Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

reasumując, spodziewajcie się że będę natręty w integrowaniu się z wami i już teraz zapraszam Każdego na małe co nieco. "spragnionego napoimy a i głodny nie wyjdzie" :przyczepa:

 

 

Podoba mi się Twoje konkretne podejście i jako również zielony w temacie "zlot" rezerwuję sobie miejsce koło Twojej przyczepki w celu pełniejszej integracji. Dwóch zielonych to już siła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał malinówkę i wiśniówkę...

 

z tym to śmiało możesz wśród weteranów :przyczepa:

Rysiu Ty caly czas niestety jako organizator, musisz byc abstynentem na tym zlocie ,no chyba ze chcesz nas reprezentowac jak byly prezydent na bialorusi :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

camping rekomendowany przez PFCC na 2010

 

Boguś wiesz jak wyglądają te rekomendacje, ale fakt ten kemping może sporo zmieścić, czy ktoś jeszcze zna takie kempingi w Polsce ?

Wirku byłem na tym kempingu i muszę przyznać że jest to jeden z lepszych kempingów na którym byłem.

Jakiś czas tem proponowałem go jako miejsce zlotu.

Nawet zdjęcia były :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku, nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś ale jestem twoim wielkim zwolennikiem i podziwiam to co robisz :hop1: , uważam że plan który zaproponowałeś jest właśnie stworzony pod osoby zielone i pomoże im w integracji.

cieszę się że grono zielonych już powoli zaczyna się organizować, moje zaproszenie jest nadal otwarte i zamknę je dopiero jak wyjadę za bramę kempingu 3.05.

tylko jak my się tam znajdziemy? :ok:

Ja wywieszę u siebie zieloną flagę więc będę widoczny, postaram się zrobić długi maszt.

(to już w sumie trzy flagi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.