Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kolejne pytanie. Mianowicie pękł mi kruciec od wody który wkręca się do termy. Nie mam czym zmierzyć średnicy  ani skoku gwintu. Prubowalem wkręcać 3/8" zarówno calowe jak metryczne, lecz nic nie mogę dopasować( ten cholerny skok gwintu).Czy ktoś mi powie czy dostanę gdzieś taki orginalny kruciec , czy będę musiał coś dorabiać. Dodam że kruciec ten posiada jakiś zawór zwrotny.
IMG_20180330_122043.thumb.jpg.ff3971bb434fea972adec94220636ed8.jpg
IMG_20180330_122019.thumb.jpg.26b2bb13b8dd418fece7266cc5b12bc4.jpg
Może to Ci pomoże.



Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kolejne pytanie. Mianowicie pękł mi kruciec od wody który wkręca się do termy. Nie mam czym zmierzyć średnicy  ani skoku gwintu. Prubowalem wkręcać 3/8" zarówno calowe jak metryczne, lecz nic nie mogę dopasować( ten cholerny skok gwintu).Czy ktoś mi powie czy dostanę gdzieś taki orginalny kruciec , czy będę musiał coś dorabiać. Dodam że kruciec ten posiada jakiś zawór zwrotny.
IMG_20180330_122043.thumb.jpg.ff3971bb434fea972adec94220636ed8.jpg
IMG_20180330_122019.thumb.jpg.26b2bb13b8dd418fece7266cc5b12bc4.jpg
Kupisz bez problemu na ebay np.

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, piotrekbyd napisał:

Może to Ci pomoże.
 

 


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ciekawy patent, ale niestety ja nie mogę dopasować śruby którą dało by się wkręcić w termę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam i pozdrawiam

Posiadacz dwóch Swiftow :)

Corniche 13/2

Challenger 450/5 se :)

 

"czterystapisiontka" obecnie w trakcie remontowania, wybebeszania wnętrza, uszczelniania i wymiany listewek że ściankami włącznie - taki mój projekt na jesień. Bardzo możliwe że na wiosnę pojawi się w dziale ogłoszeń jako "nic nie trzeba robić" :)

 

"Korniszonek" służy dzielnie, uszczelniony i w ciągłym użytkowaniu, moja miłość od pierwszego wejrzenia! :) Pozdrawiam.

IMG_20180629_153322.jpg

IMG_20181103_163631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam. Jestem od niedawna posiadaczem elddis tornado. I mam problem z wodą, zimna woda ma normalne duże ciśnienie, za to ciepła leci bardzo słabo. O ile w zlewie jest jeszcze w miarę to w łazience prawie nie leci. Myślałem że to bateria ale po zamienieniu cieplej z zimna jest nadal to samo. Co może być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj wystarczy odkręcić krany,

Piszesz również , że pierwszy kran w zlewie ma całkiem ładne ciśnienie zakładam ze chodzi o ciśnienie cieplej wody w kranie kuchennym zatem w toalecie jest coś nie tak z przewodem lub końcówką czyli przyłącze.

 Jesli chodziło  o kran zimnej wody to może wylot z boilera  się zakamienił?

Musiałbyś odpiąć przewód wodny przed i za boilerem i je ze sobą połączyć pozwoli to zweryfikować czy wina po stronie przewodów  (jeśli nadal będzie słabo ) czy po stronie boilera (jeśli popłynie jak z zimnego kurka. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.