Skocz do zawartości

Duża woda !!!


baldtom

Rekomendowane odpowiedzi

My już na spokojnie od Soły miseszkamy 200 metrów od wałów 100 metrów nas nie zalało ale moi sąsiedzi byli zalani najgorzej było we wtorek. Pierwszy raz widziałem jak wszyscy potrafią się zjednoczyć Ci młodzi i starsi wszyscy ładowali do worków piasek , ciężarówki piasku znikały błyskawicznie transport worków z piaskiem do podtopionych domów odbywał się wszystkim co kto miał od taczek przez osobówki , jakieś wózki , busy dosłownie wszystko co było i co jechało :hmm:

Ja z mojej strony chciałem podziękować Wszystkim forumowiczom za wsparcie za troskę za telefony wszyscy jesteście super :hmm: pozdrawiam Darek z Olusią i chłopakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cały czas czytam relecje z obrony Wrocławia przed wodą ,co najbardziej mnie przeraża to :brak planu działania ,haos .Mam wielki szacunek dla ludzi którzy z własnej woli zamiast patrzeć chcą ratować ale kto im poradzi jak????

cytat jednego ze sprawozdawców :

godz. 18.39 - obserwacje peranvankuro: Właśnie wróciłem z akcji z ul. Dokerskiej. To co tam się dzieje naprawdę jest śmieszne, brak koordynacji i zdecydowania w działaniach, brak zamysłu i wyobraźni.Wały ustawiane raz Tu raz Tu.Ludzie pracują w pocie czoła, nawet nastoletnie dziewczyny i panie w średnim wieku!!! a takie napinacze chodzące po osiedlu tylko się wożą w dresach i okularkach popijając piwo.Gdzie obywatelska wspólnota!

 

godz. 18.07 - Jolka: Nieciekawie w Radwanicach. Tutaj woda blisko bloków, nie ma żadnych służb, worków, piasku ani nic.Mieszkańcy nie wiedzą co robić.

 

Mamy władze samorządowe ,władze takie ,siakie a jak co do czego to ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest znacznie lepsza sytuacja jak we Wrocku i okolicach. Krew mnie zalała jak zobaczyłem Was w TV1, pękającą zaporę z worków i cały trud idący na marne. Ludzie mówili ze w tym miejscu nie ma wałów ppow i muszą je budować sami. To się we łbie nie mieśći że przez tyle lat nic a nic się nie robi z wałami i zbiornikami retencyjnymi. W Wa -wie miasto wywala lekką ręką 500 baniek na budowę prywatnego stadionu dla Waltera, a P. Prezydent na dzisiejszej konferencji prasowej oświadcza że ma zbyt mało funduszy na renowację isniejących wałów. To są kpiny, tam na górze mają nas za stabo baranów... takie odnoszę wrażenie

 

 

Pzd be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na razie mam sucho, lecz nie wiem na jak długo?

 


tak wygląda przejazd pod mostem kolejowym na ul. Reymonta.

post-139718-imported-e09252f9-e43f-463a-8123-6bd2f1396457_thumb.jpg

 

a tak wygląda przejazd pod mostem kolejowym na ul. Trzebnickiej.na górze pan SOKista pilnuje aby nikt nie przechodził górą bo to teren kolei.[moje i nie wolno ruszać]

post-139718-imported-f8ba2eb0-37e9-4425-bd65-2ead707d12bc_thumb.jpg

 

garaż nad brzegiem kanału Odry, na razie bezpieczny.

post-139718-imported-b37389fe-83bc-42bf-93c2-cc13cedb542d_thumb.jpg

 

tak wygląda widok Odry z mostu Osobowickiego na klub kajakowy.

post-139718-imported-fbc9e884-0305-4222-8437-9acf485c2e24_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

be-ja, Tak jak napisałem w czoraj w tym temacie,zawdzieczamy to wszystko politykom i samorządom którzy nic nie robią po wygranych wyborach i którzy sprzedają tereny przeznaczone pod poldery.ale wnioski będziemy wyciągać po wszystkim.Miło się oglada jak wawa jest zmobilizowana,na konferencjach wszystko rzeczowo przedstawione i w gotowości ludzie i sprzęt.Wisła-wawa 0-1 :hmm:

 

[ Dodano: Sob 22 Maj, 2010 21:14 ]

b.b tulipan, A gdzie twoja amfibia :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik- ludżmi można łatwo manipulować mając za sobą media, potem są takie efekty, płacz i zgrzytanie zębów. My nie wyciągamy wniosków to jest nasza słabość.

 

 

 

 

 

Pzd be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b.b tulipan, Ale mi chodziło o holownik i cycepe :hmm:

 

[ Dodano: Sob 22 Maj, 2010 23:07 ]

Jest dramatycznie w niektórych dzielnicach wrocławia, więcej tu http://wroclawzwyboru.blox.pl/2010/05/Powodz-we-Wroclawiu-2010-RELACJA-NA-ZYWO-cz17.html Będe pisał dokąd będe miał prąd :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.