Skocz do zawartości

Czy warto kupić?


moro

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item1064413660_przyczepa_kempingowa_roller_belcaravan.html

Czy warto tą przyczepę kupić do rejestracji w tej cenie?

Czy lepiej poszukać czegoś innego?

Widziałem w środku i czysta, sucha, podłoga niezgnita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety przy zakupie sprzętu używanego ciężko jest coś doradzić na odległość.

Nie podano np. rocznika.

Ja szukałem 3 miesiące i udało mi się kupić angielkę z 1989 na polskich blachach za 3500 pln.

Decyzja należy do Ciebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie głównie sprowadza się do tego, czy jeśli ta przyczepa była by w stanie co najmniej dobrym to czy warto ją wziąć, czy jeszcze czegoś szukać.

Na wakacje dopiero wybieram się 2 sierpnia więc jeszcze 1,5 m-ca czasu.

Dodam tylko, że jest ona bez przedsionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze można kupić całkiem fajną budkę.

Warto jednak dołożyć parę groszy i kupić z przedsionkiem.

Sam przedsionek jest dość kosztowny.

Ja zrobiłem ten błąd-kupiłem bez i teraz żałuję. ;)

Oczywiście,że nie mam przedsionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - tak jak napisał GAJOWY - trudno doradzić "na odległość", poza tym - myślę, że z uzywanymi przyczepami to zawsze jak wygrana na loterii - mozesz trafić w dobrym stanie za małe pieniądze bo ktoś chce chce się szybko pozbyć albo ... "napalisz" się bo coś Ci się spodoba, a potem okaże się to "bombą z opóżnionym zapłonem" ;)

Sprawdź okna, jeżeli są - to moskitiery i roletki w oknach - nie powinny się zacinać. Sprawdź instalację elektryczną "drogową" (oświetlenie, kierunkowskazy, stop) i "przyczepkową" - oświetlenie wewnątrz, pompki do wody i lodówkę. Sprawdź czy działa lodówka "na gazie"

Brak przedsionka (moim zdaniem) to duży minus, ale zawsze możesz go później dokupić.

Życzę powodzenia w poszukiwaniu, mam nadzieję, że po kupnie - spełni ona Twoje oczekiwania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, po swoich doświadczeniach z remontem angielki mogę Ci poradzić zakup... Niewiadówki ...

w tej cenie będziesz miał N126N nic nie gnije i jest z czego wybierać... z pewnością będzie nowsza od przykładowo wrzuconej od Ciebie przyczepki ;)

 

Tak czy owak pojedź zobacz na żywo taką przyczepkę zobacz jak wygląda po latach użytkowania i zdecyduj czego oczekujesz ;)

czy jednak przestronności za to dość mocno zużytej, czy mimo wszystko pewniejszego plastiku łatwego w ewentualnej naprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do N126 to mam i chciałbym coś większego bo w środku brakuje miejsca, gdy się jedzie w 4 osoby.

A zależy mi na trochę większym komforcie.

Dodatkowo przyda się też lodówka, której obecnie nie posiadam.

A co do remontów, to mnie one nie przerażają, bo czas się na to zawsze znajdzie, żeby dopieścić swoje cacko a i gdzie remontować też mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż każdego wybór... ;)

Jak już mówiłem ja się zdecydowałem na remont i ogólnie jest fajnie ale strasznie dużo czasu na to potrzeba...

 

Moim zdaniem dozbieraj jeszcze trochę i poszukaj jakiejś fajnej angielki jest na rynku duży wybór i jest szansa trafić dobry egzemplarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwocie do 4000 PLN, ja bym doradził zakup Knaus Komfort. Za dobry egzemplarz trzeba zapłacić około 5kzł, ale i za 4 można kupić np bez przedsionka. Są dobrze wyposażone (ogrzewanie, kuchnia, lodówka na 3 zasilania) no i są legendarnie wytrzymałe i trwałe, części używane można dostać o wiele łatwiej niż do rollera.

 

Może to lepsze rozwiązanie niż niewiadówka?

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem ja się zdecydowałem na remont i ogólnie jest fajnie ale strasznie dużo czasu na to potrzeba...

No cóż... ja tam lubię tego typu prace... a potem jak fajnie gdzieś pojechać i spać w czymś co się po swojemu zrobiło ;)

 

 

 

w kwocie do 4000 PLN, ja bym doradził zakup Knaus Komfort.

 

Co do Knaus Komfort to tej klasy camping by mi w zupełności wystarczył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.