Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wirek, pamiętaj stawiasz tyle :bukiet: na zlocie o ile postów przekroczysz magiczną liczbę 5000, więc zastanów się co robisz. Oczywiście ta akcja obowiązuje każdego 5-cio tysięcznika :hop1::mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah zapomniałem dodać jako, że kemping w Sławie ubiega się o organizowanie Światowego Zlotu Karawaningowego w 2013 roku o tym pisałem tu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5221 i powiem na ucho, że ma duże szanse :bukiet: . Podczas naszego zlotu Dyrekcja chce nakręcić film , nie będzie to jakiś długi, ale pewnie jakieś migawki . Ten film będzie pokazany w Chorwacji podczas prezentacji tego kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kemping w Sławie ubiega się o organizowanie Światowego Zlotu Karawaningowego w 2013

 

to życze aby im się udało :bukiet: czym wiecej się dzieję w świecie karawaningu tym lepiej dla nas :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że każda załoga przyjeżdżająca na zlot do Sławy podczas meldowania sie w recepcji otrzyma naklejkę miasta Sława.

 

Rysiu, ponieważ lubię kolekcjonować gadżety w ilości po dwie - trzy szt.

to będę zmuszony wjechać busem osobno a Janeczka pociągnie przyczepkę i tym sposobem będą dwie załogi i dwie naklejki.

chyba dobrze wymyśliłem? :jump::hehe::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Boguś chyba źle wymyśliłeś, bo zapłacisz za pobyt za dwie załogi i nie wiem czy ta naklejka tyle warta :hehe: , no może wyjątek dla Ciebie zrobimy i coś innego wymyślimy, ale nie mogę głośno by nie brakło i każdy miał choć jedną na pamiątką pobytu w Sławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię kolekcjonować gadżety w ilości po dwie - trzy szt.

Boguś, oddam Tobie moją. W ubiegłym roku wysępiłem dla siebie 2 szt. w recepcji więc będę miał zbędną.

 

Pawle, są jeszcze dobrzy ludzie. :ok:

 

Rysiu, wjeżdżając razem to i tak płacę za każdą osobę i pojazd, to chyba bez różnicy? :jump::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś, a nie szkoda Ci Janeczki, będzie robić za konia pociągowego , ciągnąc przyczepkę , no może taniej policzą nie za osobę 7 zł , a jak za auto 4 zł :hehe::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.