Skocz do zawartości

Czy warto kupić?


moro

Rekomendowane odpowiedzi

moro, zobacz ofertę www.stamserwis.pl Ja u nich kupiłem i jestem zadowolony, to co prawda za Kielcami, ale może mają coś fajnego np. KIP za 4000zł

 

[ Dodano: Pon 14 Cze, 2010 23:47 ]

lub Chateau 350 za 4500zł

Bywałem w tym komisie kilka razy i o dziwo te starsze przyczepki lepiej utrzymane. W aktualnej ofercie ma ciekawe i chyba warte zainteresowania przyczepki w cenie do 4500 PLN.

Jeżeli się zdecydujesz na wizytę w komisie to mogę służyć pomocą. Co czworo oczu to nie dwoje. Tylko proszę o wcześniejszy kontakt np. telefoniczny lub na priva bowiem najbliższe 3 tygodnie mam zagospodarowane na maxa. Ale na pewno coś poradzimy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten KIP mają tam fajny ... tylko że ja najprędzej w taką trasę mogę się wybrać dopiero za tydzień w sobotę ... bo praca mnie hamuje ...a nie wiem czy tyle ona tam będzie stała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chcę wydać do 4000 a te już są po prawie 5... jednak wolałbym do 4000.

 

Przecież masz prawie wszędzie napisane, że "cena do negocjacji". Więc negocjuj ;)

Moja też była wystawiona za 4500 a kupiona została za 3600.

Po prostu telefon w łapkę, dzwoń, umawiaj się na oglądanie i jak mawiał klasyk "kokodżambo i do przodu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten KIP mają tam fajny ... tylko że ja najprędzej w taką trasę mogę się wybrać dopiero za tydzień w sobotę ... bo praca mnie hamuje ...a nie wiem czy tyle ona tam będzie stała.

Nie będzie ta, to będzie inna. Tak jak pisałem to te starsze przyczepki mają naprawde w dobrym stanie ale nie zawsze na wyposażeniu jest np. pełny namiot lecz zazwyczaj przystawka. Minusem tego komisu jest traktowanie potencjalnego klienta przez właściciela. Sprawia wrażenie, iż jeżeli ktoś jest bardziej dociekliwy i dużo pyta co do stanu technicznego przyczepki to spotyka się z dość oschłą reakcją. I to jest troszkę dziwne bowiem przyczeepki które są w ofercie wg. mnie są w dość dobrym stanie. Choć w kilku na kilkadziesiąt przyczep można zauważyć większe lub mniejsze mankamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moro, widze że na gwałt chcesz kupic starego trupa :czerwona: - oby nie było tak że pojezdzisz nią 1-2 sezony i bedziesz przerabiał na przyczepke towarową.... znajomy tak szukał -i kupił piękną adrie z 1980r dumny był i się śmiał ze mnie że mam polską niewiadówke - teraz wściekły sam na siebie bo moja dalej w takim samym stanie a u niego :-] podłoga się zapada , ściany zmieniaja kształty na dachu po deszczu kałuża :czerwona: jednym słowem pozostał dobry materiał na towarówke

 

życze dużo szczęścia w poszukiwaniu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jesteście bardziej doświadczeni ode mnie w tym temacie ale mimo wszystko nie chcę kupować Niewiadówki bo już jedną mam i drugą przyczepę o podobnych gabarytach nie widzę najmniejszego sensu kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moro wybierz się do stamserwis... oni właśnie są w soboty, bo w tygodniu są w Holandii po nowe dostawy... Na pewno coś znajdziesz. Może coś przywiozą.

Arkady11 deklarował się pomóc to skorzystaj, jeśli może tam jechać z Tobą. Ja nie narzekam na obsługę... Bardzo miło byłem traktowany przy kupnie i przy modernizacji mojej Adrii.

Szybciej aktualizują chyba ofertę na otomoto:

http://stamserwis.otomoto.pl/inny-lmc-siesta-380-z-namiotem-T1776550.html

http://stamserwis.otomoto.pl/inny-kip-390-2-2-osoby-z-namiotem-T1776686.html

http://stamserwis.otomoto.pl/inny-chateau-350-2-1-osoba-T1735622.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze widzę, to na zdjęciu tego rollera pod tablicą rejestracyjną z tyłu przyczepy na środku jest uszkodzenie poszycia (pokaźne), widać kremowe zabarwienie, plamę i nierówną powierzchnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... dzisiaj z rana oddałem autko do mechanika na wymianę przewodów paliwowych i hamulcowych i przy okazji klocki też do wymiany - takie naprawa przed wakacyjnym wypadem i się okazało, że nie wie czy się wyrobi do jutra z naprawą bo nie wiadomo co z częściami więc może się okazać że w weekend nie pojadę za żadną zdobyczą :czerwona: ... no ale ogłoszenia nadal przeglądam bo zawsze w tygodniu po pracy też można podjechać o ile odległość nie jest za duża :czerwona:

 

[ Dodano: Pią 18 Cze, 2010 13:22 ]

http://moto.allegro.pl/item1086182287_sterckman_432.html

 

Co prawda ma jedno łóżko piętrowe no ale to chyba nie byłby problem dla mnie... za te 3k warto?

Rok produkcji też fajny bo 1992 :-]

Czy cena za niska jak na taką przyczepkę i może być z nią coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cena za niska jak na taką przyczepkę i może być z nią coś nie tak?

 

chyba sam sobie odpowiadasz na to pytanie ...

np.

niby drobiazg ale na zdjęciu (ten z autem) widać, że uszczelka czy klin wisi na pół przyczepy...

zdjęcia do sprzedaży gorzej niż złe...

 

Ale trzeba pojechać i samemu ocenić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.