Skocz do zawartości

Czy warto kupić?


moro

Rekomendowane odpowiedzi

moro, piszesz, że wymiana ścianki to dla Ciebie za dużo, a wcześniej pisałeś że remontów się ni boisz...

 

powiem tak u mnie z założenia były do wymiany płat o powierzchni ok 0,5m2 a skończyło się na wymianie połowy przyczepki ... cóż ogólnie się cieszę i uważam że kasowo remont wcale nie jest taki drogi ... zestawienie itd zrobię na koniec aktualnie zbieram wszystkie dowody :)

 

Tak czy owak jeśli nie liczysz na jakąś wielką okazję to albo przeczekaj jeszcze rok, albo faktycznie powiększ budżet bo zamiast jeździć będziesz pracował nad remontem ... znam to :)

 

Sprzedający dobre przyczepki znają ich wartość :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W takim wypadku sugerujesz że lepiej kupić taką do remontu?

Czy lepiej dołożyć i kupić w dobrym stanie?

Co myślicie o niej?

http://moto.allegro.pl/item1066972928_burstner_city_flipper_bardzo_ladna_przyczepa.html

Tylko że gość twardo się trzyma że max 200zł zjedzie i nic więcej nawet po oględzinach.

Podobno IGŁA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie przyczepka w niskiej cenie prawie na pewno będzie miała coś do naprawy...

 

Jeśli faktycznie chcesz wydać mało kasy i lubisz remonty to możesz się z premedytacją zdecydować na remont czyli kupić tanio zakładając dodatkowe wydatki...

 

możesz oczywiście liczyć na okazję ale takowe raczej nie istnieją :ok:

 

Zrobisz jak będziesz uważał za stosowne wazne żebyś był zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym buerstnerze?

Widzę, że zamierzasz zrzucić odpowiedzialność za zakup przyczepy na nasze forum.

W cenie ok. 4000 zł nie kupisz przyczepy "igła". Ze zdjęć trudno ocenić jej stan

, zapach itp. Albo poczekasz i dołożysz kasy, albo kupisz i na 99% wpakujesz się w remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądając przyczepy tylko na zdjęciach nie jesteś w stanie powiedziec w jakim jest stanie a raczej jaki ma zapach

bo jak dla mnie to było najważniejsze :ok: pojedz obejrzyj choc kilka i sam wyrobisz sobie choć troche zdanie

my kupiliśmy droższą niż zakładaliśmy tylko dlatego ze trafiła nam sie wg nas okazja

Burstner 95 r od pierwszego właściciela z Francji (za 7500 zł ?? + 1000 zł naprawa + rejstracja )gość wyjechał nią trzy razy na wakacje i zachaczył o" coś " i stała kilka lat w garażu przykryta plandeką

w środku wszystko wygląda jak nowe

dlatego jedz oglądaj na żywo :)

życze powodzenia i cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na razie może z 4 przyczepy więc to nie jest tak że tylko oglądam w necie, no ale czasami wy już jakieś defekty potraficie zauważyć tylko widząc zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może :-) ja napewno ci nie pomoge , sama jestem nowa kupiliśmy pierwszą przyczepe w życiu i nie chcieliśmy kupić tanio i odrazu pchać się w remont po tej " małej " naprawie naszej budki wiemy już że dobrze zrobiliśmy :ok: znamy ceny czesci , akcesoriów itp a przedewszystkim wiemy ze jest to bardzo pracochłonne i trzeba miec dobrego fachowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebu kupić taką nie do remontu to trzeba minimum te 10k wydać.
moim subiektywnym zdaniem - BZDURA.

 

Zainwestuj w paliwo i jeździj, oglądaj, macaj. Jak buda będzie zdrowa, instalacje sprawne - to bierz. W naszą budkę wsadziliśmy ok 1000 zł - ale wymieniliśmy dywan na linoleum, kupiliśmy nowy kibelek, końcówki do stelaża przedsionka (który ma "na oko" może 3 lata), nowe firanki, nowe karnisze, nowy zaczep, + profilaktyczne uszczelnienie wszystkich łączeń. Aha i 5 litrów płynów, mleczek i innej chemii do czyszczenia .

 

Jak już pisałem, buda była kupiona za 3500+ rejestracja+ w/w nakłady - jednym słowem da się znaleźć - tylko trzeba ruszyć szanowne 4 litery i trochę "pozwiedzać" nasz piękny kraj :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na zdjęciu nr 4 pod tylnym oknem są jakieś pęknięcia, czy rysy a może pajęczyny? Nie wiadomo trzeba samemu zobaczyć. Okno nie ma rolety a powinna być. Zdjęcie nr 5 to chyba przód przyczepy - jakoś takiego rozwiązania nie widziałem, to chyba łóżko ale stałe a gdzie materace? Rolety też brak. Ponadto sprzedający pisze, że Burstner ma łazienkę. A gdzie zdjęcie, czyżby miał coś do ukrycia? To tyle co ja zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na taką opinie czekałem ... Wy macie na tyle doświadczenia że czasami wystarczy spojrzeć na fotki a ja potem wiem o czym z gościem gadać i o co wypytywać w razie czego.

Wielkie dzięki.

 

[ Dodano: Nie 27 Cze, 2010 12:28 ]

Witam

Znalazłem kemping odpowiada mi w 100% mimo że jest do remontu, ale cena w porównaniu z wartością remontu powoduje że i tak mi się opłaci.

Kemping jest 2,5 roku w PL sprowadzony z Niemiec.

Jest umowa ale wypisana tylko przez właściciela z Niemiec więc teraz ja bym się dopisał jako kupujący.

Jest do niej Nowy Brief

Stary Brief

Fahrzeugschein

Czy dam radę ją zarejestrować teraz u nas?

 

No i kupiłem :ok:) Przyczepka HOBBY 430 z 1981 roku.

Do wymiana tylna ściana bo od połowy okna do ziemi zgnita, ale podłoga cała ok.

Dałem 3500zł.

Ma bardzo ładne mebelki w ogóle NIE zniszczone oraz bardzo ładne obicia łóżek.

Liczę że w napraw zmieszczę się w 500zł. Oglądały mi ją 3 osoby, które od dawna jeżdzą z przyczepami i powiedzieli że zakup był wart tych pieniędzy.

Dodatkowo dostałem przedsionek, bez dziur oraz podłogę "trawiastą" do przedsionka.

W przyczepce zamontowana jest oryginalna antena dachowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.