Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w niektórych sektorach nie było prądu przez całą noc

Jeśli tak to nie wiedziałem.

Ja stałem na uboczu i prąd miałem , jedynie jakiś gość wypiął mi przedłużkę stwierdzając , że w dzień nie potrzeba prądu. :hop1:

Szkoda tylko ciepłego piwa , bo lodówka szła na 230V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, w takiej postaci jak najbardziej będzie można, jest to przecież zlotowy "malutki garnuszek" Daniego :hop1: i palnik gazowy, nie na jednym spotkaniu był już używany :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest też kucharzenie w wersji grillowej z garami przeznaczonymi na ognisko .

Z połączenia takiego wyszła mi taka oto karkóweczka .

Specjalnie testowałem taki wariant podgrzewania potraw aby mieć pewność czy coś z tego wyjdzie .

Zapewniam Was , że wyszło . :ok::hop1:

 


Ni to grill ni ognisko :ok:)

post-131373-imported-4fda0969-4175-467d-ae9d-7d2b8b4dce25_thumb.jpg

 

Karkówka , tzw. golas .

post-131373-imported-34edb55e-219d-459b-9c2b-1c9a88a7a90e_thumb.jpg

 

Karkówka na gotowo . Smak gwarantowany .

post-131373-imported-635829ad-e39c-4c42-8d79-22bc0226529d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ogniska,jak zasiądziemy przy ognisku ,to będą śpiewy

No nie... To Ty chcesz się tam jeszcze rozsiadać ? Myślę, że na stojąco już będzie problem się pomieścić :hop1:

Oj Pawełku, a powiedz mi jakie by musiało być ognisko by wszyscy się zmieścili? Może podpalimy jeden z domków będzie spory ogień , pewnie i straż pożarna przyjedzie do naszego ogniska. Może zamiast tego co piszesz podpowiesz, jak rozwiązać tą kwestię, tym bardziej że znasz kemping w Sławie, jak masz jakąś propozycje napisz, a ja rozeznam się w możliwościach.

Na ostatnim majowym zlocie w Warce było ponad 300 załóg i też było jedno ognisko, zazwyczaj kempingi mają jedno miejsce z możliwością rozpalenia ogniska ( a na niektórych nie ma wcale możliwości).

Tak więc czekam na propozycję i zobaczymy co będzie możliwe. Ja niestety na chwilę obecną nie mam pomysłu by taka ilość osób zmieściła się przy ognisku, ale może i są jakieś rozwiązania. które nie wpadły mi do głowy.

Byłem w marcu tam - akurat w tym miejscu były jeszcze prowadzone prace ( układano kostkę brukową), rozmawiałem z dyrektorem o tym ognisku i pewne ustalenia zostały poczynione, reszta już w trakcie zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie by musiało być ognisko by wszyscy się zmieścili?
Jak to jakie ? Tak z 50m średnicy :ok: A może i więcej...
Może zamiast tego co piszesz podpowiesz, jak rozwiązać tą kwestię
Nie wiem jak rozwiązać. Możesz losować (tak jak to chcialeś zrobić kilka dni temu) uczestników ogniska, można zorganizować ognisko o 3 w nocy (będzie mniej uczestników) :hop1:

 

Rysiu, ja niczego nie krytykuję. jestem pełen podziwu dla Twojej pracy i zaangażowania. Są jednak pewne rzeczy których się nie przeskoczy (ognisko) i pozostaje się tylko zaśmiać ze swojej bezradności. To też robię i Tobie proponuję to samo. Nie przejmuj się tak wszystkim bo zejdziesz na zawał i kto nam wtedy zorganizuje Polanicę :) Zostaw to ognisko w spokoju. Wszystko się samo rozwiąże. I... uśmiechnij się trochę :ok:

Ja w razie tłoku zabieram wkład do znicza. Postawię sobie na stoliku i będę miał swoje ognisko :)

Miłego dnia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, a odnośnie Polanicy nie potwierdziłeś chęci przybycia, a to też potrzebne do celów organizacyjnych ( czytaj cen za kemping :hop1:) na dniach muszę zacząć rozmowy, bo po Sławie wiem , że bywają ciężkie i długie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.