Skocz do zawartości

I Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

No i czas zlotu nadchodzi a ja dalej w polu z remontem "cepki".

Patrzę i patrzę na kalendarz i nie widzę szans na skończenie remontu do 16.04.

:hop1:

Może chociaż na jeden dzień przyjedziemy. Zobaczę. Pogadam z rodziną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Patrzę i patrzę na kalendarz i nie widzę szans na skończenie remontu do 16.04.

Witam, nie poddawaj się to jeszcze 10 dni i 14400 minut, :ok: wiesz ile można przez ten czas zrobić. Dasz radę wierzymy w to, więc uwierz i ty :hop1::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszczę! U nas nie dość, że remont zawieszenia to jeszcze wyjazd służbowy i piękne plany wyjazdowe poszły w las...

Życzymy jednak wszystkim super wypoczynku i pięknej pogody! :hop1:

pozdrawiamy

Małgosia i Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzymy jednak wszystkim super wypoczynku i pięknej pogody!

Witam, wielka szkoda że wam się nie uda dojechać :ok: życie pisze własne scenariusze lecz nie można siępoddawać na następne spotkanie będzie lepiej :ok::ok:

 

[ Dodano: Wto 06 Kwi, 2010 22:46 ]

a za życzenie Bardzo dziękuję w imieniu własnym i wszystkich którzy przyjadą :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

No i czas zlotu nadchodzi a ja dalej w polu z remontem "cepki".

Patrzę i patrzę na kalendarz i nie widzę szans na skończenie remontu do 16.04.

:ok:

Może chociaż na jeden dzień przyjedziemy. Zobaczę. Pogadam z rodziną....

 

Skorzak no coś ty :ok: ja też mam do tyłu z remontem i jak źle pójdzie to nie zdążę ale najwyżej dokończę na zlocie. Tam będzie rąk wiele wiec szybko pójdzie. Jakby co narzedzia zabiorę - bylebyś się jakoś doczłapał :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...najwyżej dokończę na zlocie. Tam będzie rąk wiele wiec szybko pójdzie. Jakby co narzedzia zabiorę - bylebyś się jakoś doczłapał :ok:

 

Fajnie, fajnie, ale ja słyszałem, że ty masz tylko jakies drobiazgi typu zbiornik na wodę do zrobienia, a u mnie to kapitalka... Wziąłem się w zeszłym roku i niestety czasu zabrakło, żeby do zimy skończyć.

Przyczepa stoi z wybebeszonym wnętrzem, rozłączonymi instalacjami, częściowo zdjętym poszyciem, więc nie da rady na Sworne jej dokończyć. Jak będę robił sam to potrzebuję jeszcze około 80-100 godzin..

OK, żona i dzieciaki pomogą, ale to i tak nie da rady w tydzień zrobić. Przecież jeszcze trzeba czasem pracować zawodowo...

W sobotę planowałem wreszcie dokończyć poszycie dachu i założyć listwy, ale prognoza pogody na weekend jest antyremontowa... Może w niedzielę coś zdziałam, bo ma być ponoć bez opadów.

Więc sorry. Nie tym razem.

Życzę wszystkim udanego :ok: i smacznego :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...najwyżej dokończę na zlocie. Tam będzie rąk wiele wiec szybko pójdzie. Jakby co narzedzia zabiorę - bylebyś się jakoś doczłapał :ok:

 

Fajnie, fajnie, ale ja słyszałem, że ty masz tylko jakies drobiazgi typu zbiornik na wodę do zrobienia, a u mnie to kapitalka... Wziąłem się w zeszłym roku i niestety czasu zabrakło, żeby do zimy skończyć.

Przyczepa stoi z wybebeszonym wnętrzem, rozłączonymi instalacjami, częściowo zdjętym poszyciem, więc nie da rady na Sworne jej dokończyć. Jak będę robił sam to potrzebuję jeszcze około 80-100 godzin..

OK, żona i dzieciaki pomogą, ale to i tak nie da rady w tydzień zrobić. Przecież jeszcze trzeba czasem pracować zawodowo...

W sobotę planowałem wreszcie dokończyć poszycie dachu i założyć listwy, ale prognoza pogody na weekend jest antyremontowa... Może w niedzielę coś zdziałam, bo ma być ponoć bez opadów.

