Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgłupłem całkiem ! Dalej nie wiem czy mam rzucać czy strzelać ! Było to cudo w Biedronie za pare złociszy . Nie brałem bo i tak Niewiadka pełna badziewi . Jak sie znowu pokaże to kupię ! Nawet elektroniczne to było i można było te strzałki zapasowe niejako dokupić . Ale człowiek prosty ze mnie to skąd miałem wiedzieć .

Może Wam kolejkę jeszcze kupić ? A prawda , do Sławy nie wypada , toć tam prawdziwne parowozy będą !

Lepciak ! Ty masz jeszcze te blond perukę , a,la niewinne dziewczę z filmów xxx ? Będziesz mi potrzebny do trójkąta ze Stopką ! Nagramy krótką scenkę zazdrości z policjantem w tle ! Jest jeden problem ! Musisz mieć na swoich nózkach dwie różowe podwiązki jak na damę przystało .

Masz nózki normalne a dla potrzeb migawki potrzebne są krzywe . Może jakieś koniki ? Poćwicz , moze w garazu na imadle ? . Nie wiem ! Na Zlot w Sławie kulasy masz miec krzywe !!! Pamiętaj ! Wszyscy na Ciebie liczą ! Scenkę nagramy w piatek zaraz po podkuciu Edika i przed pasowaniem ! Cały sex kabaret rozpocznie sie około 14.00 zaraz po obiadku w restauracji FINGER Comp. Ltd. Corp. SZPEK & BEER . Dania są drogie , ale za to zdrowe i ekologiczne ! Zjemy coś dobrego i jedziemy z koksem !

A może nasz mistrz Greg tez coś zaproponuje ! Zaręczam że kuchnia Grzesia jest wyśmienita ! :serce: Możecie mi wierzyc . Cos niecoś wiem na temat niuansów kuchni a ten facet jest w temacie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak ! Ty masz jeszcze te blond perukę , a,la niewinne dziewczę z filmów xxx ?

O takie coś Rysiaczek pytasz ? W swych letnich podróżach natknąłem się na ludzi w kamperze z podobnymi perukami :serce:

post-115994-imported-5a5eafe5-d25e-4030-ac60-e1f3a8cb32e7_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy tu, jak umilić sobie czas na zlocie, jakie specjały kulinarne sporządzić, ale nie zapominajmy, iż na zlot przybędą wraz z nami młodsi uczestnicy i trzeba by jakoś tą nasza młodzież i i dzieci czymś zająć.

Nie przewidujemy na zlocie dla nich klatek, kajdanek, sznurów, dyb by ich spętać i relaksować się.

Tak na szybko policzyłem iż dzieciaczków w różnym wieku na chwilę obecną będzie około 60, więc jest to spora grupa.

Staram się by na terenie kempingu był dmuchany zamek , czy coś w tym stylu i to prawdopodobnie będzie.

Proponuje zabrać ze sobą jakieś piłki, badmintona itp , ale to wszystko chyba za mało myślę nad tym czym by zając dzieciaczki nasze, ale może i Wy macie jakieś ciekawe pomysły.

Spora grupa naszych milusińskich pojedzie rowerkami, ale spora też zostanie.

Macie jakieś ciekawe pomysły napiszcie tu lub na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie będą szczęśliwe jak nad nimi nie bedzie bata :piwko:

 

Darku Twoje panny, nawet były by oburzone jakby im się coś nakazywało :hehe:, miałem na myśli dużo młodsze dzieciaczki i nie w formie bata, ale jakieś wspólnej zabawy.

Tak jak pisał Yabulon, dzieci też potrafią się zorganizować i dobrze się bawić, ale my możemy im w tym pomoc lub coś zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem chłopaki ja tylko tak sobie żeby rozlużnić atmosfere,gdyby więcej czsu na zlocie było mógłbym przeprowadzić szkółke dla młodych wędkarzy takich do lat 15.Wiązanie haczyków,robienie zanety postepowanie z rybkami jeśli oczywiście byli by chętni.Ale jak na dwa dni to i tak będzie atrakcji co niemiara.Ale jak cos to słuze pomocą,może w innej kwestji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basieńka poinformowała mnie serdecznie że paczka ze strojem dotarła do domu. Wiekszość to pierdoły i dodatki ! Przyczepa tez musi być z epoki .....?????

Ciekawe ! 200 osób zapisanych a nikt nic nie mówi o wariackich strojach . Panowie i Panie ! Aby zostać przyjętym do ,,Zrytych Beretów ,, trzeba czymś błysnąć !

Przypominam takze o oświetleniu na na Nasze pojazdy ! Nagroda czeka ! W Sławie nagrodzone bedą dwie ! Druga nagroda jest już ustawiona . Wiadomo komisja nie będzie chodzić po kampie u suchym pysku .Kto postawi więcej ten ma drugą jak w banku ! Iluminacje można wzmocnić róznymi efektami . Nie bedę wkraczał w waszą wyobraźnię . Mogą to być efekty dźwiękowe .

Jako że komisja będzie koedukacyjna to tanie triki z tańcami przy rurze masztu przedsionka w stroju toplez , wykonywane przez małżonka / małżonkę / nie będą miały specjalnego wpływu . Liczy sie ilość luksów i jazgod świateł ! :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 osób zapisanych a nikt nic nie mówi o wariackich strojach
Bo wszyscy trymają swoje stroje w tajemnicy ze strachu przed plagiatem :hehe:
Wiadomo komisja nie będzie chodzić po kampie u suchym pysku .Kto postawi więcej ten ma drugą
To ja tak jak w Warce chcę się załapać do komisji :piwko::hehe::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.