Skocz do zawartości

Kulig Południowców


Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas na słowa uznania i podzięki dla organizatora zbiegowiska pod nazwą KULIG POŁUDNIOWCÓW.

Trafek !!! Pod każdym względem jesteś wielki ! Przygotowałeś nam super imprezę za co jestem wraz z Agą i syniem ogromnie wdzięczni . Jeszcze raz okazało się , że warto było gonić te kilometry aby się spotkać z tak wspaniałymi ludźmi na tak wspaniałej imprezie .

Na długo ta impreza zostanie w naszej pamięci .

Co by tu nie napisać to i tak słowa nie oddadzą tego co by się chciało wyrazić .

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć . Nie są to jakieś arcydzieła fotografii ale zawsze to "cóś" .

Pozdrawiam Was gorąco .

 

PS - Po ustaleniach w szerszym gronie ustaliliśmy , że zmniejszamy ilość jedzenia bo brakuje nam mocy przerobowej . :jump: Ja do dziś mogę jeść ale tylko oczami :jump: .

Pora przejść na dietkę tylko jak to zrobić jak nawieżliśmy wałówy do domu ??? :-]

PS2 - Jeżeli smakowało jedzonko gulaszowo , grillowe to bardzo się cieszymy . Tu pragnę podziękować mojej Agusi za nieocenioną pomoc . Gdyby nie ona to chyba bym nie ogarnął jednocześnie gulaszu i grilla .

Agusiu !!! Dziękuje ! :-]

PS3 - Jolu i Edziu ! Oglądałem przed chwilą film z Krakowa . Jestem poruszony . Dziękuję .

PS4 - Rysiaczku ! Obiecuję uroczyście , że podarowanego noża będę używać z należytym szacunkiem do kulinarnych pomysłów jakie mam w głowie .

 


Z domu wyjechać było ciężko.

post-119707-imported-b8811d26-fbd2-44c1-b34e-0386947565cf_thumb.jpg

 

Nasz Paparazzo

post-119707-imported-ceda7a91-2cd8-444e-8f1e-4c85fe723230_thumb.jpg

 

Wiśniówka - rocznik bieżący :jump:

post-119707-imported-a2b7bef6-b8ff-415d-9472-dbca97397fad_thumb.jpg

 

Brakuje jeszcze jednego gitarzysty . Darek wycinał później takie kawałki , że ho hoo .

post-119707-imported-40c0e73f-cb1b-414c-acfd-f77609bb2d06_thumb.jpg

 

Ed i jego przemiła Jola .

post-119707-imported-0568734d-8d05-4b54-a3ee-dc59ac36ec79_thumb.jpg

 

Gulasz już dochodzi .

post-119707-imported-b5c87ea2-2459-492e-8fdb-d667c87e746c_thumb.jpg

 

Zdekompletowane Cholllerrry [bez Grażynki :jump: ].

post-119707-imported-9cc5bd14-b809-4920-a028-624041f4dd43_thumb.jpg

 

Nie wierzcie amerykańskim testom . Nie są nic warte . Test zaliczyłem a nie powinienem .

post-119707-imported-152e6999-324b-46be-bd6a-d1bb5abe8891_thumb.jpg

 

W razie "W" mieliśmy do dyspozycji dwie mocno różniące się zawartością apteczki :jump: Jak widać , z tej zielonej bardziej korzystaliśmy :-]

post-119707-imported-1b53db9c-3c94-4211-a263-4cc357eba6ef_thumb.jpg

 

Tak to wyglądało z perspektywy innych sań .

post-119707-imported-c77360c9-79b5-4560-8c3f-9a552fb8f83f_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 587
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam wszystkich i chcialem podziekowac Marcinkowi za wspanialy kulig Agnieszce i Arkowi za wszystkie wspanialosci kulinarne Rysiaczkowi za super bigosik wspol lokatorow przepraszam za chrapanie i co zlego to nie ja pozdrawiamy was serdecznie i do zobaczenia :jump::jump::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...okrutnie nam szkoda ze nie było nam dane być z Wami...

Nam również było żal ! :jump:

Ale skoro wszystko tak wspaniale sie udało to chyba możemy liczyć na przyszłoroczny II WKP czyli Wesoły Kulig Południowców

I pozostaje mieć nadzieję ze wtedy nas nie zabraknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też jestem w domu, było wspaniale, dziękuję wszystkim.

Co do jedzenia to od powrotu nie miałem nic w ustach i w najbliższym czasie nie zamierzam nic jeść, może powrócę do poprzedniej wagi.

Chorzowiacy, nie martwcie się, bo następną imprezę szalone głowy wymyśliły w pierwszych dniach marca.Wstępne hasło „Dzień Kobiet” w Niedzicy co Wy na to :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorzowiacy, nie martwcie się, bo następną imprezę szalone głowy wymyśliły w pierwszych dniach marca.Wstępne hasło „Dzień Kobiet” w Niedzicy co Wy na to :jump:

 

Janusz wyciągnąłeś mi to z ust. Wczoraj z Dorotą rozmawialiśmy, że do maja tak długo czekać trzeba by się spotkać na kolejnym Zbiegowisku Południowców. Koniecznie trzeba zorganizować cos wcześniej, oczywiście kemping w Niedzicy jest doskonałym pomysłem.

 

Podejmuje się organizacji takiej imprezy. (Nie wiem co ustalili Chorzowiacy)

 

Ciekaw jestem co sadzicie o tym?

 

Pozdrawiam serdecznie Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień kobiet winien stać się faktem :jump::jump:

Będą goździki i pończochy w prezętach :jump::-]

Ryśku jak dla mnie możesz już organizować, jak będziesz potrzebował pomocy to daj znać.

Panowie musimy uczcić święto naszych pań :-]

więć organizujemy :jump::jump::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzica czeka. :jump:

Myślę, że dobrze będzie powołać się na "grupę sylwstrową"

Staraliśmy sie trochę przetrzeć szlaki i może trochę łatwiej będzie rozmawiać o niektórych sprawach.

Tak właściwie to jest jeden temat. Ognisko.

Nie ma miejsca na rozpalenie ogniska. Miłe panie z którymi mieliśmy kontakt obiecały poruszyć ten temat z szefostwem.

Jeżeli nie onisko to wiata, duża, ze stołami, ławkami i kominkiem, gotowe drewno na miejscu. No ale tu niestety pozostanie kwesta ceny do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.