Skocz do zawartości

I Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

zbieram ekipę z Bydgoszczy i okolic "irek w" :ok: i "tymar" :) wraz z "Pinesio" :) się podczepiają i jedziemy w stronę Koronowa, gdzie już na nas czeka "Paulos" :) .

 

My chcieliśmy jechać z rana więc propozycja bardzo dobra :]

Ale będzie fajna karawana :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

California

jak bys tak odpóscił sobie do 13-14 to na pewno by sie wiecej zebrało chetnych,my jak co to mozemy urlop,ale młodzi swoje w szkole muszą być,i my raczej wyjedziemy o 15,max 15,30. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,my jak co to mozemy urlop,ale młodzi swoje w szkole muszą być,i my raczej wyjedziemy o 15,max 15,30. :hehe:

 

Irek w - uświadomiłeś mi, że to jeszcze nie wakacje czyli my wyjeżdżamy dopiero o 15 :hehe: czyli na 17 powinniśmy dojechać :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytając zaległości w postach widać że ciężko jest się zgrać czasowo beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> lecz musimy znaleść złoty środek na tą okoliczność. Jak wspomniałem we wcześniejszych postach to jest piątek i niestety nie wszystkim uda się urwać z obowiązków dnia roboczego, więc trzeba dostosować czas wyjazdu i przejazdu do ogółu. Z postów wynika że najpóźniej wyjedzie "irek w" , "tymar" startuje około 11, "Paulos" może około 14, "Pinesio" :hehe: , kolega "tomik" też się nie określił co i jak może by dołączył do karawany.

Ja potrzebuje około 1,2h na dojazd do Bydgoszczy zestawem więc się dostosuję do większości, a powiem szczerze że już się nie mogę doczekać tego pierwszego wyjazdu w tym roku :jesc::hehe::hehe::hehe:

 

[ Dodano: Czw 25 Mar, 2010 23:52 ]

Witam, po konsultacji z "irek w" jest jeszcze inna propozycja, a mianowicie wg. (Auto Route) moja droga by wyglądała następująco może to by odpowiadało. Wiem co niektórzy by musieli poczekać za innymi ale czego nie robi się dla Przyjaciół

 

Summary: 180,9 kilometres (3 hours, 10 minutes)

 

Time Km Instruction

14:00 0,0 Depart Dom on Local road(s) (North)Ciechocinek

 

15:15 66,9 At Bydgoszcz, stay on 10 [E261] (West)

 

15:40 90,5 At Untitled 2, stay on 23 (North-West)Koronowo

 

16:15 125,7 At Sępólno Krajeńskie, stay on 23 (North)

 

17:10 180,9 Arrive Swornigacie

 

I co myślicie o tej propozycji ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:15 66,9 At Bydgoszcz, stay on 10 [E261] (West)

W takim razie na wylotówce z Bydgoszczy czekam od 15.00 :hehe:

A moja Kika powiedziała "no to tych co za nami będą jechać to szl.... :hehe: trafi" :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak też myślałem że o ot chodzi :hehe:

 

Czasy przybycia były wg. programu lecz z autopsji wiem że raczej są realne na wakacje i wyjazdy rodzinne się nie spieszę i zawsze dojeżdżam i wracam bez żadnych problemów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

California[/b], '),muśle ze ta sciąga z navi nie jest dokładna ,bo od 14 zaczyna sie szczyt ruchu w bydzi i moze się to rozminąć z planami.

Witam, liczę że kolega "tymar" zna boczne uliczki i skróty co by ominąć newralgiczne miejsca przejazdu dla kilku :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.