Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Jerzy i Beata napisał:

Sprawdż, czy masz 230v w przyczepie np. w gniazdkach.

lub włącz oświetlenie w środku przyczepy.

Edytowane przez Adam Rogowski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adam Rogowski napisał:

lub włącz oświetlenie w środku przyczepy.

Oświetlenie leci raczej na 12V, więc jak ma aku to włączenie światła nic mu nie da.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kevin napisał:

na bank oświetlenie jest na 12V, 230 tylko w gniazdkach. 

@jacek00 ma recht :ok:

Tak owszem ale zasilanie jest brane z sieci

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Oświetlenie leci raczej na 12V, więc jak ma aku to włączenie światła nic mu nie da.

To niech rozłączy na testy, może bezpiecznik mu wybiło. U mnie jest w szafie skrzynka od prądu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adam Rogowski napisał:

Tak owszem ale zasilanie jest brane z sieci

Pod warunkiem, że zasilanie z sieci działa. Bo jak np u mnie Ci wywali bezpieczniki na polu, to światło dalej mi się świeci. Brak prądu rozpoznam np po tym, że lampka od termy od ciepłej wody przestała się świecić.

15 minut temu, Adam Rogowski napisał:

To niech rozłączy na testy, może bezpiecznik mu wybiło. U mnie jest w szafie skrzynka od prądu 

Najprościej próbnikiem sprawdzić w gniazdku, bezpiecznik też warto sprawdzić. Włącznik 230V w przyczepie też można, bo zakładam, że jakiś główny może być? No i najbardziej prozaiczna sprawa to sprawdzić czy pokrętło od lodówki na pewno jest ustawione na 230V i czy aby się np. nie rozwaliło samo pokrętło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie jest na 100% w całej przyczepie na 230V. W mojej przyczepie są 3 lampy na 230 i one działają. Z tyłu patrzyłem i na oko wszystko jest podłączone ale nie mam miernika prądu i nie umie sprawdzić czy prąd dochodzi. Bezpieczniki ok bo ten do lodówki i zasilania prostownika to ten sam. Zaczekajcie do wtorku wymontuje ja i zobaczę czy prąd idzie od wyłącznika/ włącznika na grzałke. Może włącznik nie działa bo dość ciężko "chodzi". We wtorek też nagram filmik z tym bujaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • 1 rok później...
W dniu 23.04.2021 o 02:46, koper28 napisał:

Z racji zmiany przyczepki z CARAVELAIR na SWIFT CHALLENGER 480 chciałbym dołączyć do szanownego grona sympatyków angielek ? Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich.

 

Witaj,  "będzie Pan zadowolony" z nowego nabytku. ✌?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jest tutaj posiadacz Swift Challenger 490 se lux z 1998r albo osoba która posiada instrukcję obsługi do tej przyczepy?. Chodzi mi konkretnie o rozmiar przedsionka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Timur napisał:

Czy jest tutaj posiadacz Swift Challenger 490 se lux z 1998r albo osoba która posiada instrukcję obsługi do tej przyczepy?. Chodzi mi konkretnie o rozmiar przedsionka. 

Jak nie możesz zmierzyć polecam stronkę https://www.caravantalk.co.uk/community/forum/22-swift-caravans/ tam dopytasz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.