Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.aldi.pl/OFFER_..._18/OFF12.SHTML

zobaczcie to co za cena widziałem podobne za 99zl

mam takie kupione w zeszłym sezonie w Aldiku w NL za chyba jak pamiętam 3,99euro :-] dobra jakość i cena przystępna :hehe:

 

[ Dodano: Pią 30 Kwi, 2010 22:12 ]

aha jak kupowałem były w kolorku czarnym i białym ja mam białe i zamontowałem sobie w oknach bo na wejściu mam jednolitą moskitierę :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.aldi.pl/OFFER_..._18/OFF12.SHTML

zobaczcie to co za cena widziałem podobne za 99zl

 

Mam coś takiego i szczerze mówiąc nie polecam. Bardzo niewygodnie się użytkuje, dolne obciążenia wiecznie się obijają, nie raz przeszkadza w zamykaniu drzwi, a owady i tak znajdują zakamarki by wlecieć.

 

Latem wieszam to nad drzwiami, ale jak nie ma zbytnio komarów lub w okresie wiosenno jesiennym ląduje to w szufladzie pod łóżkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o promocjach to w Leclerc'u można nabyć toalety przenośne:

 

- THETFORD POTTY HIGH za 219,9 zł

- THETFORD POTTY Low za 194,9 zł

mają też płyny THETFORD 2litry:

- górny za 39,9

- dolny za 44,9

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w E. Leclercu i kupiłem płyny, cena 39.90 zł. za 2 l zarówno Rinse jak i Blue. Dodatkowo były bardzo ładne krzesła aluminiowe, które też kupiłem w cenie 49.99 z 1 szt. Myślę, że będą dobre w użytkowaniu.

16620750813210589067.jpg

 

46699653145887107429.jpg

 

68012047803734056488.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w E. Leclercu i kupiłem płyny, cena 39.90 zł. za 2 l zarówno Rinse jak i Blue.

 

Ciekawe, widać Leclerc Leclercowi nie równy. Podałem ceny tak jak płaciłem.

Krzesła bardzo fajne. Poluję na takie z opcją leżaka jutro mają być w tesco za 79zł. Mam nadzieje że jakość będzie podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fajneceny.pl/product-pol-561-PAWILON-OGRODOWY-POLIESTER-3x3m-NAMIOT-niebieski.html

Mam pytanko, czy stosuje ktoś z Was taki pawilon ogrodowy przy przyczepie?

Namiot posiadam , ale na krótkie wypady nie chce mi się go rozkładać .

To by było w sam raz. Pozdrawiam :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janbas56, ja osobiście takiego namiotu nie stosuję, ale widziałem już coś takiego. Myślę, że nie jest to najlepszy pomysł. W takim namiocie jest cała masa rurek, które sporo ważą no i trzeba je składać. Według mnie czas rozłożenia takiego namiotu nie będzie krótszy od czasu potrzebnego na rozłożenie orginalnego namiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fajneceny.pl/product-pol-561-PAWILON-OGRODOWY-POLIESTER-3x3m-NAMIOT-niebieski.html

Mam pytanko, czy stosuje ktoś z Was taki pawilon ogrodowy przy przyczepie?

Namiot posiadam , ale na krótkie wypady nie chce mi się go rozkładać .

To by było w sam raz. Pozdrawiam :niewiem:

 

Ja stosuję podczas krótkich weekendowych wyjazdów.

Na boczkach ma siateczkę, wspaniale zabezpieczającą przed wieczorną plagą latających owadów.

Boczki są zapinane na ekspres.

post-137960-imported-6bdfc862-114a-44e9-9386-0465eff3f1af_thumb.jpg

post-137960-imported-e2d8298d-75b9-4f92-976f-867304e9bff2_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.