Skocz do zawartości

Karawany na Zlot i inne


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety Serki nie jadą na Sławe ...

:jump::hehe: :hehe: :hehe: szerokiej drogi dla Was :jump:

Serku coś kręcisz.

Ja nie mam pewności czy mój stary holownik dojedzie.

Mam nadzieję , a jak nie to za rok przyjadę innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda chłopaki ,że niejedziecie.

Mam pytanko kto wyrusza w czwartek 29.04 z okolic Katowic, Żor, Rybnika, Cieszyna lub okolic.Chcemy dokopcić do innych.Możliwe spotkanie na stacji benzynowej Shell w okolicy Katowic. My ruszamy z Pawłowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Serki nie jadą na Sławe ...

:hehe: :hehe: :hehe::jump: szerokiej drogi dla Was :czerwona:

Serku coś kręcisz.

Ja nie mam pewności czy mój stary holownik dojedzie.

Mam nadzieję , a jak nie to za rok przyjadę innym.

 

Dlaczego twierdzisz Marcinku ,że kręce??? Spawy moje sie układają nie po mojej myśli, na 100% nie rusze w czwartek o 16 , ale 24 godz pózniej jest to juz bardziej możliwe... ale nie wiem czy to ma sens, znów mnie nie bedzie na pasowaniu i tak jak co roku :jump: kompleksów się na bawie ...

 

Rade musi dać jeszcze mój stary holownik, bo widoki na "nowy " holownik umieraja wraz z każdym przeglądaniem prasy, aledrogo, otomoto, mobile.de, trade ...itp. portali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów mnie nie bedzie na pasowaniu i tak jak co roku

 

Pasowanie będzie w piątek - dasz rade .

 

ale ja ewentualnie dam rade wyjechać dopiero z piatku na sobote tak więc obudze Was o poranku hehehe( lubie jeżdzic w nocy , a i Julka spokojnie przespi trase, i bedzie wypoczeta na miejscu ... :hehe::hehe:

 

Póko co moja przełożona jest nie ugieta i urlopu nie dostane w piątek, więc czeka mnie pracowity piatek , pózniej nie co pakowania i na noc wyjazd do Was na wspólne :jump::hehe::czerwona: ...

 

Problem jest jeszcze jeden, Wirek wie o czym mowa, ale bez ustanku poszukiwania trwają... :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, Mam nadzieje, że ten problem do maja się rozwiąże, a jeśli chodzi o pasowanie zrobimy Ci w sobotę specjalne i z tymi zaległymi :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy mikstura wytrzyma bo to cholerstwo żre nawet szkło !

 

Może właśnie tego Serek się boi :hehe: i teraz już na pewno nie przyjedzie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy mikstura wytrzyma bo to cholerstwo żre nawet szkło !

 

Może właśnie tego Serek się boi :hehe: i teraz już na pewno nie przyjedzie :hehe:

 

Chętnie podołam temu "cholerstwie" tylko kto mi to poda jak wszystkich wypali :jump::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirkowi podamy dawkę - :jump::hehe::hehe: minimum ! Może w agonii jeszcze zdąży Wam podać ! :hehe::hehe::hehe:

 

I w taki o to sposób zostałem przekonany ...hehehe ale tak na poważnie Wirku jestem w sobote w godzinach rannych... sam sprawdze kto wytrzymał, a kto nie.. :jump::czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.