Skocz do zawartości

Przyczepa/kamper marzeń...


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem trzeba oderwać się od rzeczywistości i trochę pomarzyć ;) Wyobraźmy sobie zatem, że macie możliwość wyboru dowolnej przyczepy/kampera :lol: . Co bierzecie? Pomijamy możliwość wyboru najdroższej i odsprzedaży ;)

 

Mój faworyt: :lol:

 

Hobby Prestige 650 WFU:

prestige650WFUkl.gif

Dane

Zdjęcia

 

I do tego jeszcze Mercedes Viano jako holownik... :lol:

hobby2b.jpg

2007_prestige_650_wfu_001.jpg

2007_prestige_650_wfu_002.jpg

2007_prestige_650_wfu_003.jpg

2007_prestige_650_wfu_004.jpg

Prestige_Bad_650WFU_XL.jpg

Prestige_Totale_650WFU_XL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome jest, że Hobby będzie jedną z częściej przywoływanych tu przyczep. Ja też mam faworyta-marzenie w tej stajni ;). Hobby Excelsior 540 UFe. Dlaczego - według mnie jest to jeden z najlepszych układów wnętrza.

excelsior540UFEkl.gif

Poza tym wiadome jest, że Hobby to klasa ;) a

takie fotki powodują u mnie szybsze bicie serca :lol:.

 

Co do auta: Audi Q7 by mi wystarczyło :lol:.

Dlatego proszę szanownego ;) o takie właśnie skromne prezenty pod choinką. Do tego przydała by się jeszcze stacja benzynowa :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj weszło by weszło... marmury są drogie a pewnie coś w tym stylu chce zrobić Marek ;):lol: Do tego łóżko wodne i szafy z luster... pięknie by wyglądało :lol:

 

 

tylko nie pomyślcie, że napisałem to poważnie :) To żarcik:)

 

Nowa lodówka, piecyk i inne takie skarby szybko by podnosiły wydatki ;) Myśle, że by tych 15 tysiaków jeszcze by zabrakło!

 

A propo marzeń - ja takowych nie mam. Narazie ciesze się z tego co mam i w zupełności mi wystarcza :) Pewnie dlatego, że wszystko jest dla mnie nowe i się nie znudziło :) Ale za jakiś czas... kto wie :) Na dzień dziecka sobie pomarze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że za marzenia nie trzeba płacić bo byście koledzy fortuny potracili... :lol:

 

A jak wszyscy to i ja sobie zaszaleję - na razie nie mam marzeń co do przyczepy. Najpierw muszę sprawdzić moją i to chyba jest moje marzenie (hahaha skromny do bólu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Kategorie mam te co wymieniłeś Łysy Yeti ale tak jak mówi Jaro - można bez problemu "podpiąć" się pod pociąg - kwestia kasy - zawiozą na wakacje i przywiozą.... Jedyny problem to "zimowanie" tego ustrojstwa - trza wykupić teren i podprowadzić tory a to już kosztuje krocie ;)

Ale mam jedno miejsce i to niedaleko gdzie wystarczy 20- 30 m toru ;)

pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.