Skocz do zawartości

Czy warto kupić?


moro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy cena za niska jak na taką przyczepkę i może być z nią coś nie tak?

 

Zwróć uwagę że to jest cena do licytacji. Ze zdjęć widać, że jest już umęczona. Najlepiej zadzwoń i zapytaj za ile jest do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozmawiałem z gościem i podobno za 3k pójdzie.

Przednia szyba się nie otwiera bo poprzedni właściciel miał problem z uszczelką i zakleił ją żywicą. Włożył tam łóżko piętrowe i ten właściciel nie wie co było na miejscu tego łóżka piętrowego w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujesz się i szukasz lokum dla brygady? Przecież ta przyczepa to totalny szrot :czerwona: !!! Szukaj dalej :-]

Ostatnio miałem okazję kupić podłogę do przedsionka z lokalnego ogłoszenia, gdy zajechałem do sprzedawcy na działkę to okazało się że on sobie sprowadza przyczepki i sprzedaje je po sezonie. Na placu stał mniej więcej taki KIP http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1776686 (nie znam się zbytnio na szkieletach :czerwona: ), przyczepkę kupił od właścicieli chyba w Holandii. KIP był z pełnym wypasem i wszelakimi innymi dodatkami, stan jego wręcz idealny (odnawiany parę lat temu) i aż szczęka mi opadła. Poprzedni właściciele mieli chyba psa bo zamiast tego 2 łóżka było takie specjalne pomieszczenie itp. Jednym słowem można kupić sterszą przyczepę w idealnym stanie (trzeba szukać), a te linki co wklejasz to właśnie są baraki na budowę - co z tego że kosztują 3500 skoro na wstępie trzeba jeszcze 2000 żeby tam móc spać (jazda - opony, łożyska i inne to kolejne 2000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moro, ja osobiście na Twoim miejscu na razie bym nie zmieniał przyczepy. Dołożyłbym do tych 4tys. chociaż 2 tys i dopiero wtedy bym się rozglądał choć i za te 6 szału nie będzie - wiem co pisze bo kilometrów za przyczepą troche zrobiłem a napalony byłem na każdą aż siadłem na :czerwona: i stwierdziłem ( patrząc jak inni topią kase w trupach) że kupie ale największy niewiadów jaki tylko jest ( z laminatu) i tak zmieniłem z n126n na n132t - wiem nie jest to ten standard co w zachodnich przyczepach ale mnie to wystarcza a czas teraz tak szybko leci że jeszcze troche a nie bede jezdził w 3 osoby a w dwie więc bedzie jeszcze więcej miejsca a wracając do Twojego tematu przejedz się do Bierunia tam jest kilka komisów z przyczepami możesz oglądać do woli , dotykać , wąchać itp. wtedy zobaczysz jak wyglada przyczepa w takim przedziale cenowym :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem odebrałem auto od mechanika i pojechałem zobaczyć tą przyczepę:

http://moto.allegro.pl/item1084297195_przyczepa_kempingowa_hobby_okazja.html

ale co się okazało na miejscu cała tylnia ściana zgnita. Niby z zewnątrz ok ale jak się ją dotknęło to wewnątrz same pruchno i uchwyty w ręcę zostają jak się je pociągnie ;/

A gość chciał ją za 3500 puścić ale do rejestracji z Niemiec.

W podłodze mała dziura na złączeniu tylniej i bocznej ściana około 4cm2

no ale wyposażenie super i wygląd wewnętrzny też ... tylko że wymienić całą ścianę to jak na mnie chyba za dużo :czerwona: więc szukam dalej a ten Kraków sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że dołożę jeszcze trochę pieniędzy i szukam czegoś do 5000.

Najbardziej mi się podobają Hobby i widzę że są one popularne...

Czy w tej kwocie można już kupić coś fajnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam znam ból :czerwona: my również szukaliśmy naszej pierwszej budki do 5000zł i tu była porażka wszystkie co oglądneliśmy, a było około 20 przyczep nie nadawały sie raczej na kupno ale raczej do remontu ,już prawie odpuściliśmy gdy przypadkowo trafiła nam się okazja :czerwona: za 7500zł nawet się nie zastanawialiśmy długo i musieliśmy powiększyć przeznaczony budżet o drugie tyle bo przyczepa była lekko uszkodzona (teraz właśnie kończymy naprawe :-] ) ale się opłacało !! przyczepa zadbana bez żadnych "zapachów "życze owocnego szukania ale za tą kase to naprawde trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to jak z remontem was wyniesie 10k to chyba wcale tak tanio nie szukaliście... ja jakbym miał te 7k to bym przeznaczył bez wahania no ale niestety nie dysponuję taką kwotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moro,

poszukaj na forum, któryś z Kolegów remontował kamperka. Wyszło mu że koszt DODATKÓW po zdawałoby się wykonanym GŁÓWNYM remoncie POWDOIŁ przewidywaną kwotę.

Życzę szczęścia w poszukiwaniach,

ja - "z własnej i nieprzymuszonej woli" nie odważyłbym się wpakować w poważniejszy remont. ....

 

pozdrawiam serdecznie - Pan Kleks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj nawet fajną HOBBY stoi w Bytomiu w komisie.

Teraz mam tylko problem jak dotrzeć do właściciela żeby nie płacić w komisie marży ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że dołożę jeszcze trochę pieniędzy i szukam czegoś do 5000.

Najbardziej mi się podobają Hobby i widzę że są one popularne...

Czy w tej kwocie można już kupić coś fajnego?

Witaj moro,

 

My swoją ukochaną Hobby w doskonałym stanie (ani jedna naprawa nie była potrzebna) kupiliśmy po sezonie (ok. 10-12 sierpnia) 2 lata temu w Holandii, gdzie przebywaliśmy u znajomych (bez przyczepy) Mieliśmy wtedy inną przyczepkę (Knaus) i nie zamierzaliśmy niczego kupować, a jedynie poszliśmy sobie zobaczyć do komisu, co tam mają ciekawego.

I jak zobaczyliśmy tą Hobby (były 2 prawie identyczne) po 1450 euro (euro było wtedy po 3,20 zł) - postanowiliśmy ją kupić!

Wszystkie formalności załatwili w sklepie (rejestracja, ubezpieczenie do transportu itp.), w sobotę.

 

Jeśli możesz poczekać, radziłabym skorzystać z takiej możliwości. Przyczepy, które tam widzieliśmy były w dużo lepszym stanie niż w Polsce za podobne pieniądze.

 

Ten komis, o którym mówię jest niedaleko od Groningen, w pobliżu niemieckiej granicy. Jeśli będziesz zainteresowany, poszukam dokładniejszych informacji :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z nas jest ograniczona kasą.W związku,że to miała być nasza pierwsza przyczepa ,to nie chcieliśmy nadwyrężać budżetu.My również statowaliśmy od 4,5tyś potem 5.........Skończyło się na 7 tys. Kupiliśmy angielkę z wyposarzeniem jakie sobie założyliśmy. Przyczepka była ok,mimo to trzeba było parę złotych dołożyć ,żeby ją pouszczelniać ,bo zacciekała przez lampy i listwę. Cierpilwości życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.