Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś podczas rzutu jesiennego nie zdążył kupić stołeczka to trzeba polować od 8.00 rano 15 kwietnia:

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_9310.htm

 

Ja mam bliźniaczki, więc musiałem kupić dwa stołeczki :ok:

 

Zastanawiam sie też nad lampą owadobójczą:

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_9345.htm

 

 

taka lampa jest w OBI za 29,99; czyli trochę taniej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziko, lampy owadobójcze u mnie sprawdzają się znakomicie. :ok:

Mam taką lampę,przez kilka dni świecenia w pokoju ubiła 1 muchę ,komara nie stwierdziłem a cięły mnie równo.aa, z tym że tą muchę to sam wrzuciłem ,bo zastanawiałem się czy lampa działa.Nie wiem co jest powodem ale owady na nią nie reagują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktikerze w ofercie "praktikomania" są płyny do WC

http://www.katalog-praktiker.pl/produkt/758/plyn_do_toalety_blue_magic_aut_2_l.html

 

Jaka jest jakość tych płynów, nigdy nie stosowałem. Proszę użytkowników o kilka słów, jaka wydajność i skuteczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojteksw ja osobiście używałem tego niebieskiego jeszcze jak miałem zwykły kibelek butelka taka jak ta starczyła mi na dwa sezony i jeszcze około pół zostało,co do neutralizacji daje radę spoko tylko ja polecam nalać jakieś 100 gram więcej niż na butelce i będzie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziko, lampy owadobójcze u mnie sprawdzają się znakomicie. :ok:

Mam taką lampę,przez kilka dni świecenia w pokoju ubiła 1 muchę ,komara nie stwierdziłem a cięły mnie równo.aa, z tym że tą muchę to sam wrzuciłem ,bo zastanawiałem się czy lampa działa.Nie wiem co jest powodem ale owady na nią nie reagują

Mesert, ja mam to samo, nie polecam :ok: Chyba, że kupiliśmy te wadliwe :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do neutralizacji daje radę spoko tylko ja polecam nalać jakieś 100 gram więcej niż na butelce

Tu potwierdzam ale porównując zapachowo to jednak Thetford jest lepszy (to oczywiście moje zdanie) i raczej skłonny będę zapłacić przy kolejnym zakupie nawet trochę więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu potwierdzam ale porównując zapachowo to jednak Thetford jest lepszy (to oczywiście moje zdanie) i raczej skłonny będę zapłacić przy kolejnym zakupie nawet trochę więcej .

podsumowujac butla 2 litry starcza na 2 sezony , daje to ok 3 pln oszczednosci na sezon ,warto eksperymentowac za taka kwote? czy lepiej kupic dobry ,sprawdzony produkt ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem podpory pod przyczepę .Dla mnie to pożegnanie z cegłami

Pozdrawiam wszystkich

 

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_9211.htm

Widziałem dzisiaj te podpory w Lidlu. Porażka- na wyjazdy się nie nadają. Jedynie do postawienia budki bez kół na stałe. Nie mają płynnej regulacji wysokości. Jedynie jedna stała wysokość na zasadzie blokady bolcem.

 

[ Dodano: Sro 14 Kwi, 2010 22:12 ]

Przepraszam - trzy wysokości, ale to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesert, ja mam to samo, nie polecam :ok: Chyba, że kupiliśmy te wadliwe :ok:

Wydaje mi się Jacek że tym co przyciąga owady jest kolor światła,a w naszym wypadku ten kolor jest chyba zbyt ciemny.Przyglądałem się tym dużym-prostokątnym lampom w sklepach spożywczych i wydaje mi się że jest tam światło jaśniejsze.Inna rzecz że trzask po wpadnięciu muchy do lampy jest taki że nie wyobrażam sobie spania przy takiej lampie.Trzeba będzie pokombinować z tą niebieską osłoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie. Na zimę w sam raz. Na campingu - i tak nie korzystam.

Ilość wysokości większa niż 3. I zaleta - bo są składane.

Na zimę fakt - ok. Ja natomiast szukam takich wyjazdowych na kemping. W zeszłym roku w Cro miałem poważne problemy z utrzymaniem poziomu przy dużych różnicach w terenie. Dodatkowe podpory są bardzo potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.