Skocz do zawartości

Kulig Południowców


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem kalendarz imprez w Arenie na luty . :ok: 05.02. :D

jak mi przykro , a miło być tak pięknie. ( niestety nie ma możliwości zastępstwa)

Wszystko było załatwione ( Lusia załatwiła zastępstwa). :D

02.02.2010 18:00 Seminarium szkoleniowe połączone z występem artystycznym (impreza zamknięta) Eko Art Ośrodek Szkoleniowy Sp. z o.o.

05.02.2010 18:00 Seminarium szkoleniowe połączone z występem artystycznym De mono (impreza zamknięta) Param Sp.j.

07.02.2010 18:00 Mecz koszykówki zespołu PBG Poznań – Stal Stalowa Wola PBG Basket S.A.

11.02.2010 18:00 Boks Amatorski Międzynarodowa Bundesliga Stowarzyszenie Poznański Klub Bokserski

13.02.2010 16:30 Impreza Rock Arena Agencja Artystyczna "Go Ahead"

 

W związku z powyższym nie dojedziemy , bardzo przepraszamy.

Marcinie jeżeli z naszego powodu poniosłeś jakieś koszty proszę daj znać na pw . Pozdrawiam i życzę smacznego i doberj zabawy . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 587
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety nie otrzymałam żadnej wiadomości. Czy moje zmówienie będzie zrealizowane? :ok:

Będzie , a potwierdzenie zaraz spróbuje wysłać.

Wysłałem parę na PW i mi się zblokowało.

Teraz powinno być ok.

Marcinie jeżeli z naszego powodu poniosłeś jakieś koszty proszę daj znać na pw . Pozdrawiam i życzę smacznego i doberj zabawy . :D

Wszystko w porządku, Autobus i kulig załatwiłem bez zaliczkowo , a domki płacimy stałą cenę bez względu na frekwencję. :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza 100pa

Ale ci się zrymowało :D

Teraz jako kuligowy filmowiec musisz zrobić dobry film i koledze posłać kopię.

 

[ Dodano: Pon 01 Lut, 2010 22:57 ]

Jeszcze jedno , znajomy mi powiedział ,że mokry buk nie będzie nam się palił.

Miękkie drzewo na rozpałkę jest .

Co o tym myślicie. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz będzie rozpalone to i buk sie spali a i do rana trzymać będzie . Jakby co to pół

litra ze soba wezmę . Faktem jest że do rozpałki to kilka iglastych gałązek by się przydało . Takich na grubość ręki Rysia Yabulonka . On ma rączki miarowe . Te pół litra to rozpuszczalnik oczywiście . Nadmieniam to i od razu wyjaśniam co by mi tu nie wypisywać że Rysiaczek chytry i na kulig z małą flaszką się wybiera ! :ok::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, nie drewno!! tylko już żar !! szkoda czasu na rozpalenie.
mam jeszcze na stanie palnik do lepikowania papy termozgrzewalnej to taki mały miotacz też mogę zabrać ale byłaby jazda :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę kto przyjedzie pierszy ten zaczyna rozpalać . Prognozy mówia że mrozów nie będzie . Marcin bedzie od 12.00 to około 14 można zacząć pierwsze próby. Darku , palnik nic nie da . Musi być trochę iglastego na początek ! Wybierzcie miejsce obok Fingerowej wiatki , co by mi się chłopina od czasu do czasu mógł się ogrzać ! Wątły Ci on taki !

Gosiu nic nie bój , wszystko będzie Oki ! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy rozpalamy ja przywiozę do rozpalenia drewno

Do rozpalenia jest pięć metrówek miękkiego drzewa.

Jednak ten palniczek może się przydać.

My przyjedziemy w sobote ok 12

Czy ktoś będzie jeszcze wcześniej.?

Greg coś pisał o wcześniejszym przyjeździe , dobrze będzie wiedzieć o której mam być na miejscu.

Oczywiście ja będę wcześniej .

Dziś ostatecznie potwierdzona została informacja o 5 zestawie na kulig. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No !!! Poważne zakupy już poczynione . Właśnie całe mięcho do gulaszu zostaje porcjowane i cierpliwie będzie czekać w zaprawie do pichcenia .

Zdjęć nie robię bo jaki jest ... kaban każdy widzi (wie) :ok:

Jutro dalsza część zakupów i zamówienie na czwartek karkówki i takich tam ...

Temperatura rośnie . Częśc gratów już mam wrzuconych do przyczepki , reszta jutro . Szaleństwo trwa .

Zaraz po kuligu dawać mi tu wiosnę !!! Głodny wyjazdów jestem . Ile można jeździć z przyczepą po osiedlu . :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.