Skocz do zawartości

Duża woda !!!


baldtom

Rekomendowane odpowiedzi

OJ chyba jednak będę pływał :niewiem:, już nadszedł czas dmuchać ponton.

Wojsko walczy przed Oławą by uszczelniać wał, a jeszcze największej fali nie ma, szanse by miasta nie zalało coraz mniejsze, a ja za blisko Odry mieszkam.

Trzymam kciuki za naszych żołnierzy w nich nadzieja.

 

Już następuje ewakuacja dwóch dzielnic miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wrocław też po drodze. Ja na czwartym piętrze to nic mi się nie stanie.natomiast piwnice, garaż, działka, autko i przyczepa to już się o te przedmioty obawiam.Ponieważ mieszkam między mostami Trzebnickim i Osobowickim to przecież tuż, tuż. :niewiem::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda, a konkretnie wyglądała wczoraj jedna z dróg dojazdowych do Oławy, dziś pewnie wygląda gorzej. Oczywiście droga ta jest zamknięta.

http://polskalokalna.pl/raport/poludnie-polski-walczy-z-woda/galerie/polska-lokalna/woda-zalewa-stary-otok/zdjecie/duze,1265559,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, trzymamy się, najgorsza będzie dzisiejsza noc i jutrzejszy dzień .

Noc mam nie przespaną, właśnie w nocy ma przechodzić ta największa fala przez cały dzień wody, może przybyło o 10 cm , obecnie mamy 745 cm .

Zakłada się, że ma być jakieś 760, 770 , ale kto wie Opole też przypuszczało podobnie i dziś mieli 794 cm .

Wojsko walczy dzielnie i jakoś wał utrzymują tak więc dzisiejsza noc i jutrzejszy dzień pokaże czy znów się nam uda , czy popłyniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław też podmaka, do mojego gniazda jeszcze troszkę ale kto to wie.

 

Jak u Rysia będzie się kończyć to u mnie się zacznie.

 


tak wygląda rejon Osobowic.

post-139450-imported-2f6719ea-a815-45db-8727-fb8ea2e92afd_thumb.jpg

 

Krzyż postawiony na pamiątkę jak wysoko była woda w roku 1997.

post-139450-imported-1904a4b2-db6a-4722-9e1c-21f6ceea389f_thumb.jpg

 

tu w tle moje miasto,widok z mostu Trzebnickiego.

post-139450-imported-08d600e6-1c8e-49f7-b306-1319a7720a50_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna brak informacji kiedy ta największa woda będzie u mnie, już się słyszy, że wał rozerwało gdzie wojsko walczyło brrrr nawoływania by mężczyźni pomagali worki napełniać - czyli cyrk się zaczął , a jak będzie zobaczymy. Na pewno Wrocławianie czytają co pisze, bo u mnie się zaczyna przed wrockiem.

Ponoć ta duża woda ma przyjść w nocy , ponoć jutro rano.

Nagle telewizje znikły pewnie wszystkie kamery w Warszawie, jeszcze wczoraj to i TVN24, TVP Fakty przed chwilą co prawda był Polsat, ale bez wozu satelitarnego. Wyobraźcie sobie od nich można było uzyskać wiarygodne informacje.

Noc będzie pełna wrażeń - tylko jakie ? , że się uratujemy, czy popłyniemy.

 


Ludzi albo z ciekawości lub z przerażeniem pytają co będzie?

post-139456-imported-d708fb49-c49d-4137-a974-fcfe273f6cd6_thumb.jpg

 

Służby hydrologiczne też kontrolują

post-139456-imported-d6bd5441-78de-4bee-b44e-e4f70af66e4a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero z pracy ,dziś pełna ewakuacja firmy.Wszystkie sprzęty auta wywiezione na wzniesienia niemożliwe do zalania(ale kto wie)buda tez u znajomego na posesji.Szykujemy się na najwiekszą wodę jeżeli wały wytrzymają to będzie dobrze jak nie.......We wrocławiu dziś panika na całego,korki pielgrzymki po sklepach a co najgorsze to plotki ze tu przerwało wał,tam przerwało a że fala większa jak mówią w mediach dokładnie chaos i dezinformacja.Teraz czekamy z której strony przerwie odra wały z prawej czy z lewej,oby nie będziemy śledzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.