Skocz do zawartości

Kempingi na Mazurach


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Niestety my już po urolopie.

Tak jak obiecałem, przesyłam zdjęcia kempingu w przerwankach.

 

Do informacji już wcześniej podanych dorzucę jeszcze że na terenie kampingu jest bar/sklep gdzie prawie zawsze jest zimne piwko z kija, zapiekanki, lody etc.

Chleb można kupić w drugim oddalonym o 3 minuty drogi rowerem.

 

 

Na plaży jest wypożyczalnia kajaków: 5łz - 1h, 20zł - pełna doba :oslabiony:

Można również zamówić spływ Sapiną - 20zł + transport: łącznie koszt wyszedł nas 30zł za kajak

 

 

I odradzam przyjazd w weekend.

Do niedzieli wieczór pole zapełnia się namiotami. Może być ciężko z roztawieniem domku.

post-146706-imported-94715130-ec87-4b05-aa48-5efdbf9eb5e8_thumb.jpg

post-146706-imported-7e26f1e2-e7bc-4cab-a1ff-d8800ba3275f_thumb.jpg

post-146706-imported-facb4a09-fd2c-478c-be6e-1caa72baf701_thumb.jpg

post-146706-imported-f1131d82-9f7b-40cc-9447-d543deca9c8e_thumb.jpg

post-146706-imported-8ea1c0ca-709d-4796-bc73-82ca2bdc31f5_thumb.jpg

post-146706-imported-09c14911-1372-4259-b9aa-ed814f8ba48b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Właśnie dzisiaj wróciłem z campingu z Przerwanek.Jak co roku było bardzo przyjemnie,spokojnie i ciepło.Woda w jeziorze w tym roku była zaskakująco ciepła,sam sprawdzałem,29 stopni.

Stanowczo polecam.

 

 

PS. Marcin,pozdrowienia dla Ciebie.Chyba nie żałujesz,że Cie namówiłem na to miejsce.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam wszystkim kamping KAMA (cztery ****) w miejscowości Tałty (6 km za Mikołajkami). Warunki super, ciepła woda 24 godz na dobę, Bar z bardzo dobrym jedzeniem i super obsługą, plac zabaw dla dzieci, boisko, pomost , wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, dużo zieleni i bardzo dobrze i ładnie utrzymany. Byliśmy w lipcu 2 tygodnie i było SUPER. Właściciele bardzo mili i sympatyczni. Na rowerkach można sobie pojechać do Mikołajek, Rynu i w inne ciekawe miejsca. Jeżeli to dla kogoś istotne to jest tam sporo Niemców ale nie sądzę aby to komuś przeszkadzało. Może właśnie dlatego jest czysto i ładnie. Koszty - samochód + przyczepa + 3 os. dorosłe + 1 dziecko + prąd = ok. 95 zł za dobę, przy pobycie pow 14 dni jest upust 10%. Tanio może nie jest ale warto. www.kama.mazury.pl :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak planowałem pierwsza część urlopu Mazury, pobyt z ogonkiem nad pięknym J Roś, w miejscowości Rybitwy na terenie Oś Energety. Ośrodek zlokalizowany jest na skarpie z której roztacza się wspaniały widok na jezioro, na terenie obiektu w centralnej części wydzielony jest plac na przyczepki oraz namioty z przyłączami do prądu (Licznik do stanowiska), prysznice- ciepła woda 24h bez opłat do woli, toalety, liczne ujęcia wody, kapielisko z ratownikiem, łodzie kajaki, restauracja z domowym jadełkiem, co sobota wieczorki taneczne przy akompaniamencie kapeli- wstęp wolny zabawa do białego rana. Obsługa to fantastyczni ludzie nastawieni życzliwie do swoich gości. Teraz troszkę o kosztach :

przyczepa- 0

przedsionek-0

wiatka-0

auto-0

prysznic 24h gorąca woda-000

namiot-0

Osoba- 10pln

energia- 1kw-0,50pln

Koszt 15 dni pobytu 2 osoby + 90kw = 340pln

Kulinaria i napoje w restauracji

Piwko Łomża-0,5l butelka pasteryzowane i nie 3pln

Łomża z kija 0,5l- 3,5pln

Woda min 1,5l 2 - 2,5pln

Obiad jednodaniowy od 6 do 11pln

Dwudaniowy od 8 do 14pln

Duży wybór kuchni regionalnaj np; kartacze, babka ziemniaczana, placki ziem faszerowane, kiszka ziemniaczana, pierogi z jagodami, grzybami, ruskie, kołduny, do wyboru są też potrawy tradycyjne. Dania przygotowywane są na miejscu przez kucharki więc troszkę trzeba poczekać, ale smak jak u mamy, porcje gigantyczne.

To tyle w temacie

Pzd be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bylismy :hehe:

camping połozony przy drodze Giżycko-Łomża w sezonie bardzo ruchliwa ulica camping trochę ponizej za drzewami mozna sie ustawic dalej bo teren dosyć duży

dostęp do jeziora bardzo dobry ale to chyba mniej wazne teraz :hmm:

Jest knajpa gdzie odbywają się wesela :bzik:

blisko do Lidla reszta kawalek dalej :jump:

Przenieślismy się na Echo w Rydzewie tam było ciszej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc podaję gorące informacje ze Swaderek. Pogoda była super. Ok. 20 st, i słoneczko. Idealna na grzybobranie. Na polu zastałem ok. kilkunastu przyczep i żadnych namiotów bo noce zime. Brania słabe, trochę płotek i krasnopiórek. Rzuty spiningiem bez efektów. Moja ślubna przez dwa dni bez wysiłku uzbierała cztery wiadra grzybów. Ciekawe kto to będzie czyścił. A ile jeszcze zostało w lesie.

Powiedziała, że za tydzień wracamy.

Ok. byleby była pogoda.

Jakby ktoś z forumowiczów się wybierał pole ma być czynne do końca miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wygląda na fajne miejsce :jump:

 

Ale czynne tylko do końca września :jump:

 

A zna ktoś jakiś kemping czynny w październiku :)

 

tak aby było bliko na grzyby (dziewczyna lubi zbierać ja znam tylko kurki) wole zostać przy Piwku :ok:

 

Ale jak ktoś coś wie o Kempingu czynnym w październiku na mazurach blisko lasu z grzybkami to proszę napisać z góry dzięki :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.