Skocz do zawartości

I Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

PS z innej baki : dlaczego moje fotki w avatrarku i podpisie są czarno białe ????

Witam, nie chcę być nie uprzejmy ale jest to związane z datą 10.04.2010 Smoleńsk

 

[ Dodano: Sro 14 Kwi, 2010 21:48 ]

a tu szczegóły :ok:http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6521&postdays=0&postorder=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

macieku napisał/a:

PS z innej baki : dlaczego moje fotki w avatrarku i podpisie są czarno białe ????

 

Witam, nie chcę być nie uprzejmy ale jest to związane z datą 10.04.2010 Smoleńsk

Nie jesteś nieuprzejmy sam wpadłem na to że chodzi o spadające ruskie samoloty ale zainteresowałem się tematem bo n.p. m.in. Twój avatar jest w kolorze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale przed 5 minutami część avatarów była kolorowa :-> i żeby nie było nic nie piłem bo jest środa :-) A jak odświeżyłem przez F5 to są już BW ... ciekawostka.

I dowód w załączniku track222 jest bw ale już messert w kolorze.

Karawaning.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na "I Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw"

Swornegacie 16-18.04.2010

 

 

1. paulos 4 osoby

2. irek w 4 osoby

3. tymar i Kika 2 osoby

4. archisan 2 osoby

5. paiter 3 osoby

6. KIPek 1 osoba

7. Macieku 4 osoby

8. Pinesio 4 osoby

9. Califofnia 3 osoby

10. agajgdynia 3 osoby

11. jacol 3 lub 4 osoby

12. MARYŚ 2 osoby

13. GREJZI

14. liwiusz333

15. funkiaa

_________________

Witam, jak bym mógł ot bym sam poprawił lecz dziś dopiero to moja Żonka zauważyła NICK nie poprawnie napisany!!!!!!!! proszę o zmianę na poprawną nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. ja juz po pracy i zabieram sie za przygotowania. Tylko czy ja się wyrobię do jutra?? Jestem w kompletnych powijakach .. :ok: chyba zacznę od sklepu :ok::niewiem:

 

To ja własnie sie pakuje i jade do Chojnic po wagonik, tam nocleg i jutro około południa jak wszystko dobrze pójdzie będziemy na miejscu

 

spisalem pare nr tel do kolegow w razie niemca bede sie kontaktowal

 

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i było tak fajnie przyczepa załadowana, karawana umówiona a tu córa dziś mi nowinę tygodnia przyniosła jutro na ostatniej lekcji ma "nie zapowiedziany sprawdzian" no i lipa z wyjazdu o 12-30, najszybciej pewnie uda mi się wystartować około 14-45 jak z ogonkiem pojadę po nią do szkoły.

spisalem pare nr tel do kolegow w razie niemca bede sie kontaktowal
ja też już komórkę uzupełniam w razie czego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na "I Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw"

Swornegacie 16-18.04.2010

 

 

1. paulos 4 osoby

2. irek w 4 osoby

3. tymar i Kika 2 osoby

4. archisan 2 osoby

5. paiter 3 osoby

6. KIPek 1 osoba

7. Macieku 4 osoby

8. Pinesio 4 osoby

9. Califofnia 3 osoby

10. agajgdynia 3 osoby

11. jacol 3 lub 4 osoby

12. MARYŚ 2 osoby

13. GREJZI

14. liwiusz333

15. funkiaa

_________________

Witam, jak bym mógł ot bym sam poprawił lecz dziś dopiero to moja Żonka zauważyła NICK nie poprawnie napisany!!!!!!!! proszę o zmianę na poprawną nazwę.

Hello!

Jak to wyszło? sam nie wiem. Przepraszam Cię najmocniej. Już poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.