Skocz do zawartości

Na co zwracać uwagę przy kupnie przyczepy.


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
24 minuty temu, pawele34 napisał(a):

Czy mokre lub wręcz zgnite tylne narożniki przyczepy to standard w angielkach? Sprzedający twierdzi że tak. To jedyny mankament jaki znalazłem.

Tak samo jak dziurawe progi i szpachla na dachu w kilkunastoletnim samochodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pawele34 napisał(a):

Czy mokre lub wręcz zgnite tylne narożniki przyczepy to standard w angielkach? Sprzedający twierdzi że tak. To jedyny mankament jaki znalazłem.

.... i wystarczy , odpuść bo to już jest mina i to grubszego kalibru :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A u mnie od kilku dni na wielu komputerach o różnych adresach przepraszają za błąd.I jak tu kupić kampera?
Próbowałeś na różnych przeglądarkach? Zdaje się, że z Firefox'em coś im nie szlo ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mundek28 napisał(a):

A u mnie od kilku dni na wielu komputerach o różnych adresach przepraszają za błąd.I jak tu kupić kampera?

Też mam ostatnio od czasu do czasu komunikat, że jestem w lesie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2024 o 21:23, filipert napisał(a):

Też mam ostatnio od czasu do czasu komunikat, że jestem w lesie 🙃

Ten komunikat pojawia się, gdy otwierasz (a częściej: odświeżasz lub Twoja przeglądarka to robi) ogłoszenie które zostało usunięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam serdecznie,

wybieram się oglądnąć taka jedną przyczepkę (Caravelair Eldorado 420 z 2004r) i mam pytanie co do jednej rzeczy: Pan powiedział, że w jednym miejscu, jak się przejdzie, to skrzypi podłoga. Czy może mi ktoś z szanownych forumowiczów podpowiedzieć jak podejść do tego tematu? Czy można to sprawdzić dokładniej na miejscu? Czy taki objaw w jakiś sposób dyskwalifikuje podłogę? Nie chciałbym zaraz po kupnie zostać z jakimś poważnym problem w podłodze, bo to ew. koszty zapewne duże...

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lukasdrill napisał(a):

witam serdecznie,

wybieram się oglądnąć taka jedną przyczepkę (Caravelair Eldorado 420 z 2004r) i mam pytanie co do jednej rzeczy: Pan powiedział, że w jednym miejscu, jak się przejdzie, to skrzypi podłoga. Czy może mi ktoś z szanownych forumowiczów podpowiedzieć jak podejść do tego tematu? Czy można to sprawdzić dokładniej na miejscu? Czy taki objaw w jakiś sposób dyskwalifikuje podłogę? Nie chciałbym zaraz po kupnie zostać z jakimś poważnym problem w podłodze, bo to ew. koszty zapewne duże...

pozdrawiam 

To, że potrafi podłoga skrzypić to normalne. Tak jak w domu z drewnianą podłogą :)  Chodzisz to się lekko ugina i skrzypieć potrafią nawet łączenia mebli. Natomiast jeśli sprzedawca informuje, o wydawać by się mogło dość błahym problemie, to prawdopodobnie tam jest większy problem z podłogą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.