Skocz do zawartości

Duża woda !!!


baldtom

Rekomendowane odpowiedzi

Wirek, A jak twoja przyczepka tam gdzie stoi jest bezpiecznie,jak coś to może przestaw ją znam miejsce we wrocławiu gdzie jest wyzej woda tam nie dochodzi i jest bezpiecznie. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Według mapek z wodowskazami główna fala jest około 80 km od Brzegu ,współczuje Wam wszystkim .Żywioł z którym naprawdę trudno walczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wotr, ja mieszkam na Biskupinie i 1997 wielu sąsiadów obawiając się zalania samochodów, przestawiła je do centrum miasta. Biskupin został uratowany, a samochody stojące w centrum zalane. Tak więc nigdy nie wiadomo gdzie będzie "wielka woda"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wotr, przyczepa została w Sławie, bo plan miałem i mam nadal taki pojechać po nią i do Polanicy jechać by nie ciągać jej, ale jak wyleje Odra na lewą stronę za Głogowem nie dostanę się do Sławy :niewiem:

 

 

Do 1997 roku w Oławie brakuje 56 cm , ale ta fala mija Kędzierzyn zbliża się do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaola, Ja mieszkam w śródmieściu miedzy odra a kanałem(niedaleko ostrowa tumskiego) i u nas też nie wylało a miejsce chciałem zaproponować na krzykach na podwórku u mojej rodziny :niewiem: bank że ta woda tam nie dojdzie(przy tym stanie co bedzie w piątek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wotr, no wotrzyku jest dobrze od 3 godzin wody nie przybyło, idzie ona na polder zalewowy Oława- Lipki, chyba nie będzie powtórki z 97.

 

Pojemność tego polderu to 38 mln m sześciennych wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po '97r. mieliśmy (moja firma) podpisaną umowę na badania geologiczne pod Raciborzem, bo od razu miano tam budować olbrzymi zbiornik retencyjny. Niestety im więcej czasu upływało od powodzi, tym ciszej się o tym mówiło. Termin prac najpierw był przesuwany na kolejny tydzień, potem zaczęto mówić, że wejdziemy za miesiąc, później, że w przyszłym kwartale, a potem cisza.... Niestety, jak tylko wyjeżdża telewizja, pieniążki nagle są przesuwane na inne inwestycje, bo przecież jeśli powódź '97, była powodzią stulecia, to następna będzie dopiero za sto lat, więc to kupa czasu. A tu taka niespodzianka...znów pada.

Myślami jestem z Wami, trzymajcie się!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wody przybywa jest już 7,40 a ta główna fala idzie, w jednym miejscu wał przecieka, może da go się uszczelnić.

Jak już nic nie będę pisał znaczy prądu nie ma zalewa miasto.

 


dziś godz 8

post-139394-imported-f3dcc0dd-3750-4fb7-a79d-9b3f52c2a29e_thumb.jpg

 

a tak było dwa dni temu

post-139394-imported-5a5cb21a-d51b-440e-9b4b-76607b66d9a0_thumb.jpg

 

Na razie nie wygląda to groźnie

post-139394-imported-db2681d5-951b-4147-85b0-2e53e945b61a_thumb.jpg

 

Tu już woda całkiem blisko

post-139394-imported-f0a1e877-0d7d-4e5b-b254-c9461db14219_thumb.jpg

 

 

post-139394-imported-62ab3051-fc70-4b07-911c-25e2cfa03f85_thumb.jpg

 

 

post-139394-imported-2894743e-6e88-4741-9ef0-d9ae9e3f6507_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaryn, w 97 roku Racibórz zalany, Opole i sporo wody rozeszło się tym razem tym miastom się udało i tym samym więcej wody idzie do mnie i po drodze jeszcze dopływy z Małej Panwi i innych - zobaczymy mam taką nadzieje, że damy radę w 97 poradziliśmy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.