Skocz do zawartości

Kulig Południowców


Rekomendowane odpowiedzi

Odwołać zawsze mozesz jeden zestaw, to nie problem, poprostu ktos zostawi 2 konie w stajni. Ale moze chetni sie znajdą :bukiet:

Nie problem przy czterech zestawach , ale piaty gość specjalnie załatwił na nasz kulig.

On nigdy nie robi powyżej 40 osób na raz.

Ja się uparłem 50 na raz i gość załatwił.

Teraz dzień przed kuligiem było by głupio mu to odmówić.

Bez obaw Trafko czuwa i na kulig będzie komplet. :hop1:

Teraz przyjechałem z pracy , 0 11-30 będę odbierał klucze od domków na miejscu. :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 587
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I zaczęło się.

Nowy forumowy kolega , przywiózł drzewo odemnie z domu na miejsce biesiadowania.

Pierwsi Przybyli adi 1958 i Dżuma.

Teraz wiadomo kto dobierze się do kiełbas i szynek. :bukiet:

 


Transport drzewa.

post-119296-imported-9e33c502-d059-451e-81a1-f93be08789e0_thumb.jpg

 

Dżuma i jego oznakowanie.

post-119296-imported-57a42b1a-abcd-4843-a6ed-d90ce97534ad_thumb.jpg

 

Załoga adi 1958

post-119296-imported-a730f977-88d2-4af7-a513-75c118a37f62_thumb.jpg

 

Przygotowania miejsca spoczynku.

post-119296-imported-89f4b6ea-c9aa-4447-bd3d-d07849c155bd_thumb.jpg

 

Załoga ed i Jola na miejscu.

post-119296-imported-77669474-7210-46df-855c-f943f3d985db_thumb.jpg

 

Swojska zakąska

post-119296-imported-2744aa3d-fb30-4f54-b4d0-741f62606a49_thumb.jpg

 

Na początek wędlin nam wystarczy.

post-119296-imported-4e1a2c7c-6861-419c-8f3f-b7742511f1df_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bukiet::hop1::mlot::lol::hmm:beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> :-]:?:?;);););):(beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> Nie przeżyję tego...................

Dlaczego akurat teraz mnie dopadło?

DLACZEGO?????????????

beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat teraz mnie dopadło?

Grace ,Kobieto nie przejmuj się .będą inne spotkania i nadrobimy to wszystko .Życzę Ci zdróweczka. Ja też choruję , połamało mnie jakieś ,,lumbago" :bukiet::hop1::mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.