Skocz do zawartości

Karawany na Zlot i inne


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serki wyruszaja 29.04.( czwartek ) w godzinach popołudniowych około 16. wieć na A4 wjade o 16-30. i stąd już prosto do Sławy hehehe

Więc zapraszam do wspólnego przejazdu ... :ok:

 

w którym miejscu wlatujesz na autostrade? ja też planuje w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, kolega rkdent, pytał gdzie wlatujesz na A4, czy na wysokości Gliwic, czy będziesz jechał 45 i na A4 wskakujesz na wysokości Gogolina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, kolega rkdent, pytał gdzie wlatujesz na A4, czy na wysokości Gliwic, czy będziesz jechał 45 i na A4 wskakujesz na wysokości Gogolina?

 

Faktycznie Wirku , ja jeszcze spie... oczywiscie wlatuje na wysokości Gliwic... z Rybnika. Od siebie w lini prostej mam jakieś 20km do A4 całkiem dobrej drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, wiem znam swego czasu jeździłem często do Rybnika, Gdy nie było A4 lepiej było 45 , teraz zdecydowanie na Gliwice i wskakuje się na A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziemy w kontakcie bliżej wyjazdu, może skleimy małą karawane?

 

Bardzo chętnie...

 

 

Ja wskoczę na A4 przy zjeździe na Nysę-Opole (Prądy).

 

Ok

 

No to jest nas juz trzy zestawy ...a przepraszam cztwry , bo i mój teść :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Serek -jak pozwolisz to dokopcimy się do was,podaj date godzine i miejsce spotkania.

Przypomina mi to ZLOT BMW TORUŃ, kiedy to w kilkanaście aut z Krakowa,Katowic i okolic ruszyliśmy na Toruń. Oj działo się na trasie,bardzo miłe wspomnienia. Polecam wszystkim takie zloty-jedna wielka rodzinka. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serki wyruszaja 29.04.( czwartek ) w godzinach popołudniowych około 16. wieć na A4 wjade o 16-30. i stąd już prosto do Sławy hehehe

Więc zapraszam do wspólnego przejazdu ...

 

 

 

 

Serek -jak pozwolisz to dokopcimy się do was,podaj date godzine i miejsce spotkania.

 

Oczywiście zapraszam , czym nas więcej , tym przyjemniejsza jazda bedzie ...

 

W sumie możemy już coś wstępnie planować jak pojedziemy do Sławy?

Wiadomo że nie którzy (Na pewno) załatwiają PIĄTEK Wolny i wyjazdy zaczną się w czwartek wieczorem.

My stawiamy na wyjazd w czwartek najpóźniej o 17-stej na A4, tak że może tak się uda z kimś uzgodnić?

 

Daniel też tak uważam, że czas już najwyższy , ale jezeli chodzi o mnie to jak wyżej pisałem ruszam w czwartek w godz popołudniowych około 16 (+, - 30 min) wiec na A4 mogę byc za jakies 40 min z Rybnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.