Skocz do zawartości

Karawany na Zlot i inne


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a z południa dalej nic.

czy ktoś jedzie z południa?

 

Południowcy też jadą za kilka dni wszystko się wyklaruje dokładnie :-] planowo wyjadę w czwartek wieczorem lub wcześnie rano w piątek :D:piwko::hehe::ok::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlot wyjeżdżam w piątek ok. 10.00 - 11.00 z Częstochowy. Chętni do wspólnej jazdy mile widziani. :piwko:

Trasa: Lubliniec, Opole, Wrocław, Legnica, Sława - w/g google maps ok. 340 km.

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal_K, dokonał bym małej korekty z A4 na Legnicę następnym zjazdem Ty masz zaznaczony zjazd Legnica - Jawor , a za parę km ( około 8 ) jest zjazd Legnica - Złotoryja . Tym pierwszym jadąc masz po drodze ronda, światła i większe natężenie ruchu , drugim spokojniej się jedzie tym bardziej z budką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal_K, dokonał bym małej korekty z A4 na Legnicę następnym zjazdem Ty masz zaznaczony zjazd Legnica - Jawor , a za parę km ( około 8 ) jest zjazd Legnica - Złotoryja . Tym pierwszym jadąc masz po drodze ronda, światła i większe natężenie ruchu , drugim spokojniej się jedzie tym bardziej z budką.

 

Rysiu czy o taką zmianę chodziło?

http://mapa.targeo.pl?gps&l=1b4c0558f0594488

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal_K, Tak ile więcej km Ci wyszło ? bo ja to jeszcze zupełnie jadę , ale jakoś nie chce polecać bo to boczne drogi .

 

Ja będę z A4 zjeżdżał w Kątach Wrocławskich na Środę Sląską i później już droga 94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło o 8km więcej

Na pewno twoja trasa jest krótsza ale ja jak włączę tempomat w Bochni na A4 to wyłączę go dopiero w Legnicy. Ale jeszcze przeanalizuję trasę. w tym dniu walnę ok 750 km więc każdy kilometr ma znaczenie.

A jak się leci tą 94? spokojnie czy dużo kręcenia.

 

Sprawdziłem i jadąc twoją trasą jest 13 km krócej, ale czy szybciej? myślę że pojadę A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal_K, kręcenie jest na odcinku od Kątów Wrocławskich do Środy Śląskiej, na 94 już spokojniej , ale jak początkiem marca jechałem od Środy do Prochowic - remont drogi i w 3 miejscach światełka czyli tak zwane wahadełko - dlatego nie polecam , choć sam tą drogą polecę , ale ja już ja znam na pamięć :piwko:

Liczę też na to , że ten remont od Środy do Prochowic zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem że ten remont ma trwać do końca kwietnia a drugi odcinek do końca sierpnia.

 

 

Sprawdziłem i jadąc twoją trasą jest 13 km krócej, ale czy szybciej? myślę że pojadę A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.