Skocz do zawartości

Grille Cadac


old

Rekomendowane odpowiedzi

a te płyny do czyszczenia grilla/kominków ? tym myślałem po sezonie potraktować :hmm:

 

swój wkładam do zmywarki, trochę spalenizny zostaje, ale ona z czasem odchodzi sama :-]

 

Do zmywarki też wkładam ale jednak zostaje co nieco syfku, a jeżeli chodzi o te płyny to boje się że to żrące coś naruszy powłokę i zacznie mi potem grill rdzą zachodzić, albo co gorsza jakieś syfy zaczną się utleniać podczas grillowania i wchłoną się do mięska albo kiełbasy.

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Fakt, płyta grilowa Cadaca nieco się przypala. Ja z czasem doszedłem do jednego wniosku - grilujemy na malutkim ogniu, dłuuuugo, z oliwą, będzie wtedy bardzo mało przypalony. Przez jakiś czas używałem płynów, ale są one niestety agresywne i zacząłem delikatnie gąbeczką, oraz płyn do mycia naczyń. Fajnie też działa szczoteczka do rąk z krótkim, sztywnym włosiem. Mankamenty jakie zauważyłem to : jeśli stosujemy dużo oleju, to po jakimś czasie spływa do dolnego naczynia i ulega zapaleniu. Kratka do kiełbasek jest taka sobie. Drut do gotowania pękł w jednym miejscu zgrzania. Stosuje z powodzeniem korytek aluminiowych do kiełbasek. Sumując jestem bardzo zadowolony, jest co prawda jeden palnik, ale bardzo szybko gotuje się na nim czajnik z wodą, czy też ryż. Miejsca jest na 3 mniejsze garnki obok siebie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miesiąc temu zakupiłem grill Cari Chef de Luxe muszę przyznać że funkcjonalnie jest to rewelacja. Przez cały dwutygodniowy urlop nie musiałem odpalać kuchenki w przyczepie, wszystko gotowaliśmy/piekli na grillu.

Niestety mam poważne zastrzeżenia co do jakości niektórych jego elementów. Po dosłownie trzech użyciach woka odpadła plastikowa rączka :wrrr:, druga jest popękana i tylko patrzeć jak również odpadnie. Ponadto po tygodniu użytkowania pojawiła się rdza na środkowym elemencie zbiornika na tłuszcz :wrrr:. Za takie pieniądze wydaje mi się że grill powinien być wykonany z lepszych materiałów :czerwona:.

 

IMG_3818.JPG

 

IMG_3819.JPG

 

IMG_3816.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten mniejszy cadac ... jest naprawdę solidny ... ciężko mi coś doradzać bo sam wczoraj do serwisu zawiozłem toster i ekspres ciśnieniowy ... generalnie tandetę się teraz produkuje na szczęście serwis wymienia na nowe więc wożę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tym ale nie wiem czy to ma sens, pieniędzy raczej mi nie oddadzą a nowy po tygodniu używania będzie dokładnie taki sam :oslabiony:.

 

Witam

 

i w czym widzisz problem? najwyzej bedziesz co roku z nowym grillem wyjezdzac :)

przeciez wymieniony grill bedzie mial taka sama gwarancje jak ten co kupiles ,

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po intensywnym używaniu jedyne co się stało to na tej dolnej części na którą spływa tłuszcz, na samym środku zmienił kolor z czarnego na miedziano-niebieski, ale nie jest to rdza tylko efekt przegrzania. Cała reszta sprawuje się bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie rdza jest na palniku, ale to chyba normalne, bo jest on z blachy

na tym korytku na tłuszcz (wygląda inaczej niż na foto) nie ma nic,

za to zauważyłem pęknięcie emalii na deflektorze czy jak to zwał, ale rdzy tam chyba nie ma

(płyta która przykrywa palnik przy grillowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.