Skocz do zawartości

Karawany na Zlot i inne


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

sam sprawdze kto wytrzymał, a kto nie..

Karawaningowwcy to ludzie bardzo wytrzymali. Przeżyli już niejedną zlotową noc. Myślę, że nie będzie problemu z dotrwaniem do godzin porannych :hehe:

 

Nie musisz mi o tym mówić, nie raz mnie Madzia poszukiwała ... ale to moja wina że dzień i noc tak szybko zlatywała , że juz był kolejny dzionek :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja planuję wyjechać z Tarnowa ok. godz 12-13.00 w czwartek możemy zacząć coś planować, jakąś karawanę. myślę że do bramek w Krakowie na A4 mam jakąś godzinę.

 

serek jak potrzebujesz holownika to mam swój poprzedni. ford fokus kombi DMC 1100 lekko wyhuśtany (260000km) ale daje rade. mogę cię wesprzeć na czas zlotu. ale do mnie masz kawałek. decyzja należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję wyjechać z Tarnowa ok. godz 12-13.00 w czwartek możemy zacząć coś planować, jakąś karawanę. myślę że do bramek w Krakowie na A4 mam jakąś godzinę.

 

serek jak potrzebujesz holownika to mam swój poprzedni. ford fokus kombi DMC 1100 lekko wyhuśtany (260000km) ale daje rade. mogę cię wesprzeć na czas zlotu. ale do mnie masz kawałek. decyzja należy do ciebie.

 

Niestety do karawany z Tobą rkdent nie dołącze, a i za holownik dziękuje z góry i w Sławie :jump: razem wypijemy, mój przeszedł gruntowny remont tylnego zawiasu, i będzie dobrze. :ok::hej::hej:

 

[ Dodano: Czw 01 Kwi, 2010 10:50 ]

Po wracam do karawany, więc tak jak pisałem wcześniej, wyjazd planuję na czwartek 29 kwietnia w godzinach około 16. więc na A4 w Gliwicach będe około 16-30. Zapraszam do dołączenia do "karawany"...

 

Ps. To nie jest prima aprilis...

 

Moją przełożoną ( szefową ) pytałem 3 razy :hej::] , czy sobie jaj ze mnie nie robi :ok: ,że daje mi urlop w piatek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Karawana Wielkopolan na VII Zlot Karawaning.pl 30.04 napisał : Adam1988

 

Witam wszystkich Wielkopolan i nie tylko!! Chciałem zaprosic wszyskich wyjeżdzających 30 kwietnia do wspólnego wyjazdu z Poznania. My wyjeżdzamy ok 17:00 ponieważ wcześniej nie uda Nam sie wyrwac z pracy. Jest ktoś chętny? Może uda sie poskładać jakaś dużą karawane?

Gdyby ktoś potrzebował sie zabrac do Sławy 30 kwietnia to ja mam 2 miejsca wolne :niewiem:

 

 

Adaś tu jest temat odnośnie karawan i tu go przesunąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karawana Wielkopolan na VII Zlot Karawaning.pl 30.04 napisał : Adam1988

 

Witam wszystkich Wielkopolan i nie tylko!! Chciałem zaprosic wszyskich wyjeżdzających 30 kwietnia do wspólnego wyjazdu z Poznania. My wyjeżdzamy ok 17:00 ponieważ wcześniej nie uda Nam sie wyrwac z pracy. Jest ktoś chętny? Może uda sie poskładać jakaś dużą karawane?

Gdyby ktoś potrzebował sie zabrac do Sławy 30 kwietnia to ja mam 2 miejsca wolne :ok:

 

 

Adaś tu jest temat odnośnie karawan i tu go przesunąłem.

 

Wirek, a zdradzisz tajemnicę kto jest autorem tych słów ? W sumie tak to przesunąłeś, że nic nie wiadomo... :ok: Domyślam się, że Adam1988, ale... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeryfie.... nie podoba mi sie to przenoszenie tematu.... mógłbyś przenieść gdybym napisał w niewłaściwym temacie.... ale ja założyłem nowy temat po to żeby było przejrzyście, żeby od razu było widać, że karawana pojedzie ze stolicy Wielkopolski. Sam miałem problem odszukać ten temat, byłem ciekawy czy ktoś odpisał i nie mogłem tego znaleźć. Tym sposobem pozbawiłeś mój post nagłówka. Chciałbym żeby wróciło to do poprzedniego stanu rzeczy. Nie zrobiłem bałaganu wiec ingerencja nie była potrzebna. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam1988, to wyobraź sobie jak teraz każdy napisze, że zbiera karawanę z miasta X , dnia tego i tego o godzinie Y i narobi się mnóstwo tematów i tak już na temat zlotu jest ich sporo - można się pogubić ( sam to nawet stwierdziłeś).

Tu jest temat odnoszący się do zbierania karawan .

Ile osób zbierze się do tej Twojej karawany w tym dniu i o tej godzinie? dla paru osób osobny temat?

Idąc dalej jak każdy będzie chciał swoją wypowiedz okrasić tematem - jak to będzie wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku dobrze prawisz... :ok:

 

Wracając do tematu:

 

Serki , to już w 200% podtwierdzona informacja meldują się w Sławie 28. kwietnia 2010r. w godzinach póżno wieczornych .

 

Wyjazd przewidziałem na godz 15.30 ( środa) i w takiej sytuacji zapraszam chętne "zestawy" :ok: do wspólnego przemierzenia trasy do Sławy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa ze Świecia n/ Wisełką wyrusza 29.04 w godzinach między 14-17, więc jak coś to możemy sie dołączyć do kogoś. (jak narazie wstepnie umówieni jesteśmy z irkek w) Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest problem żeby było kilka tematów-karawan?? he? po to jest forum żeby zakładac intrygujące tematy? To że jesteś moderatorem to nie upoważnia Cie do poprawiania użytkowników. Miałem pomysł żeby założyc temat to Ty moim zdaniem nie masz prawa tego zmieniać! Nie zrobiłem bałaganu.... nie powtarzałem bez sensu "odwiecznych" pytań, nikogo nie obraziłem wiec ingerencja moderatora w tym przypadku jest bez sensu. W nosie mam to jaką Ty masz wizje na to forum. Myśle tylko że przejąłeś sie rolą. :ok: Wyodrębniła sie dość spora grupa Wielkopolan i to dla Nich był założony ten temat. Jest ich wystarczająco dużo żeby dla Nich takie tematy zakładac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karawana Wielkopolan na VII Zlot Karawaning.pl 30.04

 

no zobacz temat mi umknął :ok: ciężko wszystkie karawany ustawić w jednym temacie Jak się tu odnaleść i umówić :ok: chyba oddzielny temat nie łąmał reguł i zasad forum :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nosie mam to jaką Ty masz wizje na to forum.

 

i możesz mieć,

nie wiem dlaczego akurat mnie się tu czepiłeś , gdy inni moderatorzy łącza tematy - nie robisz larum.

Napisałeś o karawanach i tu jest ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.