Skocz do zawartości

Uczestnicy VIII zlotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
22 - Th0rn - 3 osoby (w tym dziecko 0,5 roku)
38 -Th0rn - 3 osoby (w tym dziecko 0,5 roku)

 

Arturze chyba jedna załoga (w trzech osobach) mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chciałem się przywitać :ok: i poprosić o dopisanie do listy uczestników: załoga: dwie osoby dorosłe + dziecko (12 lat).

 

P.S.Więcej napisałem w wątku "Powitania".

Pozdrawiamy wszystkich - Wojtek,Ewa i Karola :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich . Jesteśmy nową załogą :ok: i chętnie dołączymy do tak licznej grupy sympatyków Karawaningu . Prosimy o dopisanie do listy na VIII zlot:

4 osoby w tym 2 dzieci(18 i 14)

 

Pozdrawiamy

oritka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i prosimy o dopisanie nas do listy chętnych na zlot :ok:

Załoga z Gliwic: 2 + 1 (15 lat)

Pozdrawiamy wszystkich, a szczególnie uczestników ostatniego zlotu w Pieninach-Andrzej, Ewa i Piotrek :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przyjechać 27 lub 28 sierpnia . Jakie ceny maja mnie obowiazywać . Rozumiem że w okresie 3-5 wrzesnia , ja jako załoga jednoosobowa zapłacę za pobyt 53 zł - full za dobę . A ILE ZAPŁACĘ ZA DOMIAR ! Może wynająć domek i będzie dla mnie taniej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przyjechać 27 lub 28 sierpnia . Jakie ceny maja mnie obowiazywać . Rozumiem że w okresie 3-5 wrzesnia , ja jako załoga jednoosobowa zapłacę za pobyt 53 zł - full za dobę . A ILE ZAPŁACĘ ZA DOMIAR ! Może wynająć domek i będzie dla mnie taniej !

Rysiaczku - informacje od AKISSJG ( siedzi koło mnie ) . Domek 6-osobowy w okresie zlotowym 220 zł/dobę , normalnie 250 .

Informacja dla pozostałych - aktualizacja i informacje po 8.08.2010 ( urlop ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przyjechać 27 lub 28 sierpnia . Jakie ceny maja mnie obowiazywać . Rozumiem że w okresie 3-5 wrzesnia , ja jako załoga jednoosobowa zapłacę za pobyt 53 zł - full za dobę . A ILE ZAPŁACĘ ZA DOMIAR ! Może wynająć domek i będzie dla mnie taniej !

Rysiaczku - informacje od AKISSJG ( siedzi koło mnie ) . Domek 6-osobowy w okresie zlotowym 220 zł/dobę , normalnie 250 .

Informacja dla pozostałych - aktualizacja i informacje po 8.08.2010 ( urlop ) .

 

 

 

 

witam

chyba podajecie mylne info na temat domkow

na stronie jest napisane wyraznie

"TYP A: 820,- zł. za tydzień, bez opłaty turystycznej, która zależy od ilości osób.

Poza tym przy przyjeździe na camping płaci sie jednorazowo koszty sprzątania

w wysokości 90,- zł. i zastaw za wyposażenie domku w kwocie 120,- zł.

Domki typu A można rezerwować na minimum tydzień czasu (7 nocy),

od soboty do soboty.

 

TYP B: 300,- zł. za 3 dni, bez opłaty turystycznej, która zależy od ilości osób.

Dodatkowo jednorazowe koszty za sprzątanie w wysokości 16,00 zł.

żadnego zastawu. Domki typu B można wynająć na minimum 3 dni (3 noce).

 

przy kwocie 250 pln za dobe by wyszlo 1750pln za tydzien :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.