Więc sorry. Nie tym razem.

Życzę wszystkim udanego :ok: i smacznego :ok:

Skorzak, życzę, abyś remont wykonał jak najszybciej :ok: czyli na drugi zlot ( myślę, że dwa tygodnie po I zrobimy II) dasz radę wyremontować - życzę Tobie tego :) ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sorry. Nie tym razem.

Życzę wszystkim udanego :ok: i smacznego :ok:

 

Hello!

Skorzak pakuj swoją załogę do auta i przyjeżdżaj. Jest możliwość wynajęcia pokoju na miejscu.

A co do remontu to masz rację, zabiera mnóstwo czasu. Ja zdjąłem tylną ścianę i kawałek podłogi, a teraz składam i składam... Końca nie widać. Na zlot oczywiście przyjadę, nawet jak nie skończę roboty.

Skorzak no coś ty :) ja też mam do tyłu z remontem i jak źle pójdzie to nie zdążę ale najwyżej dokończę na zlocie. Tam będzie rąk wiele wiec szybko pójdzie. Jakby co narzedzia zabiorę - bylebyś się jakoś doczłapał :)

Pinesio na Twoim miejscu nie liczył bym na to że zrobisz cokolwiek na zlocie. Wiesz jak jest :ok::ok::piwko: Ale skoro nalegasz to zabieraj kilka kontenerków narzędzi :piwko::piwko::-] i będziemy Tobie pomagać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Skorzak pakuj swoją załogę do auta i przyjeżdżaj. Jest możliwość wynajęcia pokoju na miejscu.

A co do remontu to masz rację, zabiera mnóstwo czasu. Ja zdjąłem tylną ścianę i kawałek podłogi, a teraz składam i składam... Końca nie widać. Na zlot oczywiście przyjadę, nawet jak nie skończę roboty.

 

Hej,

Paulos ja bardzo chętnie do Swornych przyjadę, ale jak odpuszczę weekend to do Sławy nie pojadę na pewno. Pogoda widzę nie zgadza się z prognozami więc może jutro dam radę założyć do końca poszycie i listwy. Za dwa tygodnie mógłbym wtedy montować wnętrze, więc może jak się sprężę, to w wersji bez łazienki i gazu mam szanse pojechać do Sławy.

Niestety nie zawsze może być tak jak chcemy. Wziąłem się za drobną naprawę sufitu a wyszedł remont kapitalny z wymianą części stelaża... :ok:

 

Mam nadzieję, że przy najliższej okazji nadrobię zaległości towarzyskie przy :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Witam serdecznie

Jest możliwość wynajęcia pokoju na miejscu

 

no właśnie, jak wygląda temat z wynajęciem lokum na zlot - bo ciągnięcie budki KOMPLETNIE nie jest realne :ok::ok::ok:

 

pozdrawiam

grazyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Witam serdecznie
Jest możliwość wynajęcia pokoju na miejscu

 

no właśnie, jak wygląda temat z wynajęciem lokum na zlot - bo ciągnięcie budki KOMPLETNIE nie jest realne :ok::ok::ok:

 

pozdrawiam

grazyna

 

Hello!

 

Tutaj masz link do strony kempingu http://www.pokojenadbrda.pl/ , tam są namiary na tel do właściciela. W najbliższym czasie skontaktuję się z nim to mogę zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Witam serdecznie
Jest możliwość wynajęcia pokoju na miejscu

 

no właśnie, jak wygląda temat z wynajęciem lokum na zlot - bo ciągnięcie budki KOMPLETNIE nie jest realne :ok::ok::ok:

 

pozdrawiam

grazyna

Grażyna, a może wreszcie zamontujecie hak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulos

Pinesio na Twoim miejscu nie liczył bym na to że zrobisz cokolwiek na zlocie. Wiesz jak jest Ale skoro nalegasz to zabieraj kilka kontenerków narzędzi i będziemy Tobie pomagać.

Pinesio nie zabiega o żadną pomoc. Do Sławy przybędzie z niewyremontowaną przyczepą - to pewne. I dlatego zaklepał już sobie miejsce koło mojego kampera który został całkowicie wyremontowany na czas już na dwa tygodnie przed otwarciem sezonu. A w kontenerkach Pinesio wozi głośniki a nie narzędzia. Sam widziałem to w Nieborowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.