Skocz do zawartości

Kulig Południowców


Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi bardzo przykro, że nie będziemy mogli przyjechać na Kulig Południowców. beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

 

Kłopoty zdrowotne nie pozwalają mi na taki wyjazd. (Marcina wcześniej informowałem o moich kłopotach).

Bardzo szkoda, że nie mogę spotkać się z tak wspaniałą Grupą Południowców, ale na pewno w niedługim czasie spotkamy się na karawaningowym szlaku. :hmm::hehe::hehe::hehe::hmm::hmm::hmm::hmm:

 

Wszystkim uczestnikom kuligu życzę odpoczynku od szarej codzienności oraz wspaniałych wrażeń.

 

Pozdrawiam serdecznie Rysiek :hehe::hmm::hmm:

 

 

Ps. Czekam na zdjęcia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 587
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pozdrawiam serdecznie Rysiek :hehe:

 

Wiem ,że masz kłopoty ze zdrowiem , ale jeszcze jest czas i może ci się uda.

Miejsce masz zarezerwowane.

ale na pewno w niedługim czasie spotkamy się na karawaningowym szlaku. :hehe: :hehe: :hmm::hehe:

Myślę ,że w marcu kierunek Krosno. :hmm::hmm:

Szybkiego powrotu do zdrowia. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY mamy odwyknąć ?

 

Są mrozy więc smarowanko wskazane. :hehe:

 

Lista zamówień jest już zamknięta i aby nie pisać wyślę każdemu na PW treść zamówienia.

Nie chce mi się pisać , więc to będzie w postaci fotki.

Jeśli komuś nie będzie się zgadzało to proszę w trybie pilnym o kontakt.

Greg i serek nie zapomnijcie o spalinówkach. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregu wszystko będzie ! I deko jałowca i śliweczka i inne pożądne przyprawy . Kminek pasuje do kapusty , czy tez kapuśniaku po żydowsku . Polecam Ci restauracje ,, U Fryzjera ,, w Kazimierzu Dolnym . Jest to typowa żydowska gospoda Tam mozna zjesć wspaniałą gęś w kapuście , oczywiście z Twoja przyprawą . Jest tez wspaniały kawior z gęsich wątróbek ! Wyborne !!!

Czułem w gnatach ze sie o ten kminek upomniesz . Co tam czułem byłem pewny :hehe::hehe::hehe: Nie upieram sie , ale kminek zabije smak grzybów i aromatu jałowca ! Ja dodaję jeszcze jedną tajną przyprawę która otwiera nasze kubki smakowe . A bynajmniej nie jest to ulubiona prze ze mnie kurkuma . :hehe:

Bigos bedzie juz gotowy i zmrożony . Bedziemy musieli go z godzinkę pogotować . Bedzie mozna dodać grzybków z wywarem oraz kminku do Grzesia miseczki ! Winko dodamy na pół godziny przed podaniem , aby sie przetrawiło i odparowało .

Koledzy , a co z białym barszczem domasznej roboty ?

 

Trafko ! Nie przeżywaj . Ja też miałem kiedyś taka czerwoną krechę ! Ale to było bardzo dawno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi bardzo przykro, że nie będziemy mogli przyjechać

Traczki !!! Szkoda wielka bo liczyłem , że małego :hehe: szczupaka wychylimy .

Najważniejsze żebyś chłopie wyzdrowiał . :hehe:

Czekamy na wieści od Was .

Pozdrawiamy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.