd na drogę leśną z drogi głównej (296) między m. Czerwona Woda -Węgliniec:

N51-16-09-83

E15-12-24-94

(do bramy 1km)

 

Na bramę:

N51-15-50-97

E15-11-45-74

 

 

no jakoś te namiary za ... nie pasują :rolleyes:

Jadąc kilka razy sprawdzałem i nie było problemu .

Nie tragizujmy . Droga jest tak prosta , że nie sposób abyś się zgubił .

Najprościej - po zjeździe z autostrady zjedź na Żagań . Za Czerwoną Wodą 2km w lesie w lewo (znak kempingu) . Lasem (asfaltem) 1 km i masz bramę .

 

Fragment PW od Malagi .

 

"Projektor wezme z domu, tylko jest problem - kabel mam zamurowany w scianie

Potrzebuje zwykły od monitora VGA-VGA, jak macie to weźcie."

 

Ja mam lapka , więc jak ktoś może zabrać to bardzo proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa znaczków i naklejek .

Jak zostaną to przetrzymam je do następnego spotkania (może Sława ???) i tam się rozliczymy .

Nie bawmy się w przesyłanie kasy na konto a póżniej latanie na pocztę .

Tak to widzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.