Skocz do zawartości

Kulig Południowców


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 587
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy to oznacza, że trzeba przywieźć sobie materac?

Dla ciebie i wielu innych są łóżka , dla ochotników jest ciepła podłoga jak za czasów harcerstwa. :piwo:

Marcin, szkoda, że nie dałeś znać , mam do Ciebie parę klilometrów, dalibyśmy radę "temu drewnu" bez większych stresów :yay:

Wiem ,że twój holownik był by idealny , a przy okazji za pozwoleniem leśniczego moglibyśmy nim poszaleć po lesie. :przytul:

Godzina odbioru drzewa była ok 12 w południe i nie wiedziałem ,ze ktoś da radę .

To jest głupia godzina , jedni kończą , a drudzy zaczynają pracę.

Nic straconego , to drzewo trzeba przywieść na miejsce biesiady. :yay:

Czy można wkręcić się jeszcze na imprezkę ?

Oczywiście ,że tak .

Imprezka jest bez ograniczeń , jednak kulik może pomieścić max 50 os i to razem z dziećmi.

Jako sama biesiada to nawet cały karawaning pomieści.

Jam człek jeno od bigosu .

I robisz go jak moja mama.

O K...a , ale będzie zarąbiście pyszny. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego , to drzewo trzeba przywieść na miejsce biesiady
marcinku napisz kiedy przyjechac do ciebie to bym swoim autkiem drzewo przewiozl

 

No problem. W piątek, jeżeli się nic nie zmieni, będziemy na miejscu w miarę wcześnie. Myślę, że nie trzeba robić wczesniej specjalnej akcji. A jak jeszcze będzie przyczepka...

 

No własnie, co do przyjazdu. O której zaczyna się "doba hotelowa" w piątek? :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, jeżeli się nic nie zmieni, będziemy na miejscu w miarę wcześnie.

Ok , z drzewem liczę na ciebie.

Dogadamy się na PW, wstępnie proponuję , abyście przyjechali prosto do mnie do domu ( 2km od miejsca biesiady) i jeszcze coś Greg pisał o wcześniejszym przyjeździe z piłą.

No własnie, co do przyjazdu. O której zaczyna się "doba hotelowa" w piątek? :yay:

W tym przypadku kuligowym dwa domki kosztują 1500 zł od piątku do niedzieli.

W piątek można przyjechać rano. :przytul:

Ja muszę dokładnie wiedzieć kto przyjedzie pierwszy i o której.

W piątek pracuje do 12 i jest możliwość zmiany do np. 8 Rano lub urlopu.

Wszystko zależy od was :piwo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołozyłem polskie ślwki i jałowiec od znajomej zielarki .

:przytul::yay::yay::yay::ok::ok:

Ja tylko dodam od siebie ,ze świnki już są po :yay::ok::piwo: i ich dupki i żebereczka oraz brzuszki się peklują .

200 jajek jest zamówione i zaklepane , oraz skrzynka ( 5kg) świeżutkich pieczarek.

Celowo piszę świeżutkie bo one jeszcze rosną i do czwartku będą rosły. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogosik nabrał juz miodowego kolorku. Dołozyłem polskie ślwki i jałowiec od znajomej zielarki . Szczypta czubricy i grzyby także w srodku . No i mieszanko do północka ! :piwo::przytul:

No Rysiaczku patrząc o której idziesz spać na sb to pełne poświęcenie i bigosik na pewno będzie pyszny :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.