Skocz do zawartości

Grecja 2011


marmur

Rekomendowane odpowiedzi

zostały już tylko dni :yay: i :przyczepa::piaskownica::-]

 

formalności już pozałatwiane ... zostaje pakowanie budki ;)

:-]

śledzę temp i trochę :look: zimniej jak u nas :lol:

ale do końca czerwca jeszcze nam dogrzeje ... mam nadzieje hehe

 

 

 

 

Konrad. Trzymam kciuki za powodzenie wyprawy. Jedź i pisz nam jak leci. Niebawem podążymy przyjajmniej częściowo Twoim śladem.

 

Przejściówkę musisz mieć. ja swoją kupiłem za 12 zł w hurtowni elektrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, na Thalatta masz internet za free. Czekamy na relację na forum. Ja wiem, że urlop, ale obowiązki forumowe trzeba wypełniać:palacz:

 

:yes:hehe%281%29.gif

jak mi tylko dzieciaki pozwolą oderwać się od :piaskownica:

to coś stuknę ;)

 

 

dzięki za pomoc :piwo:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzymy szerokiej drogi i jak tylko będzie taka możliwość to napisz jak przebiegła podróż i jak na kempingu. My dopiero we wrześniu wyruszamy, więc twoja relacja będzie bardzo nam pomocna. Powodzenia i fajnych wakacji :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, na Thalatta masz internet za free. Czekamy na relację na forum. Ja wiem, że urlop, ale obowiązki forumowe trzeba wypełniać:palacz:

 

Gdzie był na Thalatta internet ? Szukałem, chodziłem i nawet przy recepcji nie było :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, jesteśmy na Zeusie, jest net ale słaby więc krótko ... podróż bez problemów, zero stania na granicach, DO wystarczyły, ZK tylko w Macedoni i ... Grecji :o

Thalatta kamp super, choć widać że lata świetności ma już za sobą hmm, za to miejsce ... tak chyba jest w raju ;), zresztą cała Sithonia to raj na ziemii.

Riwiera faktycznie nie zachwyca ale najlepsze przed nami - w pn jedziemy do Meteorów, dziś byłem w Litochoro też pięknie wygląda, ale tylko wizyta w aptece i powrót na kamp - dzieciaki testują naszą wytrzymałość ;) (leki tanie, może ktoś coś potrzebuje ? ;))

Ceny ... tanio nie jest, ale tragedii nie ma, kempingi 27e i 25e/doba, jedzenie trochę droższe, zwłaszcza mięso kg nawet 40zł, woda tania, Lidl rządzi ;)

 

Pozdrawiamy i obszerniejsza relacja jak będzie lepszy dostęp do sieci ;)

Konrad z załogą ;)

 

post-2580-0-00293200-1308410664_thumb.jpg

post-2580-0-05053500-1308410566_thumb.jpg

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz Konrad ....pisz .Bo na pewno wszyscy co wybierają się w tamtym kierunku czekają z niecierpliwością na jakieś relacje??? Bo z informacji jakie przedstawia telewizja i radio to różnie można sądzić, a tak będą z pewnego źródła i przynajmniej bieżące.

 

Wybiera się ktoś może ok 22 lipca ? wiem że Witus jedzie ale troche wcześniej a my niestety nie możemy tydzień wcześnie , a szkoda bo zawsze raźniej z kimś !!!

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam co wiele relacjonować, bo trasa podobna do zrobionych rok i dwa lata temu przez Petka i Witusia ;)

Odczucia mam chyba podobne hmm ... jedna różnica ja jestem przed sezonem i jest pusto :)

 

Taka ciekawostka stałem prawie na miejscu Petka, gamma 63, zupełnie przez przypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.