Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Giero napisał:

Ty jak byś to sprawdził na szybko, bez prucia poszycia?

Tak jak to się robi? Słyszałeś o czymś takim jak miernik wilgoci? Rok w rok tak na przeglądzie sprawdzają mi budę, i dostaję raport z takiego badania. Oczywiście można też sprawdzić budę organoleptycznie. Ale na pewno nie podnosiłbym przyczepy na podporach. No chyba, że chcesz pomóc @Matti ją zniszczyć.

W ogóle pierwszy raz słyszę, aby podnoszenie przyczepy na podporach służyło do oceny zgnilizny.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie wchodzi w te turbulencje tylko przyczepa. A z lodówką jest tak że jak sprawdzałem u sprzedającego to działała na 230 a teraz już nie. Muszę zobaczyć czy do grzałki prąd dochodzi. Bo grzałka nie grzeje.
Zastanowiłeś się skąd masz mieć 230V w czasie jazdy? Czy sobie jaja robisz zwyczajnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:
3 godziny temu, Matti napisał:
Auto nie wchodzi w te turbulencje tylko przyczepa. A z lodówką jest tak że jak sprawdzałem u sprzedającego to działała na 230 a teraz już nieemoji17.png. Muszę zobaczyć czy do grzałki prąd dochodzi. Bo grzałka nie grzeje.

Zastanowiłeś się skąd masz mieć 230V w czasie jazdy? Czy sobie jaja robisz zwyczajnie?

Hej, myślę, że @Matti chodzi o to, że u sprzedającego na placu podłączona do sieci lodówka działała, a po przyholowani u niego na placu także podłączona, nie działa :hmm: :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, myślę, że [mention=36465]Matti[/mention] chodzi o to, że u sprzedającego na placu podłączona do sieci lodówka działała, a po przyholowani u niego na placu także podłączona, nie działa :hmm:  
Wyraźnie napisała że lodówka przestała działać na 230V w drodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kevin napisał:

Hej, myślę, że @Matti chodzi o to, że u sprzedającego na placu podłączona do sieci lodówka działała, a po przyholowani u niego na placu także podłączona, nie działa :hmm: :) 

 

3 minuty temu, jacek00 napisał:

Wyraźnie napisała że lodówka przestała działać na 230V w drodze emoji16.png

Mnie się wydaje że część ludzi wypowiada sie na skróty i myśli że ta druga część co czyta to się domyśli co autor miał na myśli. Co do "turbulencji" to ja się nie wypowiadam (to jest przyczepa a nie samolot żeby wpadała w turbulencje) jak autor nagra film o co mu chodzi to wtedy będziemy wiedzieć co to może być. Wracając do lodówki to jeśli na placu u handlowca działała a po powrocie u niego pod domem na 230V  nie działa to może za krótko czekał? Grzałka nie grzeje w 5 minut, trzeba poczekać trochę. Jeśli to nie to to trzeba ryć - energoblok (czy wszystkie zabezpieczenia są w górze? Czy przyczepa jest zasilana napięciem sieciowym?), włącznik lodówki (czy właściwie wybrane źródło zasilania?), termostat na lodówce (jaki jest nastaw temperatury? Czy pokrętło działa prawidłowo?) ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Giero napisał:

Podnieś na podporach i zobacz czy nie wchodzą do środka Ogólnie fajna budka, ładnie wygląda, i nie przejmuj się komami typu " łe angielka" , zazdroszczą bo mają poniemieckie buły.

Wytłumacz mi co to jest poniemiecka buła ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę że wprowadziłem tu zamieszanie. Co do lodówki sprawdzałem dwa razy. Rurki z tyłu lodówki są zimne. Więc może to grzałka lub przełącznik nie wiem dokładnie. Nie sprawdzałem jeszcze czy przełącznik daje zasilanie na grzałke. Na gaz działa dobrze. Lodówka działała u sprzedającego a u mnie na podwórku już nie. Wiadomo że w czasie jazdy nie ma w przyczepie 230V.

Co do turbulencji- bujania. Nagram film i pokaże o co chodzi. Zadałem to pytanie bo myślałem że ktoś już coś takiego miał lub widział.

 

Powietrza w kołach mam ok. Między 54-64 Psi bo tak jest napisane na przyczepie więc napompowałem do 60 Psi

 

Pozdrawiam i dziękuję za udzielone odpowiedzi i sugestie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Matti napisał:

Nie sprawdzałem jeszcze czy przełącznik daje zasilanie na grzałke

No to miernik w dłoń i ognia. Zrób zdjęcia szafki gdzie jest lodówka i typ podaj. Daj tez zdjęcia energobloku itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matti napisał:

Tu jest typ lodówki oraz wygląd zewnętrzny. Niestety z miernikiem będę walczył dopiero po weekendzie bo teraz nie mam zabranego ze sobą e847d0355050c64d4cc76e6d03ec81c2.jpg&key=76d2a485880753dbf984f0351b519f5c067cc169cca6e856d77cfd678646360d0d83053f9fd74ed94cdf28abcfc73ffe.jpg&key=58c6ebb012e9c1fbb40f555b499c9cb90135df2eb04a2ed00e9c7b8a29973954

 

 

Piszesz, że u sprzedającego lodówka działała na 230V. Jesteś tego pewny? W jaki sposób sprawdziłeś, że działała? Bo jak działała to trudno uwierzyć, że przez 400 km się coś uszkodziło. Na pewno po podłączeniu na 230V przekręciłeś pokrętło zasilania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.